Kategorie Zdravý životní styl

Článek
Konečně - Richard Bednář v Brně poprvé vyhrál
Konečně - Richard Bednář v Brně poprvé vyhrál Pohodová atmosféra v areálu Hněvkovského Brno Jih, stovky nadšených běžců, které neodradila ani odpolední dešťová přeháňka a hlavně pak první vítězství tradičního účastníka závodu NN NIGHT RUN Richarda Bednáře. To byl ve zkratce další díl běžeckého seriálu NN NIGHT RUN v Brně.
Článek
Těhotenství krok po kroku – co vás čeká a nemine v šestém měsíci?
Těhotenství krok po kroku – co vás čeká a nemine v šestém měsíci? Čas běží a než se nadějete, nastane šestý měsíc těhotenství, který by pro vás měl být vcelku příjemný. Vaše bříško pomalu roste, nevolnosti mizí a vaše děťátko už je natolik veliké, že cítíte jeho pohyby.
Článek
NN NIGHT RUN míří do osvědčeného Brna
NN NIGHT RUN míří do osvědčeného Brna Po premiéře pod Ještědem se seriál NN NIGHT RUN vrací do dobře známé lokality – poběží se na jihu Brna, kde to už pravidelní účastníci seriálů NN NIGHT RUN i innogy Winter Run velmi dobře znají.
Článek
Těhotenství krok po kroku - co vás čeká a nemine v pátém měsíci těhotenství?
Těhotenství krok po kroku - co vás čeká a nemine v pátém měsíci těhotenství? Právě se nacházíte na půli cesty! Jste v půlce těhotenství, tedy v pátém měsíci vašeho radostného období a to, jak je známo, s sebou přináší tzv. „těhotenský mozek“. Jinak řečeno – začnete více zapomínat.
Článek
Jednoduchý trik, který vám pomůže od bolesti hlavy do 2 minut!
Jednoduchý trik, který vám pomůže od bolesti hlavy do 2 minut! Máte před sebou celý den, kdy toho máte na vyřizování tolik, že nevíte kam dřív skončit a najednou je tady! Šílená bolest hlavy, která přišla právě v nevhod. Jenže my pro vás máme super jednoduchý trik, který vám zabere jen 2 minuty a rázem bude po bolesti!
Článek
Potravina, která s vaším tělem dokáže udělat zázraky. Již po měsíci můžete pociťovat pozitivní účinky
Potravina, která s vaším tělem dokáže udělat zázraky. Již po měsíci můžete pociťovat pozitivní účinky Zapomeňte na každodenní pojídání jablek, které se staly fenoménem zdravého životního stylu a zařaďte do jídelníčku avokádo, které je plné vitamínů. Ty zabezpečí výborný chod vašeho organismu a díky tomu se budete cítit lépe než kdy předtím. S touto superpotravinou preventivně dodáváte tělu potřebné živiny a chráníte svoje zdraví!
Článek
Máte napuchlé oči? Možná je to z těchto potravin
Máte napuchlé oči? Možná je to z těchto potravin Vstáváte každé ráno s pytli pod očima a přitom vám připadá, že spánku máte dost, jídlo si nepřesolujete a ani pitný režim nezanedbáváte? Na vině můžou být i některé potraviny.
Článek
K vysněné postavě jedině se zdravým přístupem
K vysněné postavě jedině se zdravým přístupem Kdo by nechtěl mít postavičku jako lusk? Zvlášť, když na nás propadlé pupíky a útlá ramínka útočí ze všech stran - z televize, časopisů, výloh obchodních domů. Jenže je třeba si uvědomit, že za skvělou postavou se skrývá nekonečné plánování toho, co bude k obědu... a k večeři... a ke svačině a také pořádná dřina nejen v posilovně, ale i v hlavě.
Článek
Účast při Night Run Hradec Králové mile překvapila
Účast při Night Run Hradec Králové mile překvapila I druhý díl letošního seriálu NN Night Run přinesl účastnický rekord. Počet 1700 běžců je podobný jako před dvěma týdny v Ostravě a pořadatele byli velkým zájmem mile překvapeni.
(108) Načíst více