Kategorie Zdravý životní styl

Článek
Aromaterapií proti stresu: Pomohou vám tyto vůně!
Aromaterapií proti stresu: Pomohou vám tyto vůně! Máte pocit, že jste pod neustálým napětím a potřebovala byste vypnout? K vašemu restartu i navození pocitu pohody vám může dopomoci aromaterapie. Vonné olejíčky, které uklidní vaši mysl, můžete inhalovat, přidat si je do koupele nebo se jimi nechat masírovat. Kterými vůněmi tedy zaručeně odbouráte stres?
Článek
Go vegan: Co všechno jde dělat z TOFU
Go vegan: Co všechno jde dělat z TOFU Většina veganů pokládá tofu za nenahraditelnou surovinu, bez které se ve své kuchyni neobejde. Zároveň se najede dost lidí, kteří nemají k tofu důvěru, především proto, že přesně neví, jak ho zpracovávat a k čemu všemu se dá při vaření použít. Máme pro vás několik tipů, které si jako novopečení vegani zamilujete.
Článek
Go vegan: Jak nahradit mléko a mléčné výrobky
Go vegan: Jak nahradit mléko a mléčné výrobky S přechodem na veganství panuje největší obava, jak to bez mléka zvládnout. Mléko si lijeme do kávy, vaříme a pečeme z něj a i kdybychom jej cíleně nekupovali, stále kupujeme výrobky, které mléko obsahují. My vám poradíme, jak mléčné výrobky nahradit.
Článek
Chcete mít intenzivnější orgasmus? Posilte svaly pánevního dna
Chcete mít intenzivnější orgasmus? Posilte svaly pánevního dna Pravidelně chodíme do posilovny, běháme nebo navštěvujeme lekce zumby. I tak ovšem podceňujeme posilování jedněch z nejdůležitějších svalů, které máme - svalů pánevního dna. Pokud je budeme pravidelně cvičit, zajistíme si tím lepší sex a později se vyhneme i nepříjemné inkontinenci. Co všechno bychom tedy měly o svalech pánevního dna vědět?
Článek
Go vegan: Náhražky masa
Go vegan: Náhražky masa První potravinu, kterou z vašeho jídelníčku vyřadíte, bude maso. Pojďme se podívat, jaké existují alternativy masných produktů.
Článek
Go vegan: Náhražky běžných potravin - začínáme!
Go vegan: Náhražky běžných potravin - začínáme! Připravili jsme pro vás nový seriál o veganské stravě. Dozvíte se vše o tom, jak nahradit obvyklé živočišné produkty těmi rostlinnými.
Článek
Jak začít s veganstvím bez stresu a strádání
Jak začít s veganstvím bez stresu a strádání Zdravý životní styl se pomalu rozšiřuje a mnoho lidí se ubírá cestou uvědomělejšímu přístupu k životu. Bezesporu k takovému přístupu patří i způsob našeho stravování. Etické, filozofické i zdravotní důvody nás mohou přivést k základní myšlence veganství - tedy odmítání konzumace živočišných produktů.
Článek
Jste často unavení a máte problémy se spánkem? Těmto chybám byste se měli vyvarovat!
Jste často unavení a máte problémy se spánkem? Těmto chybám byste se měli vyvarovat! Trpíte nedostatkem spánku a jste stále unavení? Svoji únavu možná přičítáte stresu a každodenní rutině. Napadlo vás ale někdy, že hlavní příčina je úplně někde jinde? Řekneme vám, čeho se vyvarovat, abyste spali vydatným spánkem a po ránu se cítili čiperní jako rybičky.
Článek
Také byste chtěli ochutnat: Takhle vypadá nemocniční strava v Japonsku!
Také byste chtěli ochutnat: Takhle vypadá nemocniční strava v Japonsku! Obrovský rozruch na internetu nedávno způsobila mladá Japonka, která se stala čerstvou maminkou. Dopodrobna totiž nafotila a na web poté vyvěsila fotky jídel, které v japonské nemocnici dostávala několik dnů po porodu. Tato jídla vypadají opravdu skvěle, řada restaurací by se mohla inspirovat jejich bohatostí, pestrostí a stylovým servírováním!
(98) Načíst více