Hvězdě 90. let a králi tanečních hitů Dariu G diagnostikovali rakovinu konečníku ve 4. stadiu. Čeká ho těžký boj

Hvězdě 90. let a králi tanečních hitů Dariu G diagnostikovali rakovinu konečníku ve 4. stadiu. Čeká ho těžký boj Zdroj: Shutterstock

Dream To Me, Sunchyme, Heaven Is Closer nebo Carnaval De Paris. Pokud jste vyrůstali v devadesátkách, tyto hity vám rozhodně nejsou neznámé. Je pod nimi podepsán slavný anglický hudebník Paul Spencer, kterého jistě znáte pod uměleckým jménem Dario G. Tento umělec světového formátu nyní oznámil smutnou zprávu - má rakovinu konečníku.

“Těžko se to píše. Právě jsem zjistil, že mám rakovinu konečníku ve čtvrtém stadiu a stín na játrech. To se určitě taky sakra těžko čte,” informoval Dario G veřejnost o svém aktuální zdravotním stavu na sociálních sítích.

Slavného hudebníka, jehož taneční hity miloval celý svět hlavně v devadesátkách, čeká opravdu náročný boj. Osobně se ale nevzdává, snaží se myslet pozitivně a chce vyrazit proti rakovině do boje.

“Dám do toho všechno. Zůstanu pozitivní, protože jsem vždycky byl. Nyní se chystám za lékaři, abychom probrali další postup,” napsal Dario G na sociálních sítích a připojil hashtag #fukcancer.

Fanoušky otevřené přiznání Daria G velmi zasáhlo a je jim velmi líto, že vážně onemocněl. Vzkazují mu, ať se drží a ať má spoustu síly v boji se zákeřnou nemocí. I my mu moc přejeme, aby rakovinu zdárně porazil!

Zdroj: Instagram.com/dariogofficial, Twitter.com/dariogofficial

Autor:
Publikováno: 28. 6. 2023 09:46 Nahlásit obsah