Zemřela slavná hollywoodská herečka Barbra Fuller. V létě by oslavila 103. narozeniny

Zemřela slavná hollywoodská herečka Barbra Fuller. V létě by oslavila 103. narozeniny Zdroj: Shutterstock

Ve středu 15. května 2024 odešla na věčnost hvězda stříbrného plátna, americká herečka Barbra Fuller. Známá byla především z rozhlasu, filmu a televize. Dožila se požehnaného věku 102 let. Letos v červenci by přitom oslavila své 103. narozeniny.

„Dnes zemřela moje kmotra Barbra Fuller. Byla součástí první rozhlasové soap opery One Man’s Family, kde hrála roli Claudie čtrnáct let. Hrála také ve filmech a televizi. Teta Barbra prožila plnohodnotný život a v červenci tohoto roku by se dožila 103 let. Byl jsem skutečně požehnán, že jsem ji měl po svém boku tak dlouho. Vždy ji budeme milovat a bude nám moc chybět,” napsal hereččin kmotřenec, herec JP Sloane na sociálních sítích. 

Barbra Fuller se narodila 31. července 1921 v městečku Nahant, které se nachází v americkém státě Massachusetts. Po smrti otce se s matkou přestěhovala na Floridu a později do Chicaga, kde její matka pracovala pro rozhlasovou stanici. Právě zde začala Barbřina kariéra v rozhlasu. Tehdy získala svou nejznámější roli Claudie Barrett v rozhlasovém seriálu One Man’s Family, kde působila po celých čtrnáct let.

Kromě své rozhlasové slávy se Barbra Fuller objevila i na stříbrném plátně a v televizi. Zahrála si ve filmech jako City of Bad Men, Flame of Youth a Singing Guns. V televizi se objevila v seriálech Perry Mason, Lassie nebo Adventures of Superman.

Barbra Fuller zemřela v americkém Los Angeles ve středu 15. května 2024 ve věku 102 let. Její přínos pro rozhlas, televizi a film je nezapomenutelný. Čest její památce!

Zdroj: Hollywoodreporter.com, Csfd.cz, En.wikipedia.org
Autor:
Publikováno: 23. 5. 2024 14:56 Nahlásit obsah