Kategorie Zdravý životní styl

Článek
4 zlozvyky, které negativně ovlivňují váš sexuální život!
4 zlozvyky, které negativně ovlivňují váš sexuální život! Naše libido negativně neovlivňuje jen únava nebo bolest hlavy. Naše menší prohřešky, kterých se dopouštíme téměř denně, nejenže ovlivňují to, jak vypadáme, ale také to, jak moc na svého miláčka máme chuť.
Článek
Čtenářka píše: Liší se mužský a ženský mozek? Odborníci se nedokážou shodnout
Čtenářka píše: Liší se mužský a ženský mozek? Odborníci se nedokážou shodnout Od doby, kdy byli vědci schopní získat snímky lidského mozku, pátrají po odlišnostech z hlediska pohlaví. Zjištěné rozdíly jsou však malé a vysoce ovlivnitelné prostředím - a přesto jsou často užívány k obecně zažitému vnímání existence mužského a ženského mozku.
Článek
Čtenářka píše: Víno - dôvody prečo si ho dopriať každý deň
Čtenářka píše: Víno - dôvody prečo si ho dopriať každý deň Je možné, aby bolo víno tajomstvom, ktoré sa ukrýva za krásou francúzskych dám? Pravidelná konzumácia vína, ku ktorej vo Francúzsku denne dochádza, je lekármi označovaná ako prospešná. A prečo to tak je?
Článek
Jak se správně namotivovat k tomu, abychom začali hubnout?
Jak se správně namotivovat k tomu, abychom začali hubnout? Hubnutí je pro některé nekonečný kolotoč odříkání, přejídání, následných výčitek a jo-jo efektu. Všichni dobře víme, že hubnutí začíná v hlavě. Jak se tedy správně namotivovat k tomu, abychom tentokrát opravdu vydrželi?
Článek
Hlídáte si stravu? Možná děláte právě tyto chyby
Hlídáte si stravu? Možná děláte právě tyto chyby Snažíte si hlídat stravu, v obchodech čtete etikety, nakupujete tmavé pečivo, ale kila stále ne a ne jít dolů? Možná budete překvapené, ale i mnoho zkušených dietářek dělá některou z následujících chyb.
Článek
Čtenářka píše: 6 tipů pro perfektní postavu
Čtenářka píše: 6 tipů pro perfektní postavu Žijeme ve světě plném pokušení. Hubnutí je pro nás spíš psychickou, než fyzickou výzvou. Jedinou cestou je najít soulad mezi stravovacími návyky, stupněmi aktivity a dobrou myslí.
Článek
Pozor! Tyhle potraviny obsahují ohromnou nálož cukrů
Pozor! Tyhle potraviny obsahují ohromnou nálož cukrů Ať už se snažíme dodržovat zdravý styl nebo se pouze zajímáme o to, co jíme, tušíme, že nejvíce cukru se skrývá ve sladkostech. Mnohokrát si ale už neuvědomíme, že obrovské množství cukru se skrývá i v potravinách, u kterých bychom to příliš nečekali.
Článek
Čtenářka píše: Jak na pevné bříško
Čtenářka píše: Jak na pevné bříško Pevné a ploché bříško je snem snad každé ženy. Neobejde se to bez zdravého stravování a pravidelného jídelníčku.
Článek
Čtenářka píše: Máte na cvičení jen 10 minut?
Čtenářka píše: Máte na cvičení jen 10 minut? V dnešní uspěchané době je těžké si dát pořádně do těla. Nikdo z nás nechce vypadnout z formy, proto tím nejjednoduším řešením je cvičit každý den po dobu 10 minut. Nezabere to spoustu času a udržíte si skvělou kondici.
(11) Načíst více