Kategorie Zdravý životní styl

Článek
Nouzový stav od pátku 26. listopadu 2021: Co vše platí?
Nouzový stav od pátku 26. listopadu 2021: Co vše platí? Česká vláda schválila ve čtvrtek 25. listopadu 2021 nouzový stav. Platit začal o půlnoci 26. listopadu na dobu 30 dní. Chcete vědět, jaká opatření se k nouzovému stavu aktuálně vztahují? Přečtěte si jejich stručný přehled.
Článek
Radka Třeštíková prozradila tajemství své štíhlé postavy a mladistvého vzhledu. Jaký je její recept?
Radka Třeštíková prozradila tajemství své štíhlé postavy a mladistvého vzhledu. Jaký je její recept? Také máte pocit, že spisovatelka Radka Třeštíková vypadá mnohem lépe než dříve? Na to, že má již 40 let, tato krásná žena rozhodně nevypadá. Čemu ale vděčí za to, že má štíhlou postavu a mladistvý vzhled? Přesně na tuto otázku odpověděla sledujícím na svém instagramovém profilu.
Článek
Nahřívací polštářek zmírní nejen menstruační bolesti: Jak funguje, na co pomáhá a čím jej naplnit
Nahřívací polštářek zmírní nejen menstruační bolesti: Jak funguje, na co pomáhá a čím jej naplnit Suché teplo působí blahodárně na naše zdraví a přináší nám úlevu od řady bolestí. Právě proto není od věci, když budete mít doma nahřívací polštářek, který si můžete jak koupit, tak vyrobit. Prozradíme vám, jak nahřívací polštářek funguje, od jakých bolestí vám uleví a čím vším jej můžete naplnit.
Článek
Co se mění od 25. 10 a co od 1. 11.? Přinášíme přehled změn v Česku
Co se mění od 25. 10 a co od 1. 11.? Přinášíme přehled změn v Česku S ohledem na zhoršující se epidemiologickou situaci v Česku vláda rozhodla o nových opatřeních, která začnou platit již od pondělí 25. 10. 2021 a následně od pondělí 1. 11. 2021. Chcete vědět, co vše se mění? Máme pro vás stručný přehled.
Článek
Zelené, žluté, nebo hnědé? Poradíme, kdy jíst banány a která barva banánů je nejzdravější
Zelené, žluté, nebo hnědé? Poradíme, kdy jíst banány a která barva banánů je nejzdravější Banány milujeme ze spousty důvodů. Toto tropické ovoce nám zkrátka chutná a vzhledem k vysokému obsahu vitamínů a minerálů blahodárně působí na naše zdraví. Preferujete banány zelené, žluté, nebo hnědé? Možná vás překvapí, že každá z barev banánu přináší jedinečné zdravotní výhody.
Článek
Chuť na sladké: Co ji způsobuje a jak se jí zbavit
Chuť na sladké: Co ji způsobuje a jak se jí zbavit Honí vás neustálá chuť na sladké? Potom byste měla vědět, že rafinovaný cukr neprospívá ani vaší postavě, ani vašemu celkovému zdraví. Chtěla byste tentokrát odolat? Máme pro vás jednoduché triky, prostřednictvím kterých můžete s chutí na sladké účinně bojovat.
Článek
Epidemie koronaviru v Česku zrychluje: V úterý 5. října nově přibylo 1 108 nakažených
Epidemie koronaviru v Česku zrychluje: V úterý 5. října nově přibylo 1 108 nakažených Epidemie koronaviru v Česku bohužel znovu nabírá na obrátkách. V úterý 5. října 2021 tuzemské laboratoře potvrdily 1 108 nových případů covidu. Toto číslo je nejvyšší od letošního 18. května.
Článek
5 důvodů, proč každý den vstávat v 5 hodin ráno. Některé vás překvapí
5 důvodů, proč každý den vstávat v 5 hodin ráno. Některé vás překvapí Nastavit si budík na 5. hodinu ranní je pro spoustu lidí nemyslitelné. Pokud se ale překonáte, bude to mít pro vás spoustu výhod. V případě, že začnete každý den vstávat v 5 hodin ráno, příznivě tím ovlivníte svůj životní styl, budete produktivnější a také vyděláte víc peněz. Jaké jsou tedy hlavní důvody, proč každý den vstávat v 5 hodin ráno?
Článek
Jak se starat o pleť po čtyřicítce?
Jak se starat o pleť po čtyřicítce? Ať děláme, co děláme, čas je neúprosný a bohužel se podepisuje především na naší pleti. Už dávno nám není dvacet let, kdy naše pleť byla naprosto bezchybná a s přibývajícím věkem se nám stále více a více dělají nevítané vrásky.
(79) Načíst více