Kategorie Zdravý životní styl

Článek
Mladá Američanka vede „bezodpadkový“ život. Měli byste na něj také odvahu?
Mladá Američanka vede „bezodpadkový“ život. Měli byste na něj také odvahu? Dokázali byste fungovat normálně a přitom nevyprodukovat žádné odpadky? Je vůbec život bez odpadků, které následně skončí na skládce nebo ve spalovně, možný? Pro Američanku Lauren Singer, která vystudovala environmentalistiku na jedné z newyorských univerzit, je to dokonce smysl života. Ten mimo jiné popisuje i na svém blogu Trash his for Tossers.
Článek
Vyzkoušejte triky, které vás ochladí v parném létě!
Vyzkoušejte triky, které vás ochladí v parném létě! Když je venku víc než 30 stupňů ve stínu a vy nemáte možnost osvěžit se ve sprše nebo bazénu, může to pro vás být přímo vražedná kombinace. Ale nezoufejte. I bez možnosti hupsnout do vody se můžete díky následujícím trikům zchladit a užít si tak parné léto se vším všudy.
Článek
To nevymyslíte: Originální cvičení s Ikea taškou
To nevymyslíte: Originální cvičení s Ikea taškou Modrá Ikea taška Frakta se stala doslova legendou. Nejen k nákupům, nebo k přepravě věcí. Používat ji můžete i k jiným účelům. Své o tom ví trenér Andrew Connor, který ukázal, jak skvěle si lze s Ikea taškou zacvičit, když ji předem naplníte závažím nebo třeba medicimbalem.
Článek
Zázrak jménem ovesné vločky. Proč byste je měli jíst každý den?
Zázrak jménem ovesné vločky. Proč byste je měli jíst každý den? Ovesné vločky bývají obecně vnímány jako zdravá potravina a najdete je v takřka každém vyváženém jídelníčku. Proč tomu tak ale je a co získáme tím, pokud je budeme konzumovat? Na to se podíváme v dnešním článku.
Článek
4 zásady pitného režimu na jaře
4 zásady pitného režimu na jaře Jarní únava je stavem, kdy se v tomto období cítíme velmi malátně. Je to proto, že je naše tělo po zimě zaneseno toxiny, které se potřebují dostat z těla ven. Jak se jarní únavy zbavit? Základem je dodržování pitného režimu!
Článek
Jaké cvičení a dietu si vybrat dle typu vaší postavy?
Jaké cvičení a dietu si vybrat dle typu vaší postavy? Určitě jste si všimli, že ne každá dieta a každé cvičení funguje na každého stejně. Zatímco někdo vidí výsledky již po pár dnech, další se ne a ne kil zbavit. Někteří odborníci se domnívají, že typ cvičení a diety závisí na tom, jaký typ postavy máme.
Článek
Skoncujte s cukrem! Proč nám škodí a jak ho nahradit?
Skoncujte s cukrem! Proč nám škodí a jak ho nahradit? Dle statistik se u nás sní 40 kilogramů cukru na hlavu, což rozhodně není málo. Následkem nadměrné konzumace cukrů si navíc zaděláváme na pěknou řádku zdravotních problémů. Proč bychom měli bílý cukr z jídelníčku vyřadit a čím ho můžeme nahradit?
(86) Načíst více