Kategorie Smutná zpráva

Článek
Zemřel slavný italský módní návrhář Roberto Cavalli. Spolupracoval s Beyoncé, Madonnou nebo Victorií Beckham
Zemřel slavný italský módní návrhář Roberto Cavalli. Spolupracoval s Beyoncé, Madonnou nebo Victorií Beckham Slavný italský návrhář Roberto Cavalli už bohužel není mezi námi. Tento světově proslulý módní vizionář zemřel 12. dubna 2024 ve věku 83 let ve své rodné Florencii. O jeho odchodu z tohoto světa informovaly zahraniční tiskové agentury.
Článek
Zemřel Daniel Vali z Maxim Turbulenc. Zřejmě podlehl infarktu
Zemřel Daniel Vali z Maxim Turbulenc. Zřejmě podlehl infarktu Nečekané úmrtí Daniela Valiho z Maxim Turbulenc zaskočilo snad každého. 53letý zpěvák zřejmě zemřel na infarkt. O jeho náhlém skonu informovali ostatní členové Maxim Turbulenc na sociálních sítích.
Článek
Zemřel americký komediální herec Joe Flaherty. Hvězda seriálu Machři a šprti měla 82 let
Zemřel americký komediální herec Joe Flaherty. Hvězda seriálu Machři a šprti měla 82 let Americký komediální herec s kanadským občanstvím Joe Flaherty byl rozený humorista, který nás dokázal svými filmovými a seriálovými rolemi vždy rozesmát a dostat do dobré nálady. Pokud jste jej měli také rádi, máme pro vás bohužel špatnou zprávu. Joe Flaherty v pondělí 1. dubna zemřel. Bylo mu 82 let.
Článek
Zemřela známá herečka z nekonečného seriálu. Její tělo našli na poli
Zemřela známá herečka z nekonečného seriálu. Její tělo našli na poli Její smrt vyvolává velké otázky. Ve věku 64 let zemřela americká herečka Robyn Bernardová, která se proslavila zvláště díky dlouholetému účinkování v oblíbeném seriálu General Hospital. Její tělo našli v úterý 12. března 2024 ráno na poli poblíž města San Jacinto v Kalifornii.
Článek
Zemřel zpěvák Eric Carmen. Proslavil se písní Hungry Eyes z Hříšného tance
Zemřel zpěvák Eric Carmen. Proslavil se písní Hungry Eyes z Hříšného tance Ve věku 74 let odešel na věčnost frontman americké kapely The Raspberries Eric Carmen. Tato legenda americké hudby sklízela úspěchy i na sólové dráze. Eric Carmen se mimo jiné proslavil písní Hungry Eyes, která zazněla v kultovním filmu Hříšný tanec.
Článek
Náhle zemřel oblíbený dětský bavič. Lidé z celého Česka jsou zdrcení
Náhle zemřel oblíbený dětský bavič. Lidé z celého Česka jsou zdrcení Obyvatele západočeského Mostu zasáhla v pondělí 12. února 2024 velmi smutná zpráva. Nečekaně totiž zemřel místní dětský kouzelník a bavič David Juřina, který pod uměleckým jménem Hopsík vystupoval po celém Česku. Bylo mu pouhých 47 let.
Článek
Zemřel slavný ostravský herec Norbert Lichý. Bylo mu 59 let
Zemřel slavný ostravský herec Norbert Lichý. Bylo mu 59 let Do hereckého nebe navždy odešel český herec malých velkých rolí Norbert Lichý. O jeho odchodu informovalo ve čtvrtek 18. ledna 2024 na svém webu ostravské Divadlo Petra Bezruče.
Článek
Zemřel Benjamin Zephaniah z Gangů z Birmighamu. Osudný mu byl nádor mozku
Zemřel Benjamin Zephaniah z Gangů z Birmighamu. Osudný mu byl nádor mozku Ve věku 65 let zemřel slavný britský básník, dramatik, hudebník a herec Benjamin Zephaniah. Osudný mu byl nádor mozku, který mu byl diagnostikován pouhých osm týdnů před smrtí. Benjamin Zephaniah, jenž byl hvězdou seriálu Peaky Blinders - Gangy z Birminghamu, vydechl naposledy ve čtvrtek 7. prosince 2023 obklopen svou rodinou.
Článek
Zemřela Barbara Haščáková z MC Erik & Barbara. V pouhých 43 letech utrpěla náhlou mozkovou příhodu
Zemřela Barbara Haščáková z MC Erik & Barbara. V pouhých 43 letech utrpěla náhlou mozkovou příhodu Hudební svět pláče. V pouhých 43 letech náhle zemřela slovenská zpěvačka Barbara Haščáková, která v 90. letech zářila v hudebním duu MC Erik & Barbara.Z tohoto světa odešla 22. listopadu 2023 na Floridě v USA. Pro agenturu TASR smrt zpěvačky potvrdil její bratr Andrej Haščák.
(98) Načíst více