Náhle zemřel oblíbený dětský bavič. Lidé z celého Česka jsou zdrcení

Náhle zemřel oblíbený dětský bavič. Lidé z celého Česka jsou zdrcení Zdroj: Shutterstock

Obyvatele západočeského Mostu zasáhla v pondělí 12. února 2024 velmi smutná zpráva. Nečekaně totiž zemřel místní dětský kouzelník a bavič David Juřina, který pod uměleckým jménem Hopsík vystupoval po celém Česku. Bylo mu pouhých 47 let.

Nečekaný odchod Davida Juřiny způsobil vlnu smutku mezi malými i velkými obyvateli Mostu a okolí. Ti si Hopsíka oblíbili nejen pro jeho schopnost rozesmát děti, ale také pro jeho pozitivní přístup k životu.

O smrti Davida Juřiny, který se svou zábavnou show pro děti jezdil po celém Česku, informovalo přímo město Most na svých facebookových stránkách. 

“Dnes náhle odešel náš skvělý bavič a kamarád David Juřina HOPSÍK. Kamaráde, ať tam nahoře rozdáváš tolik radosti a smíchu, jako jsi to dělal na tomto světě. Upřímnou soustrast rodině,” stojí ve smutném prohlášení.

Zesnulý David Juřina, který měl své umělecké jméno Hopsík od roku 2020 pod ochrannou známkou registrovanou u Úřadu průmyslového vlastnictví, pravidelně rozesmíval děti na dětských diskotékách, oslavách i ve své vlastní show. Působil rovněž jako instruktor zumby a aerobiku. Vše dělal s nadšením a díky pozitivnímu přístupu po sobě zanechal nesmazatelnou stopu nejen v Mostu.

Lidé jsou ze smrti Davida Juřiny v šoku a nedokážou pochopit, že odešel z tohoto světa tak náhle. “Cože?.... Takový báječný člověk. Upřímnou soustrast celé rodině.”, “Upřímnou soustrast rodině. Byl to skvělý kluk, ochotný, veselý a přátelský.”, “Tak skvělý člověk, bude tady chybět. Dětem nosil radost a tím pádem i nám dospělým.. Ať je ti zem lehká Hopsíku.” Vyjadřují lidé upřímnou soustrast na facebookových stránkách města Most.

Zdroj: Cnn.iprima.cz, Tn.nova.cz, Facebook.com
Autor:
Publikováno: 13. 2. 2024 09:27 Nahlásit obsah