Kategorie Zpráva o úmrti

Článek
Zemřela oscarová zpěvačka z filmu Flashdance Irene Cara. Její hit What A Feeling je nesmrtelný
Zemřela oscarová zpěvačka z filmu Flashdance Irene Cara. Její hit What A Feeling je nesmrtelný V sobotu 26. listopadu 2022 zemřela zpěvačka a herečka Irene Cara, která se celosvětově proslavila zejména soundtrackem k filmu Flashdance s názvem What A Feeling. Slavné umělkyni bylo pouhých 63 let, o příčině její smrti se stále diskutuje.
Článek
Zemřela herečka z Lovců duchů a Odložených případů. Nicki Aycox bylo 47 let
Zemřela herečka z Lovců duchů a Odložených případů. Nicki Aycox bylo 47 let Ve středu 16. listopadu 2022 podlehla leukémii herečka Nicki Aycox, kterou proslavily televizní seriály Lovci duchů, Odložené případy nebo Dark Blue. Americké herečce, která bojovala se zákeřnou nemocí dva roky, bylo pouhých 47 let.
Článek
Zemřel Jaromír Jágr starší. Tátovi hvězdného hokejisty bylo 82 let
Zemřel Jaromír Jágr starší. Tátovi hvězdného hokejisty bylo 82 let Ve věku 82 let odešel v úterý 15. listopadu 2022 na věčnost Jaromír Jágr starší, táta nejslavnějšího českého hokejisty. Jaromír Jágr mladší informoval o smrti svého otce, který se potýkal s dlouhodobými zdravotními problémy, na Instagramu.
Článek
Zemřela máma Krkonošských pohádek Věra Jordánová. Režisérce oblíbeného večerníčku bylo 94 let
Zemřela máma Krkonošských pohádek Věra Jordánová. Režisérce oblíbeného večerníčku bylo 94 let Krkonošské pohádky patří k nejoblíbenějším televizním pořadům. Také jste na nich vyrůstali a nemohli se dočkat, až je budou znovu dávat v televizi? V tom případě pro vás bohužel máme špatnou zprávu. Ve věku 94 let zemřela 13. listopadu 2022 režisérka Krkonošských pohádek Věra Jordánová. Její smrt potvrdila ČTK dcera Jana Procházková.
Článek
Zemřela Marie Poledňáková. Režisérka filmu S tebou mě baví svět měla 81 let
Zemřela Marie Poledňáková. Režisérka filmu S tebou mě baví svět měla 81 let Český filmový svět smutní. V úterý 8. listopadu 2022 odešla v 81 letech na věčnost režisérka a scénáristka Marie Poledňáková, kterou nejvíce proslavily filmy Jak vytrhnout velrybě stoličku nebo S tebou mě baví svět. Smrt Marie Poledňákové oznámil s odkazem na její rodinu filmový producent Jan Bradáč.
Článek
Zemřel frontman legendární skupiny Nazareth, Dan McCafferty. Zpěvákovi bylo 76 let
Zemřel frontman legendární skupiny Nazareth, Dan McCafferty. Zpěvákovi bylo 76 let Love Hurts nebo Dream On si již bohužel nikdy nezazpívá. V úterý 8. listopadu 2022 zemřel zpěvák celosvětově slavné skotské kapely Nazareth. Danovi McCaffertymu bylo 76 let. Kvůli jeho odchodu smutní celý hudební svět.