Kategorie Zpráva o úmrti

Článek
Zemřel bývalý zpěvák slovenské kapely Modus, Jozef Paulíny. Rockové legendě bylo 66 let
Zemřel bývalý zpěvák slovenské kapely Modus, Jozef Paulíny. Rockové legendě bylo 66 let Slovensko a Česko obletěla velmi smutná zpráva. Ve věku 66 let zemřel rocker Jozef Paulíny. Tento známý hudebník se proslavil zejména coby zpěvák kapely Modus, se kterou v 80. letech 20. století bodoval takovými hity jako Keď sa raz oči dohodnú nebo Roberta.
Článek
Zemřel francouzský umělec Claude Picasso. Syn hvězdného Pabla Picassa se dožil 76 let
Zemřel francouzský umělec Claude Picasso. Syn hvězdného Pabla Picassa se dožil 76 let Ve čtvrtek 24. srpna 2023 zemřel ve věku 76 let francouzský fotograf, kameraman, filmový režisér, umělec a grafik Claude Picasso. Byl synem slavného španělského malíře a sochaře Pabla Picassa. Po otcově smrti se stal rovněž správcem jeho velké pozůstalosti.
Článek
Zemřel americký zpěvák Steve Harwell, jehož písně zazněly ve Shrekovi. Frontman skupiny Smash Mouth skonal v 56 letech
Zemřel americký zpěvák Steve Harwell, jehož písně zazněly ve Shrekovi. Frontman skupiny Smash Mouth skonal v 56 letech Ve věku pouhých 56 let zemřel dlouholetý frontman americké kapely Smash Mouth, zpěvák Steve Harwell. Na věčnost odešel v pondělí 4. září 2023. Příčinou jeho smrti bylo akutní selhání jater.
Článek
Zemřela hvězda Hry o trůny. Herci Darrenu Kentovi bylo pouhých 36 let
Zemřela hvězda Hry o trůny. Herci Darrenu Kentovi bylo pouhých 36 let Fanoušky kultovního seriálu Hry o trůny zastihla velmi smutná zpráva. Ve věku pouhých 36 let zemřel herec Darren Kent, který ztvárnil roli pastevce koz ze Zátoky otrokářů. Za smrt herce v tak mladém věku mohou vážné zdravotní problémy, kterým dlouhodobě a statečně čelil.
Článek
Zemřel režisér Vymítače ďábla. Williamu Friedkinovi bylo 87 let
Zemřel režisér Vymítače ďábla. Williamu Friedkinovi bylo 87 let Hororový snímek Vymítač ďábla nebo kultovní film Francouzská spojka. Nejen pod těmito počiny je nesmazatelně podepsán americký režisér William Friedkin. Smutnou zprávou pro jeho fanoušky je, že bohužel již není mezi námi. Zemřel 7. srpna 2023 v americkém Los Angeles.
Článek
V Paříži zemřela dcera Charlieho Chaplina. Herečce Josephine Chaplin bylo 74 let
V Paříži zemřela dcera Charlieho Chaplina. Herečce Josephine Chaplin bylo 74 let V hlavním městě Francie 13. července 2023 naposledy vydechla dcera Charlieho Chaplina a Oony O'Neill. Josephine Chaplin, která byla výbornou herečkou, se dožila 74 let. Zprávu o její smrti přinesl francouzský list Le Figaro.
Článek
Zemřel režisér seriálů Akta X a Dexter. Slavný Robert Lieberman podlehl v 75 letech rakovině
Zemřel režisér seriálů Akta X a Dexter. Slavný Robert Lieberman podlehl v 75 letech rakovině Fanoušky filmového a seriálového světa zasáhla velmi smutná zpráva. 1. července 2023 prohrál svůj dlouhý boj s rakovinou světoznámý režisér Robert Lieberman. Bylo mu 75 let.
Článek
Zemřela herečka a zpěvačka Jane Birkinová. Slavné femme fatale bylo 76 let
Zemřela herečka a zpěvačka Jane Birkinová. Slavné femme fatale bylo 76 let V neděli 16. července 2023 byla ve svém pařížském bytě nalezena mrtvá herečka, režisérka a zpěvačka Jane Birkinová. Slavná umělkyně, která patřila k sexsymbolům 70. let 20. století, se dožila 76 let.
Článek
Zemřel starší bratr zpěváka Ronana Keatinga. Bývalý člen Boyzone je naprosto zdrcený
Zemřel starší bratr zpěváka Ronana Keatinga. Bývalý člen Boyzone je naprosto zdrcený Slavný irský zpěvák Ronan Keating zažívá mimořádně náročné chvíle. Musí se aktuálně vyrovnat se smrtí svého staršího bratra Ciarana, který nečekaně zemřel při dopravní nehodě. Bratrovi bývalého člena slavné chlapecké kapely Boyzone bylo pouhých 50 let.
(61) Načíst více