Kategorie Smutná zpráva

Článek
Zemřela oscarová zpěvačka z filmu Flashdance Irene Cara. Její hit What A Feeling je nesmrtelný
Zemřela oscarová zpěvačka z filmu Flashdance Irene Cara. Její hit What A Feeling je nesmrtelný V sobotu 26. listopadu 2022 zemřela zpěvačka a herečka Irene Cara, která se celosvětově proslavila zejména soundtrackem k filmu Flashdance s názvem What A Feeling. Slavné umělkyni bylo pouhých 63 let, o příčině její smrti se stále diskutuje.
Článek
Zemřel parťák Chucka Norrise z Walker, Texas Ranger. Herci Clarenci Gilyardovi Jr. bylo 66 let
Zemřel parťák Chucka Norrise z Walker, Texas Ranger. Herci Clarenci Gilyardovi Jr. bylo 66 let Filmové a seriálové fanoušky zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku 66 let zemřel v pondělí 28. listopadu 2022 herec a akademik Clarence Gilyard Jr., který se proslavil zejména díky rolím v televizním seriálu Walker, Texas Ranger nebo ve filmech Top Gun či Smrtonosná past. Příčina smrti Clarence Gilyarda Jr. není dosud veřejně známá.
Článek
Zemřela herečka z Lovců duchů a Odložených případů. Nicki Aycox bylo 47 let
Zemřela herečka z Lovců duchů a Odložených případů. Nicki Aycox bylo 47 let Ve středu 16. listopadu 2022 podlehla leukémii herečka Nicki Aycox, kterou proslavily televizní seriály Lovci duchů, Odložené případy nebo Dark Blue. Americké herečce, která bojovala se zákeřnou nemocí dva roky, bylo pouhých 47 let.
Článek
Zemřel zpěvák Aaron Carter, bratr Nicka z Backstreet Boys. Bylo mu pouhých 34 let
Zemřel zpěvák Aaron Carter, bratr Nicka z Backstreet Boys. Bylo mu pouhých 34 let Všechny z nás, kteří jsme vyrůstali na hudbě 90. let, zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku pouhých 34 let zemřel americký zpěvák Aaron Carter, který jako malý kluk odstartoval svou zářnou hudební kariéru v devadesátkách. Zpěvák byl nalezen mrtvý v sobotu 5. listopadu 2022 ve svém domě v Lancesteru v Kalifornii.
Článek
Zemřel tvůrce legendární vánoční reklamy. Prasátko se zahnutými zuby nahoru už neuvidí
Zemřel tvůrce legendární vánoční reklamy. Prasátko se zahnutými zuby nahoru už neuvidí “Ne, ne, nemusím, já už ho vidím!” Kdo by neznal tuto hlášku z legendární vánoční reklamy na Kofolu? Autorem tohoto spotu, který patří k symbolům českých Vánoc, byl kreativec a marketér Robert Peňažka, který se letos bohužel na prasátko se zahnutými zuby nahoru už nepodívá. V úterý 1. listopadu 2022 podlehl dlouhé a těžké nemoci.
Článek
Zemřela Julie Powellová, kterou proslavil film o vaření Julie a Julia s Meryl Streepovou. Světoznámé kuchařce bylo 49 let
Zemřela Julie Powellová, kterou proslavil film o vaření Julie a Julia s Meryl Streepovou. Světoznámé kuchařce bylo 49 let V pouhých 49 letech zemřela na zástavu srdce americká spisovatelka, kuchařka a foodblogerka Julie Powellová. Její autobiografická kniha se v roce 2009 stala předlohou světoznámého filmu o vaření Julie a Julia, ve kterém si hlavní roli zahrála Meryl Streepová a Amy Adamsová. O náhlé smrti Julie Powellové informoval její manžel.
Článek
Zemřela profesorka Boženka ze Sněženek a machrů. Herečce Valentině Thielové bylo 89 let
Zemřela profesorka Boženka ze Sněženek a machrů. Herečce Valentině Thielové bylo 89 let Český showbyznys zasáhla smutná zpráva. Ve věku 89 let zemřela v sobotu 15. října 2022 česká herečka Valentina Thielová, kterou snad každý znal jako profesorku Boženku z filmu Sněženky a machři. O odchodu této herecké legendy informovala její rodina.
Článek
Hokejista David Pastrňák zažívá velkou osobní tragédii. Zemřel mu syn
Hokejista David Pastrňák zažívá velkou osobní tragédii. Zemřel mu syn David Pastrňák zveřejnil na svém instagramovém účtu velmi smutnou zprávu. Ve středu 23. června mu zemřel syn Viggo. Chlapeček skonal pouhých šest dnů po svém narození.
Článek
Těhotná influencerka Emily Mitchell zemřela v 36 letech. Čekala páté dítě
Těhotná influencerka Emily Mitchell zemřela v 36 letech. Čekala páté dítě Známá influencerka a blogerka v oblasti těhotenství a rodičovství Emily Mitchell náhle zemřela tři dny před Vánoci v pouhých 36 letech. Čekala své páté dítěte, její smrt je pro jejího manžela a čtyři malé děti o to bolestnější. Smutnou zprávu o úmrtí této mladé ženy zveřejnila na sociálních sítích její rodina.