Kategorie Řecko

Článek
Dovolená v Řecku nechutně překvapila: Barmani slévali nedopitý alkohol a prodávali jej dalším turistům
Dovolená v Řecku nechutně překvapila: Barmani slévali nedopitý alkohol a prodávali jej dalším turistům Turisté, kteří v uplynulých týdnech zavítali na řecký ostrov Korfu, jsou zpětně v šoku ze šetření místních úřadů. Ty totiž odhalily, že bary v tamním městě Kavos slévají nedopitý alkohol a následně jej prodávají dalším turistům. Co na tuto nechutnou praktiku říkáte?
Článek
Čtyři nápoje a jídlo na řeckém Mykonosu vyšlo turisty na 17 tisíc korun. Dali si koktejl, tři pomerančové šťávy a porci krevet
Čtyři nápoje a jídlo na řeckém Mykonosu vyšlo turisty na 17 tisíc korun. Dali si koktejl, tři pomerančové šťávy a porci krevet V dovolenkových destinacích na jihu Evropy může být pořádně draho. Na vlastní kůži se o tom přesvědčili italští turisté, kteří zavítali do restaurace na řeckém ostrově Mykonos. Překvapení Italové za jeden koktejl, tři pomerančové šťávy a jednu porci krevet zaplatili neuvěřitelných 711 eur, tedy v přepočtu 17 tisíc korun.
Článek
Moderátorka Laďka Něrgešová se pochlubila rafinovanou plážovou fotkou. Je na ní nahá, nebo v plavkách?
Moderátorka Laďka Něrgešová se pochlubila rafinovanou plážovou fotkou. Je na ní nahá, nebo v plavkách? Moderátorka a herečka Laďka Něrgešová je samý vtípek. Dokazuje to i jedna z jejích posledních instagramových fotek, kterou pořídila během letní dovolené na řeckém Rhodosu. Laďka sdílela fotku z oblázkové pláže, z níž není patrné, zda je nahá, nebo má oblečené plavky. Jak to je, prý záleží na fantazii sledujících.
Článek
Nafukovací jednorožec odnesl 5letou holčičku z řeckého pobřeží na širé moře. Zachránil ji kapitán trajektu
Nafukovací jednorožec odnesl 5letou holčičku z řeckého pobřeží na širé moře. Zachránil ji kapitán trajektu Poblíž města Antirio v Korintském zálivu se v pondělí 24. srpna odehrálo velké drama. 5letá holčička si užívala příjemný den se svými rodiči na pláži. Stačila chvíle nepozornosti a dívka vybavená nafukovacími rukávky se vydala do vody a sedla si na nafukovacího jednorožce. Rodiče si jí všimli až tehdy, když byla za bójemi a proud ji unášel dál.
Článek
Australan Brendan Beasley se s rozchodem vypořádal po svém. V Řecku hodil do moře zásnubní prsten za 160 tisíc korun
Australan Brendan Beasley se s rozchodem vypořádal po svém. V Řecku hodil do moře zásnubní prsten za 160 tisíc korun Rozchody bývají bolestné. Své o tom ví Brendan Beasley z Austrálie, který si zaplatil luxusní dovolenou na řeckém ostrově Santorini, kde chtěl svou přítelkyni požádat o ruku. Ta mu však pár dnů před dovolenou dala kopačky. Brendan nakonec do Řecka odcestoval sám a symbolicky zde vyhodil do moře zásnubní prsten v přepočtu za 160 tisíc korun.