Moderátorka Laďka Něrgešová se pochlubila rafinovanou plážovou fotkou. Je na ní nahá, nebo v plavkách?

Moderátorka Laďka Něrgešová se pochlubila rafinovanou plážovou fotkou. Je na ní nahá, nebo v plavkách? Zdroj: Profimedia

Moderátorka a herečka Laďka Něrgešová je samý vtípek. Dokazuje to i jedna z jejích posledních instagramových fotek, kterou pořídila během letní dovolené na řeckém Rhodosu. Laďka sdílela fotku z oblázkové pláže, z níž není patrné, zda je nahá, nebo má oblečené plavky. Jak to je, prý záleží na fantazii sledujících.

Celebrity, které vyrážejí na letní dovolenou, se na svém instagramovém profilu nezapomínají pochlubit alespoň jednou fotkou v plavkách. Výjimku neudělala ani moderátorka Laďka Něrgešová, která na svém Instagramu sdílela velmi delikátní plážovou fotku. Ovšem po svém.

Nebyla by to totiž Laďka Něrgešová, kdyby si z ostatních tak trochu nevystřelila. Na snímku pořízeném na řeckém Rhodosu je totiž jako chytrá horákyně. Tedy oblečená-neoblečená.

Já nevím, co všichni mají s těma fotkama v plavkách?! No dobrý. Tak tohle JE fotka v plavkách. Pro jedince s fantazií může být i BEZ,” okomentovala moderátorka humorně svou plážovou fotku, ke které připojila hashtagy #rhodos, #vplavkach, #ibez.

Jak tato originální plážová fotka vznikala a co má/nemá Laďka Něrgešová na sobě? Na tuto otázku zná přesnou odpověď pouze sama moderátorka. Na ostatních prý je, aby zapojili svou fantazii.

"Doufám, že plavky nemáte, ale klobouk ano. Akorát aby neuletěl. Krásnou dovolenou.”, “Rafinovaná fotka pro lidi s fantazií.”, Krásný nohy, ruce, obloha, moře, pláž a klobouk.”, “Netlačí vás kamení do zad? Ale jinak krásná fotka a určitě máte plavky, nebo ne?” Objevilo se například v komentářích, které dokazují, že dvojznačná plážová fotka Laďky Něrgešové vzbudila na Instagramu velký zájem a že by někteří lidé chtěli vědět, co se opravdu skrývá pod Laďčiným kloboukem.

Zdroj: Instagram.com/ladka_nergesova
Autor:
Publikováno: 13. 7. 2022 11:48 Nahlásit obsah