Manželka kojí svého manžela. Je to podle vás normální?

Manželka kojí svého manžela. Je to podle vás normální? Zdroj: Shutterstock

Kojení je velmi intimní záležitost mezi dítětem a jeho matkou. Ovšem slyšeli jste už o tom, že by manželka kojila svého manžela? Opravdu nejde o sci-fi. Že je normální kojit svého muže si myslí 30letá Američanka Rachel Bailey. Kojení si velmi chválí i proto, že má díky němu ke svému manželovi mnohem blíž. Myslíte si, že je to ještě normální?

Díky kojení mají k sobě s manželem blíž

30letá Rachel Bailey z USA se netají tím, že kojí svého manžela Alexandera. Jak uvedla pro server Daily Mail, rozhodně se za to nestydí a myslí si, že kojení by ani v životě dalších párů nemělo být tabu.

Tato žena má za to, že právě kojení její vzájemný manželský vztah velmi utužilo. S manželem mají k sobě údajně blíž a její muž je prý díky pravidelné konzumaci mateřského mléka mnohem zdravější.

Za to, že kojí svého manžela, se rozhodně nestydí

“Je to trochu tabuizované téma. Chtěli jsme se o něj ale podělit s veřejností, protože si nemyslíme, že by to bylo špatné, a rozhodně se za to nestydíme,” vyjádřila se Rachel Bailey pro Daily Mail.

Rachel uvedla, že její manžel Alexander pije z jejích prsou mateřské mléko už od roku 2017. V této době Rachel kojila své prostřední dítě, ovšem prsa měla přeplněná mlékem a potřebovala ulevit od bolesti. Její muž Alexander jí tehdy nabídl, že jí pomůže a přebytečné mléko vysaje. 

Zdroj: Shutterstock Alexander dává přednost mateřskému mléku své manželky před kravským mlékem

“Kojení mezi mnou a mým mužem vytvořilo velmi zvláštní pouto. Nikdy bychom jej mezi sebou neměli, kdybychom s touto činností nezačali. Svého muže moc ráda kojím, protože spolu můžeme trávit kvalitní čas. Jako pár nás to velmi sblížilo,” dodala Rachel Bailey.

I v současné době dává Alexander Bailey přednost mateřskému mléku své manželky před kravským mlékem. Co na tuto skutečnost říkáte? Přijde vám v pořádku? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Dailymail.co.uk, Nypost.com, Mirror.co.uk, Metro.co.uk
Autor:
Publikováno: 19. 9. 2023 13:47 Nahlásit obsah