Kategorie Zdravý životní styl

Článek
Co se stane s vaším tělem, když budete jíst příliš cukru? Kromě zubního kazu čelíte mnohem vážnějším problémům!
Co se stane s vaším tělem, když budete jíst příliš cukru? Kromě zubního kazu čelíte mnohem vážnějším problémům! Není to o tom, že si sladíte kávu a čaj a jíte přemíru sladkostí. Bílý cukr se v současnosti přidává prakticky do všech průmyslově vyráběných potravin. Pokud do tohoto začarovaného kruhu spadnete a budete bílý cukr nadmíru konzumovat v jeho přímé i skryté podobě, zaděláváte si na řadu vážných zdravotních problémů. A nejde jenom o obezitu.
Článek
Myslíte si, že snídáte dobře? Tyto potraviny byste rozhodně neměla jíst na lačný žaludek!
Myslíte si, že snídáte dobře? Tyto potraviny byste rozhodně neměla jíst na lačný žaludek! Když se řekne ideální snídaně, většina z nás si představí jogurt, pomerančový džus a šálek lahodné kávy. Bohužel jde ve všech případech o potraviny, které bychom neměli jíst nalačno, neboť mohou negativně ovlivnit naše zdraví. Ač to zní paradoxně, vysvětlíme vám, proč to tak je.
Článek
Tato žena vypadá ve svých 42 letech lépe než dřív. Jak to dokázala?
Tato žena vypadá ve svých 42 letech lépe než dřív. Jak to dokázala? Čím nám přibývá svíček na dortu, tím obtížněji se nám na sebe dívá do zrcadla. Australanka Joanne Petersová však dokázala pravý opak: K tomu, aby vypadala a cítila se skvěle, pro ni není její věk žádnou překážkou. Svým postojem k životu a k sobě samé by mohla inspirovat klidně mnohé z nás. Jak tedy dokázala, že na svých 42 let vůbec nevypadá?
Článek
Za všechno můžou hormony! I za vaše tloustnutí
Za všechno můžou hormony! I za vaše tloustnutí Že je hubnutí o tom správném jídelníčku a pravidelné porci pohybu? Ne tak docela! Můžete se snažit, jak chcete, ale tím, kdo rozhoduje o vašem hubnutí (anebo také tloustnutí) jsou hormony.
Článek
Konečně - Richard Bednář v Brně poprvé vyhrál
Konečně - Richard Bednář v Brně poprvé vyhrál Pohodová atmosféra v areálu Hněvkovského Brno Jih, stovky nadšených běžců, které neodradila ani odpolední dešťová přeháňka a hlavně pak první vítězství tradičního účastníka závodu NN NIGHT RUN Richarda Bednáře. To byl ve zkratce další díl běžeckého seriálu NN NIGHT RUN v Brně.
Článek
Těhotenství krok po kroku – co vás čeká a nemine v šestém měsíci?
Těhotenství krok po kroku – co vás čeká a nemine v šestém měsíci? Čas běží a než se nadějete, nastane šestý měsíc těhotenství, který by pro vás měl být vcelku příjemný. Vaše bříško pomalu roste, nevolnosti mizí a vaše děťátko už je natolik veliké, že cítíte jeho pohyby.
Článek
NN NIGHT RUN míří do osvědčeného Brna
NN NIGHT RUN míří do osvědčeného Brna Po premiéře pod Ještědem se seriál NN NIGHT RUN vrací do dobře známé lokality – poběží se na jihu Brna, kde to už pravidelní účastníci seriálů NN NIGHT RUN i innogy Winter Run velmi dobře znají.
Článek
Těhotenství krok po kroku - co vás čeká a nemine v pátém měsíci těhotenství?
Těhotenství krok po kroku - co vás čeká a nemine v pátém měsíci těhotenství? Právě se nacházíte na půli cesty! Jste v půlce těhotenství, tedy v pátém měsíci vašeho radostného období a to, jak je známo, s sebou přináší tzv. „těhotenský mozek“. Jinak řečeno – začnete více zapomínat.
Článek
Jednoduchý trik, který vám pomůže od bolesti hlavy do 2 minut!
Jednoduchý trik, který vám pomůže od bolesti hlavy do 2 minut! Máte před sebou celý den, kdy toho máte na vyřizování tolik, že nevíte kam dřív skončit a najednou je tady! Šílená bolest hlavy, která přišla právě v nevhod. Jenže my pro vás máme super jednoduchý trik, který vám zabere jen 2 minuty a rázem bude po bolesti!
(112) Načíst více