Kategorie Zpráva o úmrti

Článek
Zemřel slavný producent filmů Titanic a Avatar. Jon Landau se dožil 63 let
Zemřel slavný producent filmů Titanic a Avatar. Jon Landau se dožil 63 let Ve věku 63 let zemřel producent světového formátu Jon Landau, který stál za úspěchem filmových trháků Titanic a Avatar. Po ročním boji bohužel podlehl rakovině. Zpráva o jeho smrti obletěla svět v sobotu 6. července 2024.
Článek
Zemřel slavný herec ze seriálů Dva a půl chlapa a Sabrina – mladá čarodějnice. Fanoušci Martina Mulla jsou v šoku
Zemřel slavný herec ze seriálů Dva a půl chlapa a Sabrina – mladá čarodějnice. Fanoušci Martina Mulla jsou v šoku Herecký svět přišel o jednu velkou legendu. Ve čvrtek 27. června 2024 zemřel slavný herec a komik Martin Mull, který se do srdcí fanoušků po celém světa zapsal zvláště svými legendárními rolemi v seriálech Dva a půl chlapa a Sabrina – mladá čarodějnice.
Článek
Zemřel astronaut mise Apollo 8, Bill Anders. Proslavil se coby autor ikonické fotografie Earthrise
Zemřel astronaut mise Apollo 8, Bill Anders. Proslavil se coby autor ikonické fotografie Earthrise Ve věku 90 let tragicky zemřel v pátek 7. června 2024 Bill Anders. Byl astronautem mise Apollo 8 a tvůrcem ikonické fotografie Earthrise. Jeho odkaz zůstává nesmazatelnou součástí historie vesmírného průzkumu.
Článek
Zemřela tlumočnice zpráv do znakové řeči Naďa Hynková Dingová. Ve 49 letech podlehla rakovině
Zemřela tlumočnice zpráv do znakové řeči Naďa Hynková Dingová. Ve 49 letech podlehla rakovině Českou veřejnost i komunitu neslyšících zasáhla velmi smutná zpráva. V pouhých 49 letech zemřela v úterý 28. května 2024 známá tlumočnice zpráv ČT do znakové řeči Naďa Hynková Dingová. Před prahem padesátky bohužel prohrála svůj statečný boj s rakovinou.
Článek
Zemřel rocker Charlie Colin ze slavné kapely Train. Bylo mu 58 let
Zemřel rocker Charlie Colin ze slavné kapely Train. Bylo mu 58 let Fanoušky slavné americké rockové skupiny Train zaskočila velmi smutná zpráva. Ve věku pouhých 58 let tragicky zemřel jeden ze zakládajících členů této hudební formace, Charlie Colin. Jeho tělo bylo objeveno bez známek života v domě v belgickém Bruselu.
Článek
Smutná zpráva pro televizní svět: Zemřela slavná politická komentátorka, její tělo našli na ulici
Smutná zpráva pro televizní svět: Zemřela slavná politická komentátorka, její tělo našli na ulici Americký televizní svět přišel o jednu ze svých nejvýraznějších osobností. Ve věku 58 let nečekaně zemřela politická komentátorka a dlouholetá tvář CNN, Alice Stewart. Její tělo bez známek života objevil náhodný kolemjdoucí na ulici ve Washingtonu.
Článek
Zemřela slavná hollywoodská herečka Barbra Fuller. V létě by oslavila 103. narozeniny
Zemřela slavná hollywoodská herečka Barbra Fuller. V létě by oslavila 103. narozeniny Ve středu 15. května 2024 odešla na věčnost hvězda stříbrného plátna, americká herečka Barbra Fuller. Známá byla především z rozhlasu, filmu a televize. Dožila se požehnaného věku 102 let. Letos v červenci by přitom oslavila své 103. narozeniny.
Článek
Zemřel legendární herec Dabney Coleman, hrál po boku Dustina Hoffmana nebo Kevina Costnera
Zemřel legendární herec Dabney Coleman, hrál po boku Dustina Hoffmana nebo Kevina Costnera Umělecký svět přišel o další významnou osobnost. Ve věku 92 let zemřel ve čtvrtek 16. května 2024 americký herec Dabney Coleman, jehož kariéra zahrnovala desítky nezapomenutelných rolí ve filmech a seriálech. Tuto smutnou zprávu potvrdila pro The Hollywood Reporter jeho dcera.
Článek
Zemřel anglický herec Bernard Hill. Zazářil v Pánovi prstenů i v Titanicu
Zemřel anglický herec Bernard Hill. Zazářil v Pánovi prstenů i v Titanicu V neděli 5. května 2024 zemřel ve věku 79 let známý anglický herec Bernard Hill. Celosvětově se proslavil zejména díky roli v oscarovém filmu Titanic a trilogii Pán prstenů. O jeho úmrtí informovala britská televizní stanice BBC.
(90) Načíst více