Kategorie Zdravý životní styl

Článek
5 tipů, jak přežít letní horka i bez klimatizace. Co vám zaručeně pomůže?
5 tipů, jak přežít letní horka i bez klimatizace. Co vám zaručeně pomůže? Léto je v plném proudu, teploty šplhají do závratných výšin a vy zoufale hledáte způsob, jak se ochladit? Přinášíme pět zaručených tipů, které vám pomohou přežít horké dny i bez klimatizace. Osvěžte se a užijte si letní pohodu naplno!
Článek
Štvou vás nová neodnímatelná víčka na pet lahvích? Celou dobu jste je otevírali špatně!
Štvou vás nová neodnímatelná víčka na pet lahvích? Celou dobu jste je otevírali špatně! Nový typ víček na pet lahvích mnohým z nás pořádně komplikuje život. Že s tím nejde nic udělat? Populární tiktoker AndreLifeHack ukázal trik, díky kterým se nám bude pít z pet lahví jedna báseň. Naučte se podle jeho vychytávky správně otevírat nová neodnímatelná víčka na pet lahvích a zbavte se zbytečného stresu!
Článek
Rady tradiční čínské medicíny, jak zvládnout letní horka a zůstat v pohodě. Co vše vám pomůže?
Rady tradiční čínské medicíny, jak zvládnout letní horka a zůstat v pohodě. Co vše vám pomůže? Léto je období plné slunce a venkovních radovánek, ale také zvýšeného rizika přehřátí a únavy. Tradiční čínská medicína nabízí moudré rady, jak si udržet rovnováhu a pohodu i v nejteplejších dnech roku. Podívejme se na pět osvědčených tipů, které vám pomohou zvládnout letní vedra.
Článek
Proč ženy narozdíl od mužů milují příliš horkou sprchu? Odpověď vás překvapí
Proč ženy narozdíl od mužů milují příliš horkou sprchu? Odpověď vás překvapí Máte ráda, když má voda při sprchování tu nejvyšší možnou teplotu, zatímco váš partner se spokojí s příjemně teplou vodou? Pokud jste někdy přemýšlela nad tím, proč ženy dávají přednost vyšším teplotám při sprchování, máme pro vás odpověď, která vás nadmíru překvapí.
Článek
Nutella mění složení. Na podzim bude k dostání ve veganské verzi bez sušeného mléka
Nutella mění složení. Na podzim bude k dostání ve veganské verzi bez sušeného mléka Italská společnost Ferrero oznámila, že letos na podzim uvede na trh veganskou verzi svého ikonického výrobku Nutella. Tato zpráva přinesla mezi milovníky slavné pomazánky nadšení i rozladění, neboť veganská Nutella nebude obsahovat mléčnou složku. Zatím však není jasné, čím se sušené mléko v pomazánce nahradí.
Článek
Ve hře je konec jednorázových balení omáček a hotelových šamponů: EU tak bojuje proti plastům
Ve hře je konec jednorázových balení omáček a hotelových šamponů: EU tak bojuje proti plastům Evropská unie se snaží omezovat používání plastů. Její nejnovější iniciativa míří na jednorázové obaly, které běžně nacházíme ve fast foodech nebo hotelových pokojích. Jedná se o malé balení kečupů, majonéz, šamponů nebo tělových mlék, které známe z každodenního života. Tyto produkty by mohly začátkem roku 2030 zcela zmizet.
Článek
Šeříkový obklad: Tajemství našich babiček proti bolestem hlavy a migréně
Šeříkový obklad: Tajemství našich babiček proti bolestem hlavy a migréně Trpíte na bolesti hlavy nebo migrény? Zkuste si na jaře ulevit osvědčeným fíglem našich babiček a prababiček, kterým je šeříkový obklad. Tento osvědčený léčebný prostředek, který je známý už po generace, nabízí nejen úlevu od bolesti, ale také uklidňuje mysl a psychiku. Pojďme se blíže podívat na to, jak může šeříkový obklad zmírnit vaše potíže.
Článek
Moč hlodavců a bakterie: Pití z neumytých plechovek může být rizikové
Moč hlodavců a bakterie: Pití z neumytých plechovek může být rizikové Umýváte plechovky od nápojů ještě před tím, než je otevřete a napijete se z nich? Není od věci, když nad tím alespoň trochu popřemýšlíte. Zatímco jedni varují před možnou nákazu, podle druhých jde o mýtus. Podívejme se tedy podrobněji na to, jaká nebezpečí nám skutečně hrozí a jak se jim můžete vyhnout.
Článek
Evropou se šíří západonilská horečka. Největší riziko na vás číhá v Itálii, Řecku a Rumunsku
Evropou se šíří západonilská horečka. Největší riziko na vás číhá v Itálii, Řecku a Rumunsku Západonilská horečka patří k virovým onemocněním, které přenáší komáři svým bodnutím. V posledních letech se toto onemocnění stále častěji objevuje v Evropě a nakazit se jím můžete i v oblíbených dovolenkových destinacích. Jenom za loňský rok bylo v Evropě nahlášeno 709 příznakových případů, z toho 67 lidí zemřelo.
(145) Načíst více