Ordinace v růžové zahradě 2 končí. Herci se s ní loučí instagramovými selfíčky

Ordinace v růžové zahradě 2 končí. Herci se s ní loučí instagramovými selfíčky Zdroj: Shutterstock

Po více než 15 letech končí oblíbený seriál TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2. Podle vyjádření stanice Nova zhlédneme poslední prémiový díl Ordinace těsně před letošním létem. S Ordinací v růžové zahradě 2 se loučí nejen její fanoušci, ale i účinkující herci, kteří na Instagramu sdílejí dojemná selfíčka i videa.

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 končí po více než 15 letech. Jeho konec je emotivní nejen pro fanoušky, ovšem i pro herce, z nichž někteří účinkovali v seriálu spoustu let. 

“Když něco končí, něco nového začíná. Tak já věřím, že se brzy zase budeme potkávat. Děkuji,” napsala na Instagram herečka Klára Oltová, která v Ordinaci hraje postavu vrchní sestřičky Květy Hrzánové.

Televize Nova vyrobila celkem 730 tisíc minut seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Tímto fenoménem prošly stovky herců, kteří se zapsali do naší paměti jako lékaři, sestřičky, ošetřovatelé nebo pacienti.

Jedním z nich byl i nechvalně proslulý chirurg Bohdan Švarc, kterého celých 12 let v Ordinaci v růžové zahradě 2 hrál herec Martin Zounar. Se svou seriálovou manželkou Heluš v podání Martiny Randové tvořil dokonalý pár. 

“Drazí diváci, tak dnes jsem natočil svůj poslední obraz po dvanácti letech v Růžovce. Kus života - krásného díky vám! Díky váš Martin nebo Bobo,” vzkázal Martin Zounar na Instagramu a připojil ochutnávkové video z natáčení Ordinace. Seriál Ordinace v růžové zahradě začala TV Nova vysílat od 6. září 2005. Původně mělo jít o jednorázový seriál o 34 dílech. Ordinace však byla tak populární, že se televize rozhodla v jejím natáčení pokračovat. Od 15. ledna 2008 vstoupila do popředí Ordinace v růžové zahradě 2, která byla volným pokračováním “jedničky” a která se dějově rozrostla o osudy chirurgů.

V nekonečné mýdlové opeře z lékařského prostředí si zahráli například Petr Rychlý, Ivana Jirešová, Zlata Adamovská, Jiří Štěpánek, Dana Morávková, Jan Čenský, Bára Štěpánová, Robert Jašków, Jan Šťastný, Barbora Munzarová, Radim Fiala, Martin Stránský, Štěpán Benoni, Markéta Děrgelová nebo Petr Děrgel. 

Velmi oblíbená byla i doktorka Brigita Mrázková zvaná Bibi v podání herečky Mariky Šoposké, která si ihned získala srdce diváků. Tato oblíbená herečka se dokonce v instagramovém hashtagu přiznala, že konec Ordinace v růžové zahradě 2 oplakala.

“Já se na koncích čehokoliv nerada dojímám. Věřím, že před náma vždycky stojí mnohem zajímavější věci než za náma. Ale uvědomila jsem si, že jste mi právě kvůli týhle roli napsali tolik zpráv, že bych si s nima vytapetovala celej barák. Děkuju, že jste ji měli rádi. Ve mně zůstane tahle růžová cácorka dlouho. Možná napořád. Takže děkuju týme, kolegové, jste borečci!” vyznala se ze svých pocitů Marika Šopovská alias Bibi.

Autor:
Publikováno: 11. 3. 2021 09:21 Nahlásit obsah