Internet je v šoku z toho, co udělala matka dítěti. Své malé holčičce nalepila umělé nehty

Internet je v šoku z toho, co udělala matka dítěti. Své malé holčičce nalepila umělé nehty Zdroj: Shutterstock.com

Portál The Sun informoval o případu matky, která na sociální síti Reddit sdílela fotku rukou své malé dcerky batolecího věku. Tento snímek mezi diskutujícími vyvolal obrovské pohoršení. Z jakého důvodu? Holčička měla nalepené umělé nehty, které byly delší než její prstíky.

Vzhledem k tomu, že většina rodičů tráví aktuálně se svými dětmi co nejvíce času doma, snaží se své potomky zabavit nejrůznějšími způsoby. Rodiče se svými dětmi hrají deskové hry, vaří, cvičí nebo chodí na procházky. Najdou se i tací, kteří na svých dětech zkouší různé kosmetické procedury.

Tak jako jedna maminka, která se na Redditu pochlubila akrylovými nehty. Když se lidé na její veřejně sdílenou fotku podívali, nemohli věřit vlastním očím. Tato žena se totiž nechlubila svými umělými nehty, nýbrž výtvorem na rukách své malé dcerky.

Zdroj: Reddit.com Podle velikosti dlaní a prstíčků holčičky lze usuzovat, že měla pouze několik měsíců. Přesto jí její matka nasadila umělé nehty, které byly delší než její prsty. Všechny akrylové nehty, z nichž některé byly zakončené ostrou špičkou, byly zdobené třpytkami a kamínky. Na jednom z nich můžete dokonce vidět logo Louis Vuitton.

Pod sdílenou fotkou holčičky s umělými nehty se okamžitě rozhořela ostrá debata. Šokovaní lidé se dívenčiny mámy ptali, zda je normální a zda si uvědomuje, že si holčička může umělými nehty velmi škaredě ublížit.

Druhá skupina lidí se však maminky zastávala. Tvrdili, že jde pouze o “nevinnou” zábavu a že jsou nehty samolepicí. Ať je pravda jakákoliv, příště si maminka malé holčičky jistě rozmyslí cokoliv zveřejňovat na sociálních sítích.

Autor:
Publikováno: 4. 2. 2021 18:03 Nahlásit obsah