Kategorie Zdravý životní styl

Článek
Jak oloupat granátové jablko, aby nestříkala šťáva? Chce to znát ten správný grif
Jak oloupat granátové jablko, aby nestříkala šťáva? Chce to znát ten správný grif Granátové jablko patří k oblíbeným druhům exotického ovoce, na kterém si pochutnáváme zvlášť v zimním období. Velkým problémem však bývá jeho loupání, se kterým si spousta lidí neví rady. Přinášíme proto tip na chytrý postup, jak oloupat granátové jablko, aby červená šťáva nestříkala všude kolem.
Článek
Jak poznat hlívu v lese: Vyplatí se to vědět, neboť tato zimní houba je zázrakem na imunitu
Jak poznat hlívu v lese: Vyplatí se to vědět, neboť tato zimní houba je zázrakem na imunitu I v zimním období můžete vyrazit do lesa s košíkem a rozhodně neodejdete s prázdnou. Les je bohatý na zimní druhy hub, jimž kraluje hlíva ústřičná. Jak ale hlívu v lese spolehlivě poznat? Stačí se držet několika pravidel, díky kterým se při sběru této léčivé houby rozhodně nespletete.
Článek
Co se stane s vaším tělem, když ráno vypijete sklenku vody na prázdný žaludek?
Co se stane s vaším tělem, když ráno vypijete sklenku vody na prázdný žaludek? Ten, kdo se už někdy snažil zhubnout nebo se alespoň zdravě stravovat, ví, že pití čisté vody ihned po probuzení je pro naše tělo opravdu prospěšné. Jenže věděli jste proč? Co vlastně s naším tělem dokáže? Proto jsme si připravili seznam 7 výhod, které s sebou voda po ránu přináší.
Článek
Simona Krainová se pustila do influencerek propagujících sportovní oblečení. „Některé si ho oblečou maximálně v kabince a doma se cpou hovadinama“, vzkázala
Simona Krainová se pustila do influencerek propagujících sportovní oblečení. „Některé si ho oblečou maximálně v kabince a doma se cpou hovadinama“, vzkázala Modelka a podnikatelka Simona Krainová je sportovkyně tělem a duší. Když se na sociálních sítích objeví ve sportovním oblečení, rozhodně si na nic nehraje, protože tento outfit bývá její plnohodnotnou součástí. To ale podle Simony Krainové není případ některých influencerek, které sportovní oblečení propagují naoko a “doma se cpou hovadinama".
Článek
Minimální teplota ve škole 2022 má podle Ministerstva zdravotnictví klesnout. Omezit by se mělo i větrání
Minimální teplota ve škole 2022 má podle Ministerstva zdravotnictví klesnout. Omezit by se mělo i větrání Máte děti školou povinné? V tom případě vás bude zajímat návrh novely vyhlášky o hygienických požadavcích na prostory škol, kterou připravilo české Ministerstvo zdravotnictví. Do této novely přitom zakomponovalo změnu minimálních teplot ve škole, které mají ještě klesnout. Omezit se má i větrání.
Článek
Minimální teplota na pracovišti 2022: V kanceláři 18 °C, u pokladny 16 °C, navrhuje Ministerstvo zdravotnictví
Minimální teplota na pracovišti 2022: V kanceláři 18 °C, u pokladny 16 °C, navrhuje Ministerstvo zdravotnictví Česká vláda schválila 26. září 2022 návrh zákona o snížení minimální teploty na pracovištích, který připravilo Ministerstvo zdravotnictví. Jak by měly nové minimální teploty na pracovišti 2022 vypadat? Změna se dotkne pracovišť I. a IIa. třídy. Tedy zejména kancelářských profesí a profesí spojených s lehkou manuální prací.
Článek
Covid má nový hlavní příznak, upozornil britský epidemiolog Tim Spector. Omikron poznáte podle bolesti v krku
Covid má nový hlavní příznak, upozornil britský epidemiolog Tim Spector. Omikron poznáte podle bolesti v krku S podzimními měsíci přichází nová vlna covidu, podobně jako tomu bylo v loňském roce. Nakažených přibývá nejen v Česku. S nastupující vlnou omikronu se potýkají třeba i ve Velké Británii, kde zaznamenali nový hlavní příznak omikronu. Tento symptom popsal britský epidemiolog Tim Spector, který je vedoucím monitorovacího projektu Zoe Covid Symptom.
Článek
5 zajímavostí o burčáku, které jste možná ani nevěděli
5 zajímavostí o burčáku, které jste možná ani nevěděli Letošní burčáková sezóna je opět tady. Také nedáte na zkvašený mošt z plodů révy vinné dopustit? V tom případě oceníte pět zajímavostí o burčáku, které jste možná ani nevěděli. Opravdu byste měli vypít tolik burčáku, kolik máte krve? A při jaké teplotě je popíjení burčáku nejlepší? Nejen na tyto otázky se vám pokusíme odpovědět.
Článek
Hana Mašlíková promluvila o své droze, které holduje od 18 let. Prozradila také, zda se připravuje na další fitness soutěž
Hana Mašlíková promluvila o své droze, které holduje od 18 let. Prozradila také, zda se připravuje na další fitness soutěž Hana Mašlíková letos v květnu zabodovala v bikini fitness. Ze soutěže kulturistiky a fitness Mr. Universe Prague si odnesla zlato. Mnozí lidé se této krásné 40leté ženy ptají, zda se připravuje na novou soutěž v kulturistice, když stále cvičí. Hana Mašlíková však na Instagramu podotkla, že cvičení je její droga, které holduje již od svých 18 let.
(114) Načíst více