Kategorie Smutná zpráva

Článek
Zemřela Patricia Janečková. Známé zpěvačce a vítězce Talentmánie bylo pouhých 25 let
Zemřela Patricia Janečková. Známé zpěvačce a vítězce Talentmánie bylo pouhých 25 let V pouhých 25 letech opustila tento svět pěvkyně, herečka a vítězka Talentmánie Patricia Janečková. V neděli 1. října 2023 podlehla rakovině, se kterou dlouhou dobu zápasila. Smrt této mladé umělkyně potvrdila její manažerka Jana Švábová.
Článek
Zemřel herec a rapper Nashawn Breedlove známý z Eminemova filmu 8 Mile. Bylo mu 46 let
Zemřel herec a rapper Nashawn Breedlove známý z Eminemova filmu 8 Mile. Bylo mu 46 let V pouhých 46 letech nečekaně zemřel americký herec a rapper Nashawn Breedlove. Proslavil se zejména účinkováním ve slavném filmu 8 Mile, kde vyhrál v rapovém souboji nad Eminemem. O odchodu tohoto mladého rappera informovala jeho matka na Facebooku.
Článek
Zemřel patolog ze seriálu Námořní vyšetřovací služba. Herec David McCallum se dožil 90 let
Zemřel patolog ze seriálu Námořní vyšetřovací služba. Herec David McCallum se dožil 90 let Fanoušky amerického seriálu Námořní vyšetřovací služba zasáhla velmi smutná zpráva. V pondělí 25. září 2023 zemřel herec David McCallum, který v této legendární kriminálce ztvárnil roli patologa Donalda “Duckyho” Mallarda. O smrti hvězdného herce informoval jeho syn.
Článek
Zemřel bývalý zpěvák slovenské kapely Modus, Jozef Paulíny. Rockové legendě bylo 66 let
Zemřel bývalý zpěvák slovenské kapely Modus, Jozef Paulíny. Rockové legendě bylo 66 let Slovensko a Česko obletěla velmi smutná zpráva. Ve věku 66 let zemřel rocker Jozef Paulíny. Tento známý hudebník se proslavil zejména coby zpěvák kapely Modus, se kterou v 80. letech 20. století bodoval takovými hity jako Keď sa raz oči dohodnú nebo Roberta.
Článek
Zemřela hvězda seriálu Kravaťáci. Americkému herci Billy Miller bylo pouhých 43 let
Zemřela hvězda seriálu Kravaťáci. Americkému herci Billy Miller bylo pouhých 43 let V pouhých 43 letech odešel na věčnost americký herec Billy Miller. Proslavil se zejména účinkováním v seriálech Kravaťáci, Nebezpečná identita nebo Truth Be Told. Tento držitel prestižních cen Emmy naposledy vydechl v pátek 15. září 2023. Paradoxně o dva dny později, v neděli 17. září 2023, by oslavil 44. narozeniny.
Článek
Zemřel francouzský umělec Claude Picasso. Syn hvězdného Pabla Picassa se dožil 76 let
Zemřel francouzský umělec Claude Picasso. Syn hvězdného Pabla Picassa se dožil 76 let Ve čtvrtek 24. srpna 2023 zemřel ve věku 76 let francouzský fotograf, kameraman, filmový režisér, umělec a grafik Claude Picasso. Byl synem slavného španělského malíře a sochaře Pabla Picassa. Po otcově smrti se stal rovněž správcem jeho velké pozůstalosti.
Článek
Zemřel americký zpěvák Steve Harwell, jehož písně zazněly ve Shrekovi. Frontman skupiny Smash Mouth skonal v 56 letech
Zemřel americký zpěvák Steve Harwell, jehož písně zazněly ve Shrekovi. Frontman skupiny Smash Mouth skonal v 56 letech Ve věku pouhých 56 let zemřel dlouholetý frontman americké kapely Smash Mouth, zpěvák Steve Harwell. Na věčnost odešel v pondělí 4. září 2023. Příčinou jeho smrti bylo akutní selhání jater.
Článek
Zemřela hvězda Hry o trůny. Herci Darrenu Kentovi bylo pouhých 36 let
Zemřela hvězda Hry o trůny. Herci Darrenu Kentovi bylo pouhých 36 let Fanoušky kultovního seriálu Hry o trůny zastihla velmi smutná zpráva. Ve věku pouhých 36 let zemřel herec Darren Kent, který ztvárnil roli pastevce koz ze Zátoky otrokářů. Za smrt herce v tak mladém věku mohou vážné zdravotní problémy, kterým dlouhodobě a statečně čelil.
Článek
Zemřel režisér Vymítače ďábla. Williamu Friedkinovi bylo 87 let
Zemřel režisér Vymítače ďábla. Williamu Friedkinovi bylo 87 let Hororový snímek Vymítač ďábla nebo kultovní film Francouzská spojka. Nejen pod těmito počiny je nesmazatelně podepsán americký režisér William Friedkin. Smutnou zprávou pro jeho fanoušky je, že bohužel již není mezi námi. Zemřel 7. srpna 2023 v americkém Los Angeles.
(79) Načíst více