Kategorie Zdravý životní styl

Článek
10 důvodů, proč by ženy měly pít pivo!
10 důvodů, proč by ženy měly pít pivo! Dnes tu máme něco pro všechny milovnice piva. Určitě všechny víme, že nadměrná konzumace alkoholu pro naše zdraví není příliš dobrá, jenže my se dnes podíváme na to, proč bychom my ženy měly pít pivo a na jeho pozitivní účinky.
Článek
Potravina, která s vaším tělem dokáže udělat zázraky. Stačí jen měsíční léčebná kůra!
Potravina, která s vaším tělem dokáže udělat zázraky. Stačí jen měsíční léčebná kůra! Zapomeňte na každodenní pojídání jablek, které se staly fenoménem zdravého jídelníčku. Ode dneška jej vyškrtněte a nahraďte avokádem! Ovocem, které je plné vitamínů a živin. Ty zabezpečí výborný chod vašeho organismu a dokonce se budete cítit lépe než kdy předtím. S touto superpotravinou preventivně vyživujete a chráníte svoje zdraví!
Článek
Po přečtení tohoto článku už nikdy nevynecháte snídani
Po přečtení tohoto článku už nikdy nevynecháte snídani V mnoha časopisech a magazínech, které se zabývají zdravým životním stylem, se dočítáme, že snídaně patří mezi nejdůležitější jídla dne a rozhodně bychom ji neměli vynechávat? Proč tomu tak ale ve skutečnosti je?
Článek
Fitness mýty, kterým byste okamžitě měli přestat věřit
Fitness mýty, kterým byste okamžitě měli přestat věřit Ve světě fitness panuje spousta mýtů a polopravd. Jeden trenér řekne to a další zase ono. I díky tomu lidé věří často i bláznivým věcem, které jim v cestě za zdravým životním stylem rozhodně nepomohou. Podíváme se na několik z nich.
Článek
Čtenářka píše: čeho se vyvarovat ve stravování při bolesti kloubů
Čtenářka píše: čeho se vyvarovat ve stravování při bolesti kloubů Pokud je bolest kloubů součástí vašeho každodenního života, jistě jste vypozorovali, že velký vliv na to, jak se aktuálně cítíte, má složení stravy. Některé její složky totiž způsobují potíže, jiné zase naopak pomáhají. Pokud chcete začít nový rok v relativním klidu, zkuste se vyvarovat některých konkrétních složek jídla.
Článek
Kompletní přehled oříšků a semínek! Jak pomáhají vašemu zdraví?
Kompletní přehled oříšků a semínek! Jak pomáhají vašemu zdraví? Patříte také mezi milovníky ořechů a semínek? Pak vás jistě potěší, že jsou nejen skvělou svačinkou ale také zdrojem kvalitních tuků, bílkovin, minerálů a vitamínů. Připravili jsme pro vás kompletní přehled, shrnující jejich přínosy pro naše tělo.
Článek
6 potravin a léků, které byste neměli nikdy kombinovat!
6 potravin a léků, které byste neměli nikdy kombinovat! Dnešní doba je bohužel taková, že jen málokdo se obejde bez léků. Jenže věděli jste, že účinky některých léků mohou být přímo ovlivněny potravinami, které běžně konzumujeme? Zde pro vás máme seznam 6 léků a potravin, které byste nikdy neměli kombinovat a my vám hned vysvětlíme proč!
Článek
Slintavka a kulhavka - nejnakažlivější choroba na světě, která postihuje děti!
Slintavka a kulhavka - nejnakažlivější choroba na světě, která postihuje děti! Každý rodič, který má potomka ve školním věku, moc dobře ví, že je jeho dítě denně vystaveno riziku některých infekčních onemocnění. Některé nemoci jsou však mnohem závažnější než jiné. Dnes bude přesněji řeč o slintavce a kulhavce, tzv. nemocí rukou, nohou a úst.
(74) Načíst více