Kategorie Smutná zpráva

Článek
Náhle zemřel oblíbený dětský bavič. Lidé z celého Česka jsou zdrcení
Náhle zemřel oblíbený dětský bavič. Lidé z celého Česka jsou zdrcení Obyvatele západočeského Mostu zasáhla v pondělí 12. února 2024 velmi smutná zpráva. Nečekaně totiž zemřel místní dětský kouzelník a bavič David Juřina, který pod uměleckým jménem Hopsík vystupoval po celém Česku. Bylo mu pouhých 47 let.
Článek
Zemřel slavný ostravský herec Norbert Lichý. Bylo mu 59 let
Zemřel slavný ostravský herec Norbert Lichý. Bylo mu 59 let Do hereckého nebe navždy odešel český herec malých velkých rolí Norbert Lichý. O jeho odchodu informovalo ve čtvrtek 18. ledna 2024 na svém webu ostravské Divadlo Petra Bezruče.
Článek
Zemřel Benjamin Zephaniah z Gangů z Birmighamu. Osudný mu byl nádor mozku
Zemřel Benjamin Zephaniah z Gangů z Birmighamu. Osudný mu byl nádor mozku Ve věku 65 let zemřel slavný britský básník, dramatik, hudebník a herec Benjamin Zephaniah. Osudný mu byl nádor mozku, který mu byl diagnostikován pouhých osm týdnů před smrtí. Benjamin Zephaniah, jenž byl hvězdou seriálu Peaky Blinders - Gangy z Birminghamu, vydechl naposledy ve čtvrtek 7. prosince 2023 obklopen svou rodinou.
Článek
Zemřela Barbara Haščáková z MC Erik & Barbara. V pouhých 43 letech utrpěla náhlou mozkovou příhodu
Zemřela Barbara Haščáková z MC Erik & Barbara. V pouhých 43 letech utrpěla náhlou mozkovou příhodu Hudební svět pláče. V pouhých 43 letech náhle zemřela slovenská zpěvačka Barbara Haščáková, která v 90. letech zářila v hudebním duu MC Erik & Barbara.Z tohoto světa odešla 22. listopadu 2023 na Floridě v USA. Pro agenturu TASR smrt zpěvačky potvrdil její bratr Andrej Haščák.
Článek
Zemřela hvězda seriálu Sex ve městě. Herečka Frances Sternhagen se dožila 93 let
Zemřela hvězda seriálu Sex ve městě. Herečka Frances Sternhagen se dožila 93 let Příznivce kultovního seriálu Sex ve městě zasáhla velmi smutná zpráva. V požehnaném věku 93 let odešla na věčnost americká herečka Frances Sternhagen. Tato umělkyně ztvárnila v Sexu ve městě přísnou tchýni krásné Charlotte York v podání herečky Kristin Davis.
Článek
Zemřela Linda Wichterlová, manželka vynálezce kontaktních čoček. Bylo jí krásných 106 let
Zemřela Linda Wichterlová, manželka vynálezce kontaktních čoček. Bylo jí krásných 106 let V požehnaném věku 106 let odešla Linda Wichterlová na věčnost za svým světově proslulým manželem, vědcem Otto Wichterle, který vynalezl gelové kontaktní čočky nebo silon. O skonu této dámy informovalo na svých facebookových stránkách ostravské Wichterlovo gymnázium.
Článek
Zemřel slovenský herec Michal Monček, bylo mu 88 let. Hrál ve známých filmech i v Ordinaci v růžové zahradě
Zemřel slovenský herec Michal Monček, bylo mu 88 let. Hrál ve známých filmech i v Ordinaci v růžové zahradě V pátek 17. listopadu 2023 zemřel v Bratislavě známý slovenský herec Michal Monček. Dožil se úctyhodného věku 88 let. O jeho odchodu z tohoto světa informovalo na sociálních sítích Divadlo Jána Palárika v Trnavě, jehož byl Michal Monček dlouholetým členem.
Článek
Zemřel hvězdný hokejový brankář Roman Čechmánek. Jeho smrt je zahalena tajemstvím
Zemřel hvězdný hokejový brankář Roman Čechmánek. Jeho smrt je zahalena tajemstvím Zpráva o smrti Romana Čechmánka přišla jako blesk z čistého nebe. Jeho odchod z tohoto světa v pouhých 52 letech opravdu nikdo nečekal. Šampion z Nagana Roman Čechmánek zemřel v neděli 12. listopadu 2023, příčina jeho úmrtí je dosud neznámá. Policie proto nařídila pitvu.
Článek
Rumové pralinky končí. V Česku i na Slovensku
Rumové pralinky končí. V Česku i na Slovensku Rumové pralinky patřily ke stálicím českých obchodů. Nyní bohužel tato cukrovinka s rumovou příchutí, jejíž historie sahá až do roku 1965, z regálů navždy zmizí. Jak oznámila společnost Nestlé, která produkuje Rumové pralinky pod značkou Orion, výroba této kultovní cukrovinky má navždy červenou.
(93) Načíst více