Kategorie Zpráva o úmrti

Článek
Zemřel Daniel Vali z Maxim Turbulenc. Zřejmě podlehl infarktu
Zemřel Daniel Vali z Maxim Turbulenc. Zřejmě podlehl infarktu Nečekané úmrtí Daniela Valiho z Maxim Turbulenc zaskočilo snad každého. 53letý zpěvák zřejmě zemřel na infarkt. O jeho náhlém skonu informovali ostatní členové Maxim Turbulenc na sociálních sítích.
Článek
Zemřel americký komediální herec Joe Flaherty. Hvězda seriálu Machři a šprti měla 82 let
Zemřel americký komediální herec Joe Flaherty. Hvězda seriálu Machři a šprti měla 82 let Americký komediální herec s kanadským občanstvím Joe Flaherty byl rozený humorista, který nás dokázal svými filmovými a seriálovými rolemi vždy rozesmát a dostat do dobré nálady. Pokud jste jej měli také rádi, máme pro vás bohužel špatnou zprávu. Joe Flaherty v pondělí 1. dubna zemřel. Bylo mu 82 let.
Článek
Zemřel herec z kultovního seriálu Derrick. Fritzi Wepperovi bylo 82 let
Zemřel herec z kultovního seriálu Derrick. Fritzi Wepperovi bylo 82 let Fanoušky německého kriminálního seriálu Derrick zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku 82 let zemřel v pondělí 25. března 2024 ráno Fritz Wepper, který patřil k německým hereckým legendám. Naposledy vydechl v mnichovském hospicu.
Článek
Zemřel oscarový scenárista David Seidler. Napsal hvězdný film Králova řeč
Zemřel oscarový scenárista David Seidler. Napsal hvězdný film Králova řeč Takovou smrt a v tak požehnaném věku by si přál každý. Ve věku 86 let zemřel v sobotu 16. března během rybaření na Novém Zélandu hvězdný britsko-americký scénárista židovského původu David Seidler. Rybaření bylo jeho životní vášní, a tak odešel na druhý břeh během činnosti, kterou měl velmi rád.
Článek
Náhle zemřel oblíbený dětský bavič. Lidé z celého Česka jsou zdrcení
Náhle zemřel oblíbený dětský bavič. Lidé z celého Česka jsou zdrcení Obyvatele západočeského Mostu zasáhla v pondělí 12. února 2024 velmi smutná zpráva. Nečekaně totiž zemřel místní dětský kouzelník a bavič David Juřina, který pod uměleckým jménem Hopsík vystupoval po celém Česku. Bylo mu pouhých 47 let.
Článek
Zemřel slavný ostravský herec Norbert Lichý. Bylo mu 59 let
Zemřel slavný ostravský herec Norbert Lichý. Bylo mu 59 let Do hereckého nebe navždy odešel český herec malých velkých rolí Norbert Lichý. O jeho odchodu informovalo ve čtvrtek 18. ledna 2024 na svém webu ostravské Divadlo Petra Bezruče.
Článek
Nicku Carterovi zemřela sestra Bobbie Jean. Zpěvák už přišel o třetího sourozence
Nicku Carterovi zemřela sestra Bobbie Jean. Zpěvák už přišel o třetího sourozence Bývalý člen hvězdné skupiny Backstreet Boys, Nick Carter, má za sebou velmi smutné Vánoce. 23. prosince 2023 zemřela v pouhých 41 letech jeho sestra Bobbie Jean. Zpěvák Nick Carter tak už bohužel přišel o třetího sourozence. Teprve před rokem zemřel jeho mladší bratr Aaron.
Článek
Zemřel Benjamin Zephaniah z Gangů z Birmighamu. Osudný mu byl nádor mozku
Zemřel Benjamin Zephaniah z Gangů z Birmighamu. Osudný mu byl nádor mozku Ve věku 65 let zemřel slavný britský básník, dramatik, hudebník a herec Benjamin Zephaniah. Osudný mu byl nádor mozku, který mu byl diagnostikován pouhých osm týdnů před smrtí. Benjamin Zephaniah, jenž byl hvězdou seriálu Peaky Blinders - Gangy z Birminghamu, vydechl naposledy ve čtvrtek 7. prosince 2023 obklopen svou rodinou.
Článek
Zemřela Barbara Haščáková z MC Erik & Barbara. V pouhých 43 letech utrpěla náhlou mozkovou příhodu
Zemřela Barbara Haščáková z MC Erik & Barbara. V pouhých 43 letech utrpěla náhlou mozkovou příhodu Hudební svět pláče. V pouhých 43 letech náhle zemřela slovenská zpěvačka Barbara Haščáková, která v 90. letech zářila v hudebním duu MC Erik & Barbara.Z tohoto světa odešla 22. listopadu 2023 na Floridě v USA. Pro agenturu TASR smrt zpěvačky potvrdil její bratr Andrej Haščák.
(80) Načíst více