Kategorie Cvičení

Článek
Zpevněte své tělo díky těmto sedmi cvikům již za 15 minut!
Zpevněte své tělo díky těmto sedmi cvikům již za 15 minut! Ačkoliv je půlka letních prázdnin již pryč, neznamená to, že bychom měly přestat na své postavě pracovat. A pokud nemáte příliš času, vyzkoušejte sérii Pilates cvičení podle Caroline Sandry, která uvolní vaši mysl a zpěvní tělo za pouhých 15 minut denně.
Článek
Pět tibetských cviků, díky kterým posílíte celé tělo během 10 minut!
Pět tibetských cviků, díky kterým posílíte celé tělo během 10 minut! Sice do začátku prázdnin zbývá už jen pár dnů, začít se cvičením není ale nikdy pozdě, nemyslíte? Také ovšem chápeme, že ne každý z nás má čas chodit do posilovny, a proto jsme si pro vás připravili seznam 5 cviků, které můžete dělat v pohodlí domova. Navíc jsou opravdu velmi účinné.
Článek
Čtenářka píše: Přestaňte odkládat cvičení a začněte se hýbat
Čtenářka píše: Přestaňte odkládat cvičení a začněte se hýbat Taky si neustále v hlavě pohráváte s myšlenkou, že byste měli začít sportovat? Vždy si ale najdete spoustu výmluv, proč to nejde? Nedostatek času, špatná kondička nebo nevhodné počasí? Nejdůležitější je najít správnou motivaci a také aktivitu, který vás bude prostě bavit.
Článek
Ve fitness centru nabízejí lekce spánku. Jak to funguje?
Ve fitness centru nabízejí lekce spánku. Jak to funguje? Mnoho lidí má dnes problém se spánkem. Spí málo a nekvalitně, k čemuž se později přidruží únava, stres a podrážděnost. V jednom z fitness center v Anglii se proto rozhodli začít pořádat lekce spánku.
Článek
Díky tomuto cviku budete nejen rychle pálit tuky, ale zlepšíte si i držení těla
Díky tomuto cviku budete nejen rychle pálit tuky, ale zlepšíte si i držení těla Léto je skoro za dveřmi a je ten nejvyšší čas se začít připravovat na plavkovou sezónu. Ve vašem úsilí by vám mohl pomoci tento šikovný cvik, který vám nejen zpevní svaly v celém těle, ale také vám pomůže ke správnému držení těla.
(95) Načíst více