Kategorie Zdravý životní styl

Článek
4 zlozvyky, které negativně ovlivňují váš sexuální život!
4 zlozvyky, které negativně ovlivňují váš sexuální život! Naše libido negativně neovlivňuje jen únava nebo bolest hlavy. Naše menší prohřešky, kterých se dopouštíme téměř denně, nejenže ovlivňují to, jak vypadáme, ale také to, jak moc na svého miláčka máme chuť.
Článek
Těhotenství krok po kroku - co vás čeká a nemine v pátém měsíci těhotenství?
Těhotenství krok po kroku - co vás čeká a nemine v pátém měsíci těhotenství? Právě se nacházíte na půli cesty! Jste v půlce těhotenství, tedy v pátém měsíci vašeho radostného období a to, jak je známo, s sebou přináší tzv. „těhotenský mozek“. Jinak řečeno – začnete více zapomínat.
Článek
Malý zázrak jménem granátové jablko
Malý zázrak jménem granátové jablko Granátová jablka u nás seženete poměrně snadno, přesto však na našich talířích většinou chybí. A je to škoda. Jsou plné prospěšných látek a bývají zaslouženě označovány jako elixír mládí.
Článek
Máte napuchlé oči? Možná je to z těchto potravin
Máte napuchlé oči? Možná je to z těchto potravin Vstáváte každé ráno s pytli pod očima a přitom vám připadá, že spánku máte dost, jídlo si nepřesolujete a ani pitný režim nezanedbáváte? Na vině můžou být i některé potraviny.
Článek
Špatně spíte? Poradíme vám, co s tím
Špatně spíte? Poradíme vám, co s tím Nespavost a problémy se spánkem jsou stále častějším problémem a to zejména u mladších lidí. Na vině může být stres, těžké jídlo i špatné osvětlení. Co s tím? Stačí dodržovat pár pravidel a najednou vám usnout půjde lépe.
Článek
Jednoduchý trik, který vám pomůže od bolesti hlavy do 2 minut!
Jednoduchý trik, který vám pomůže od bolesti hlavy do 2 minut! Máte před sebou celý den, kdy toho máte na vyřizování tolik, že nevíte kam dřív skončit a najednou je tady! Šílená bolest hlavy, která přišla právě v nevhod. Jenže my pro vás máme super jednoduchý trik, který vám zabere jen 2 minuty a rázem bude po bolesti!
Článek
7 příznaků rakoviny konečníku, o kterých byste se neměli stydět mluvit!
7 příznaků rakoviny konečníku, o kterých byste se neměli stydět mluvit! Rakovina konečníku je velmi neobvyklý typ rakoviny, který se vyskytuje v rektu (análním kanálu). Někdy se tento typ rakoviny nemusí vůbec nijak projevovat. Existují však příznaky, které byste jistě neměli zanedbávat!
Článek
Čtenářka píše: Liší se mužský a ženský mozek? Odborníci se nedokážou shodnout
Čtenářka píše: Liší se mužský a ženský mozek? Odborníci se nedokážou shodnout Od doby, kdy byli vědci schopní získat snímky lidského mozku, pátrají po odlišnostech z hlediska pohlaví. Zjištěné rozdíly jsou však malé a vysoce ovlivnitelné prostředím - a přesto jsou často užívány k obecně zažitému vnímání existence mužského a ženského mozku.
(58) Načíst více