Kategorie Zdravý životní styl

Článek
Snídaně za pochodu: Kde se vzalo coffee to go?
Snídaně za pochodu: Kde se vzalo coffee to go? Možná je to uspěchanou dobou, možná nás ovlivnila západní kultura, ale káva s sebou už neodmyslitelně patří k našemu lifestylu. Kde se u nás vzala a jaké jsou její výhody? Vše se dozvíte v následujícím článku.
Článek
10 přírodních sladidel, díky kterým zapomenete na cukr
10 přírodních sladidel, díky kterým zapomenete na cukr Chcete mít život co nejsladší, a tak si pravidelně dopřáváte čokoládu, jíte gumové medvídky, anebo pijete colu? Jenže ouha, cukr vašemu zdraví rozhodně neprospívá. A co navíc: energetická hodnota 100 gramů bílého cukru je dokonce 398 kilokalorií! Pokud se nedokážete zřeknout sladkého, zkuste přírodní náhražky, kterými si svůj život také osladíte!
Článek
Mladá Američanka vede „bezodpadkový“ život. Měli byste na něj také odvahu?
Mladá Američanka vede „bezodpadkový“ život. Měli byste na něj také odvahu? Dokázali byste fungovat normálně a přitom nevyprodukovat žádné odpadky? Je vůbec život bez odpadků, které následně skončí na skládce nebo ve spalovně, možný? Pro Američanku Lauren Singer, která vystudovala environmentalistiku na jedné z newyorských univerzit, je to dokonce smysl života. Ten mimo jiné popisuje i na svém blogu Trash his for Tossers.
Článek
Vyzkoušejte triky, které vás ochladí v parném létě!
Vyzkoušejte triky, které vás ochladí v parném létě! Když je venku víc než 30 stupňů ve stínu a vy nemáte možnost osvěžit se ve sprše nebo bazénu, může to pro vás být přímo vražedná kombinace. Ale nezoufejte. I bez možnosti hupsnout do vody se můžete díky následujícím trikům zchladit a užít si tak parné léto se vším všudy.
Článek
To nevymyslíte: Originální cvičení s Ikea taškou
To nevymyslíte: Originální cvičení s Ikea taškou Modrá Ikea taška Frakta se stala doslova legendou. Nejen k nákupům, nebo k přepravě věcí. Používat ji můžete i k jiným účelům. Své o tom ví trenér Andrew Connor, který ukázal, jak skvěle si lze s Ikea taškou zacvičit, když ji předem naplníte závažím nebo třeba medicimbalem.
Článek
Zázrak jménem ovesné vločky. Proč byste je měli jíst každý den?
Zázrak jménem ovesné vločky. Proč byste je měli jíst každý den? Ovesné vločky bývají obecně vnímány jako zdravá potravina a najdete je v takřka každém vyváženém jídelníčku. Proč tomu tak ale je a co získáme tím, pokud je budeme konzumovat? Na to se podíváme v dnešním článku.
Článek
4 zásady pitného režimu na jaře
4 zásady pitného režimu na jaře Jarní únava je stavem, kdy se v tomto období cítíme velmi malátně. Je to proto, že je naše tělo po zimě zaneseno toxiny, které se potřebují dostat z těla ven. Jak se jarní únavy zbavit? Základem je dodržování pitného režimu!
Článek
Jaké cvičení a dietu si vybrat dle typu vaší postavy?
Jaké cvičení a dietu si vybrat dle typu vaší postavy? Určitě jste si všimli, že ne každá dieta a každé cvičení funguje na každého stejně. Zatímco někdo vidí výsledky již po pár dnech, další se ne a ne kil zbavit. Někteří odborníci se domnívají, že typ cvičení a diety závisí na tom, jaký typ postavy máme.
(89) Načíst více