Kategorie Smutná zpráva

Článek
Zemřel astronaut mise Apollo 8, Bill Anders. Proslavil se coby autor ikonické fotografie Earthrise
Zemřel astronaut mise Apollo 8, Bill Anders. Proslavil se coby autor ikonické fotografie Earthrise Ve věku 90 let tragicky zemřel v pátek 7. června 2024 Bill Anders. Byl astronautem mise Apollo 8 a tvůrcem ikonické fotografie Earthrise. Jeho odkaz zůstává nesmazatelnou součástí historie vesmírného průzkumu.
Článek
Tragédie na jezdeckém závodě: Zemřela profesionální britská jezdkyně Georgie Campbell, měla 36 let
Tragédie na jezdeckém závodě: Zemřela profesionální britská jezdkyně Georgie Campbell, měla 36 let Svět jezdectví zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku pouhých 36 let zemřela britská jezdkyně Georgie Campbell. Osudným jí byl pád z koně během jezdecké soutěže. K této nešťastné události došlo na prestižním závodě Bicton International Horse Trials v anglickém Devonu.
Článek
Zemřel rocker Charlie Colin ze slavné kapely Train. Bylo mu 58 let
Zemřel rocker Charlie Colin ze slavné kapely Train. Bylo mu 58 let Fanoušky slavné americké rockové skupiny Train zaskočila velmi smutná zpráva. Ve věku pouhých 58 let tragicky zemřel jeden ze zakládajících členů této hudební formace, Charlie Colin. Jeho tělo bylo objeveno bez známek života v domě v belgickém Bruselu.
Článek
Zemřel legendární herec Dabney Coleman, hrál po boku Dustina Hoffmana nebo Kevina Costnera
Zemřel legendární herec Dabney Coleman, hrál po boku Dustina Hoffmana nebo Kevina Costnera Umělecký svět přišel o další významnou osobnost. Ve věku 92 let zemřel ve čtvrtek 16. května 2024 americký herec Dabney Coleman, jehož kariéra zahrnovala desítky nezapomenutelných rolí ve filmech a seriálech. Tuto smutnou zprávu potvrdila pro The Hollywood Reporter jeho dcera.
Článek
Zemřela Patty Simcoxová z Pomády. Herečka Susan Bucknerová měla 72 let
Zemřela Patty Simcoxová z Pomády. Herečka Susan Bucknerová měla 72 let Z tohoto světa odešla jedna z největších filmových ikon. Ve věku 72 let naposledy vydechla americká herečka Susan Bucknerová, která se celosvětově proslavila rolí Patty Simcoxové ve filmovém muzikálu Pomáda. Tento kultovní snímek se natáčel v roce 1978.
Článek
Tragicky zemřel zpěvák Miroslav Imrich z Abraxasu. Opustil tenhle obyčejnej svět
Tragicky zemřel zpěvák Miroslav Imrich z Abraxasu. Opustil tenhle obyčejnej svět Hity, které nazpíval, zná v Česku každý. O to víc fanoušky skupin Abraxas a Tango zastihla velmi smutná zpráva. Ve věku 71 let zemřel zpěvák a skladatel Miroslav Imrich. Jak informoval deník Blesk, z tohoto světa odešel velmi tragickým způsobem.
Článek
Zemřel známý herec ze seriálu Hra o trůny. Podlehl rakovině
Zemřel známý herec ze seriálu Hra o trůny. Podlehl rakovině Všechny fanoušky legendárního seriálu Hra o trůny zaskočila velmi smutná zpráva. V 74 letech podlehl rakovině žlučovodu slavný herec Ian Gelder, který v seriálu ztvárnil postavu šlechtice Kevana Lannistera.
Článek
Zemřel slavný italský módní návrhář Roberto Cavalli. Spolupracoval s Beyoncé, Madonnou nebo Victorií Beckham
Zemřel slavný italský módní návrhář Roberto Cavalli. Spolupracoval s Beyoncé, Madonnou nebo Victorií Beckham Slavný italský návrhář Roberto Cavalli už bohužel není mezi námi. Tento světově proslulý módní vizionář zemřel 12. dubna 2024 ve věku 83 let ve své rodné Florencii. O jeho odchodu z tohoto světa informovaly zahraniční tiskové agentury.
Článek
Zemřel Daniel Vali z Maxim Turbulenc. Zřejmě podlehl infarktu
Zemřel Daniel Vali z Maxim Turbulenc. Zřejmě podlehl infarktu Nečekané úmrtí Daniela Valiho z Maxim Turbulenc zaskočilo snad každého. 53letý zpěvák zřejmě zemřel na infarkt. O jeho náhlém skonu informovali ostatní členové Maxim Turbulenc na sociálních sítích.
(105) Načíst více