Modelky z OnlyFans jsou nejlepšími manželkami, tvrdí influencerka. Splňují prý několik kritérií, která chce každý muž

Modelky z OnlyFans jsou nejlepšími manželkami, tvrdí influencerka. Splňují prý několik kritérií, která chce každý muž Zdroj: Shutterstock

Platforma OnlyFans je stále populárnější. Modelky, které se zde prezentují, často musí čelit nejrůznějším předsudkům. Že je toto stigma neoprávněné, si myslí influencerka Larissa Sumpani. Podle jejích slov jsou právě ženy z OnlyFans těmi nejlepšími manželkami. Jaké argumenty pro toto tvrzení konkrétně předložila?

Proč by si muži měli brát za ženy modelky z OnlyFans?

24letá blondýnka Larissa Sumpani z brazilského Rio de Janeira se živí pravidelným sdílením lechtivého obsahu na OnlyFans. Podle svých slov již touží po svatbě a vlastních dětech. Muže, který by s ní založil rodinu však zatím nenašla. 

Larissa Sumpani se zatím setkala s muži, kteří ji považují za zábavu na jednu noc. Je podle ní totiž velmi těžké najít protějšek, který by stál o vážný vztah se vším všudy. Jak Larissa Sumpani podotýká, má rozhodně co nabídnout, protože dle jejích slov jsou modelky z OnlyFans těmi nejlepšími manželkami.

Influencerka sdílela důvody, proč jsou modelky z OnlyFans skvělými manželkami

Larissa Sumpani odkryla celkem pět důvodů, proč by si muži měli brát za ženy modelky z OnlyFans. O které důvody se konkrétně jedná?

1. Ženy z OnlyFans dokážou partnerský vztah okořenit a dodat mu šťávu.

2. Po intimní stránce se s nimi muži nebudou rozhodně nudit. Jsou totiž skvělé v posteli a nebrání se inovacím či experimentům.

Zdroj: Shutterstock 3. OnlyFans modelky často cestují. Jejich protějšek tak s nimi může klidně procestovat celý svět.

4. Na OnlyFans si modelky díky svým aktivitám přijdou na nemalé peníze. Tyto ženy jsou tedy finančně nezávislé a nehrozí tedy, že by jejich partnerský vztah či manželství finančně strádaly.

5. OnlyFans modelky jsou upřímné. Jelikož na této platformě sdílí takřka všechno, nemají před svým partnerem už víc nic skrývat.

Souhlasíte s těmito argumenty, proč jsou ženy z OnlyFans ideální na postu manželky? Nebo si myslíte, že je influencerka Larissa Sumpani naprosto mimo mísu? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Instagram.com/eusumpani, Indy100.com
Autor:
Publikováno: 9. 10. 2023 14:26 Nahlásit obsah