Kategorie Zpráva o úmrti

Článek
Zemřela hvězda seriálu McLeodovy dcery. Australskému herci Peterovi Hardymu bylo v době tragické smrti 66 let
Zemřela hvězda seriálu McLeodovy dcery. Australskému herci Peterovi Hardymu bylo v době tragické smrti 66 let Na následky utonutí během šnorchlování na South Bech v Západní Austrálii bohužel zemřel hvězdný australský herec Peter Hardy. Bylo mu pouhých 66 let. Peter Hardy měl na kontě desítky rolí ve filmech, seriálech a divadelních muzikálech. Celosvětově se proslavil zejména díky roli v australském televizním seriálu McLeodovy dcery.
Článek
Zemřel filozof Ernst Tugendhat. Prvních 8 let svého života strávil ve slavné vile Tugendhat
Zemřel filozof Ernst Tugendhat. Prvních 8 let svého života strávil ve slavné vile Tugendhat V německém Freiburgu zemřel v pondělí 13. března 2023 brněnský rodák, německý filozof židovského původu Ernst Tugendhat. Patřil k nejvýznamnějším současným filozofům v oblasti analýzy jazyka. Dožil se požehnaného věku - na věčnost odešel v 93 letech.
Článek
Úspěšného amerického modela našli mrtvého pod okny. V 35 letech spáchal údajně sebevraždu skokem z balkonu
Úspěšného amerického modela našli mrtvého pod okny. V 35 letech spáchal údajně sebevraždu skokem z balkonu Že život není procházkou růžovou zahradou a sociální sítě jsou pouhým pozlátkem, které mnohdy nereflektuje skutečnost, bohužel dokázal americký model Jeff Thomas. Tento úspěšný krasavec, který bodoval nejen v modelingu, ale také na sociálních sítích, našel svou smrt v luxusním komplexu v Miami. Podle všeho spáchal sebevraždu skokem z balkonu.
Článek
V pouhých 27 letech zemřel rapper Costa Titch. Osudný se mu stal kolaps na podiu během vystoupení
V pouhých 27 letech zemřel rapper Costa Titch. Osudný se mu stal kolaps na podiu během vystoupení V sobotu 11. března 2023 se naskytl účastníkům Ultra Music Festivalu v jihoafrickém Johannesburgu hrůzný pohled. Při vystoupení na pódiu totiž zkolaboval známý rapper Coasta Titch. Mladý umělec následně bohužel zemřel v nemocnici. Bylo mu pouhých 27 let.
Článek
Zemřela hvězda muzikálu i filmu Šumař na střeše. Izraelskému herci Chaimu Topolovi bylo 87 let
Zemřela hvězda muzikálu i filmu Šumař na střeše. Izraelskému herci Chaimu Topolovi bylo 87 let Fanoušky muzikálu i filmu Šumař na střeše zasáhla smutná zpráva. Ve věku 87 let zemřel v Izraeli Chaim Topol, herec, který je s tímto uměleckým dílem nesmazatelně spojený. Chaim Topol vydechl naposledy ve čtvrtek 9. března 2023 ve věku 87 let, a to po dlouhém boji s Alzheimerovou chorobou.
Článek
Zpěvák ze SuperStar (33) spáchal sebevraždu. Že si sáhne na život, nejprve oznámil na Facebooku
Zpěvák ze SuperStar (33) spáchal sebevraždu. Že si sáhne na život, nejprve oznámil na Facebooku Bývalý soutěžící pěvecké show Superstar Jozef Rakyta je po smrti. V pondělí 6. března 2023 spáchal tento talentovaný rodák ze slovenské Prievidze sebevraždu. Chvíli před tím, než si sáhl na život, zveřejnil na Facebooku status, ze kterého mrazí.
Článek
Zemřela hvězda filmu Zachraňte vojína Ryana. Herec Tom Sizemore měl pouhých 61 let
Zemřela hvězda filmu Zachraňte vojína Ryana. Herec Tom Sizemore měl pouhých 61 let Ve věku 61 let zemřel v pátek 3. března 2023 slavný hollywoodský herec Tom Sizemore. Jistě si jej pamatujete hlavně z kasovních trháků Zachraňte vojína Ryana, Černý jestřáb sestřelen nebo Pearl Harbor. Důvodem hercovy smrti byla prasklá výduť v mozku.
Článek
Zemřela legendární herečka Stella Stevens, která zazářila i v hudebním klipu Elvise Presleyho. Bylo jí 84 let
Zemřela legendární herečka Stella Stevens, která zazářila i v hudebním klipu Elvise Presleyho. Bylo jí 84 let V pátek 17. února 2023 naposledy vydechla legendární americká herečka Stella Stevens. Tato slavná kráska, která si zahrála i v hudebním klipu Elvise Presleyho k písni Girls! Girls! Girls!, měla 84 let. Jak uvedla hereččina rodina, Stella Stevens dlouhou dobu bojovala s Alzheimerovou chorobou, na jejíž následky nakonec zemřela v hospicové péči.
Článek
Zemřel slavný kanadský herec Gordon Pinsent. Filmové ikoně bylo 92 let
Zemřel slavný kanadský herec Gordon Pinsent. Filmové ikoně bylo 92 let V sobotu 25. února 2023 odešel na věčnost jeden z nejznámějších kanadských herců Gordon Pinsent. Byl filmovou i televizní ikonou. Jak uvedla jeho rodina, herec zemřel ve věku 92 let poklidně ve spánku.
(24) Načíst více