Kategorie Smutná zpráva

Článek
Ve věku 30 let zemřela oblíbená influencerka. Poslední fotku zveřejnila 2 dny před smrtí
Ve věku 30 let zemřela oblíbená influencerka. Poslední fotku zveřejnila 2 dny před smrtí Hvězda TikToku Jehane Thomas nahrála na svůj Instagram srdcervoucí příspěvek pouhé dva dny před tím, než v pátek 17. března 2023 zemřela. Bylo jí pouhých 30 let. Odchod této mladé ženy a dvojnásobné maminky vzápětí s velkou bolestí potvrdila na sociálních sítích také její rodina.
Článek
Zemřel filozof Ernst Tugendhat. Prvních 8 let svého života strávil ve slavné vile Tugendhat
Zemřel filozof Ernst Tugendhat. Prvních 8 let svého života strávil ve slavné vile Tugendhat V německém Freiburgu zemřel v pondělí 13. března 2023 brněnský rodák, německý filozof židovského původu Ernst Tugendhat. Patřil k nejvýznamnějším současným filozofům v oblasti analýzy jazyka. Dožil se požehnaného věku - na věčnost odešel v 93 letech.
Článek
Úspěšného amerického modela našli mrtvého pod okny. V 35 letech spáchal údajně sebevraždu skokem z balkonu
Úspěšného amerického modela našli mrtvého pod okny. V 35 letech spáchal údajně sebevraždu skokem z balkonu Že život není procházkou růžovou zahradou a sociální sítě jsou pouhým pozlátkem, které mnohdy nereflektuje skutečnost, bohužel dokázal americký model Jeff Thomas. Tento úspěšný krasavec, který bodoval nejen v modelingu, ale také na sociálních sítích, našel svou smrt v luxusním komplexu v Miami. Podle všeho spáchal sebevraždu skokem z balkonu.
Článek
TikToková výzva Blackout Challenge má v Česku první oběť. V Jičíně se uškrtil 11letý chlapec
TikToková výzva Blackout Challenge má v Česku první oběť. V Jičíně se uškrtil 11letý chlapec Sociální sítí TikTok se šíří nebezpečná výzva Blackout Challenge, která si po celém světě vyžádala životy již několika náctiletých. Bohužel tato výzva má první oběť i v Česku. V Jičíně se 16. února na základě výzvy Blackout Challenge škrtil 11letý chlapec. V bezvědomí jej našla jeho sestra, chlapce se bohužel zdravotníkům nepodařilo zachránit.
Článek
V pouhých 27 letech zemřel rapper Costa Titch. Osudný se mu stal kolaps na podiu během vystoupení
V pouhých 27 letech zemřel rapper Costa Titch. Osudný se mu stal kolaps na podiu během vystoupení V sobotu 11. března 2023 se naskytl účastníkům Ultra Music Festivalu v jihoafrickém Johannesburgu hrůzný pohled. Při vystoupení na pódiu totiž zkolaboval známý rapper Coasta Titch. Mladý umělec následně bohužel zemřel v nemocnici. Bylo mu pouhých 27 let.
Článek
Zemřela hvězda muzikálu i filmu Šumař na střeše. Izraelskému herci Chaimu Topolovi bylo 87 let
Zemřela hvězda muzikálu i filmu Šumař na střeše. Izraelskému herci Chaimu Topolovi bylo 87 let Fanoušky muzikálu i filmu Šumař na střeše zasáhla smutná zpráva. Ve věku 87 let zemřel v Izraeli Chaim Topol, herec, který je s tímto uměleckým dílem nesmazatelně spojený. Chaim Topol vydechl naposledy ve čtvrtek 9. března 2023 ve věku 87 let, a to po dlouhém boji s Alzheimerovou chorobou.
Článek
Zpěvák ze SuperStar (33) spáchal sebevraždu. Že si sáhne na život, nejprve oznámil na Facebooku
Zpěvák ze SuperStar (33) spáchal sebevraždu. Že si sáhne na život, nejprve oznámil na Facebooku Bývalý soutěžící pěvecké show Superstar Jozef Rakyta je po smrti. V pondělí 6. března 2023 spáchal tento talentovaný rodák ze slovenské Prievidze sebevraždu. Chvíli před tím, než si sáhl na život, zveřejnil na Facebooku status, ze kterého mrazí.
Článek
Náhle zemřela maskérka z Dobré ráno, Brno! Herečka Ivana Hloužková měla 62 let
Náhle zemřela maskérka z Dobré ráno, Brno! Herečka Ivana Hloužková měla 62 let V pondělí 6. března 2023 nečekaně zemřela herečka Ivana Hloužková, která po celý svůj život patřila k hvězdám brněnské divadelní scény. V poslední době jste ji mohli vidět také na televizních obrazovkách jako maskérku v seriálu České televize Dobré ráno, Brno! Ivaně Hloužkové bylo pouhých 62 let.
Článek
Zemřela hvězda filmu Zachraňte vojína Ryana. Herec Tom Sizemore měl pouhých 61 let
Zemřela hvězda filmu Zachraňte vojína Ryana. Herec Tom Sizemore měl pouhých 61 let Ve věku 61 let zemřel v pátek 3. března 2023 slavný hollywoodský herec Tom Sizemore. Jistě si jej pamatujete hlavně z kasovních trháků Zachraňte vojína Ryana, Černý jestřáb sestřelen nebo Pearl Harbor. Důvodem hercovy smrti byla prasklá výduť v mozku.
(33) Načíst více