Kategorie Manželství

Článek
Žena našla způsob, jak nahnat muže do manželství. Inspirovala se u Pamely Anderson
Žena našla způsob, jak nahnat muže do manželství. Inspirovala se u Pamely Anderson V dnešní době je hledání vhodného partnera něco jako hledání jehly v kupce sena. Jde o velmi náročný úkol, který někdy nemusí dopadnout vůbec dobře. Jedna žena však tvrdí, že objevila zcela nový způsob, jak dostat muže do manželství. Stačí k tomu údajně jedna jediná věta, pro kterou jí byl inspirací výrok Pamely Anderson.
Článek
Modelky z OnlyFans jsou nejlepšími manželkami, tvrdí influencerka. Splňují prý několik kritérií, která chce každý muž
Modelky z OnlyFans jsou nejlepšími manželkami, tvrdí influencerka. Splňují prý několik kritérií, která chce každý muž Platforma OnlyFans je stále populárnější. Modelky, které se zde prezentují, často musí čelit nejrůznějším předsudkům. Že je toto stigma neoprávněné, si myslí influencerka Larissa Sumpani. Podle jejích slov jsou právě ženy z OnlyFans těmi nejlepšími manželkami. Jaké argumenty pro toto tvrzení konkrétně předložila?
Článek
Jak udržet dlouhodobý vztah? Dělejte společně hned několik důležitých věcí
Jak udržet dlouhodobý vztah? Dělejte společně hned několik důležitých věcí Žít v dlouhodobém vztahu, který je krásný, pohodový a spokojený, není automatická záležitost. Aby vám to v partnerství či manželství i po letech klapalo, je třeba jít tomu na proti. Jak tedy udržet dlouhodobý vztah, ve kterém se budete cítit oba krásně? Dělejte s partnerem společně zejména následující věci.
Článek
Manžel nařídil své manželce, ať je ženou v domácnosti. Tento muž nechce platit za školku
Manžel nařídil své manželce, ať je ženou v domácnosti. Tento muž nechce platit za školku Vztahy mezi manželi bývají různé. Harmonické i takové, v jejichž případě si klepete na čelo. Své by mohla vyprávět trojnásobná maminka, jejíž manžel ročně vydělá víc než 150 tisíc liber, jenže nechce platit za mateřskou školu. Po své manželce proto chce, aby opustila své zaměstnání a byla ženou v domácnosti.
Článek
Manželka kojí svého manžela. Je to podle vás normální?
Manželka kojí svého manžela. Je to podle vás normální? Kojení je velmi intimní záležitost mezi dítětem a jeho matkou. Ovšem slyšeli jste už o tom, že by manželka kojila svého manžela? Opravdu nejde o sci-fi. Že je normální kojit svého muže si myslí 30letá Američanka Rachel Bailey. Kojení si velmi chválí i proto, že má díky němu ke svému manželovi mnohem blíž. Myslíte si, že je to ještě normální?
Článek
Žena podala žádost o rozvod kvůli nechutné přezdívce, kterou jí dal manžel. Jeho přístup jí přišel za čarou
Žena podala žádost o rozvod kvůli nechutné přezdívce, kterou jí dal manžel. Jeho přístup jí přišel za čarou Důvody k rozvodu mohou být různé a za ukončením manželství nemusí stát pouze nevěra. Jedna žena podala žádost o rozvod poté, co se dozvěděla, jak hanlivou jí dal manžel přezdívku a jak o ní mluvil před svými kamarády. O tomto manželství s nešťastným koncem informoval portál Ladbible.com.
Článek
Nejčastější důvody rozvodu: Rozvodový právník objasnil, o které se jedná
Nejčastější důvody rozvodu: Rozvodový právník objasnil, o které se jedná Když se dva lidé berou, slibují si, že po svém boku zůstanou šťastně až do smrti. Jenže statistiky mluví jinak. V Česku se následně rozvádí každé druhé manželství. Zajímá vás, jaké jsou nejčastější důvody rozvodu? Rozvodový právník Dennis R. Vetrano Jr. na sociálních sítích odhalil, o které se jedná.
Článek
Ženu podváděl manžel 22 let s její vlastní matkou. Na nevěru přišla náhodou
Ženu podváděl manžel 22 let s její vlastní matkou. Na nevěru přišla náhodou Říká se, že největší jistotu v našich životech nám poskytují rodiče a partner. Že to nemusí být zas tak úplná pravda, se bohužel náhodou dozvěděla jedna žena, která se ostatním se svým šokujícím rodinným tajemstvím svěřila na sociální síti Reddit. O co konkrétně šlo? Tuto ženu podváděl její manžel celých 22 let s její vlastní matkou!
Článek
Postarší miliardář se oženil s modelkou mladší o 43 let. Lidé se na jejich lásku dívají skepticky
Postarší miliardář se oženil s modelkou mladší o 43 let. Lidé se na jejich lásku dívají skepticky Láska má mnoho podob. Svědčí o tom vztah argentinského miliardáře, který si vzal za ženu mladou modelku. Tento pár od sebe dělí neuvěřitelný rozdíl 43 let. Elina Fernandez tvrdí, že 76letý Eduardo Francisco Costantini je láskou jejího života. Spousta lidí však zaujímá jiný názor a jejich lásce příliš nevěří.
(49) Načíst více