Kategorie Cvičení

Článek
Sexy ploché bříško díky tomuto jednoduchému cviku, který vám zabere jen 1 minutu!
Sexy ploché bříško díky tomuto jednoduchému cviku, který vám zabere jen 1 minutu! Mít krásné a dobře posílené tělo a především bříško je snem mnoha lidí, ale je to něco, čím se může jen málo z nás chlubit. Nicméně, máme tu pro vás řešení - účinný cvik, který vás zbaví přebytečného tuku na břiše a co víc, vytoužené výsledky se dostaví do 14 dnů.
Článek
Trápí vás poruchy spánku? Máme pro vás řešení!
Trápí vás poruchy spánku? Máme pro vás řešení! Koho by v dnešní době netrápily poruchy spánku a usínání. Počítáte ovečky klidně do miliónu, ale pořád nic? Pochopitelně je to pro vás i vašeho partnera velmi nepříjemná věc.
Článek
Nemáte čas hubnout? 7 tipů, jak zůstat ve formě
Nemáte čas hubnout? 7 tipů, jak zůstat ve formě Ráda byste ještě před Vánoci zhubla nějaké to kilo, ale jednoduše nemáte čas cvičit ani si připravovat speciální jídla? Věřte, že i když nemáte čas každý den navštěvovat fit centrum a ve zdravé výživě shánět pohankové těstoviny, můžete pro své zdravé tělo udělat mnohé.
Článek
Zacvičte s vráskami! 5 skvělých cviků pro tvář bez vrásek
Zacvičte s vráskami! 5 skvělých cviků pro tvář bez vrásek Vrásky k ženám a k postupujícímu věku patří. Některé je přijímají s pokorou jako odraz svého prožitého života, jiné se s nimi nechtějí smířit za žádnou cenu. Patříte mezi ně? Ještě předtím, než vyrazíte na botox, můžete vyzkoušet tyto skvělé cviky, které vám s povolenou kůží na tváři pomohou.
Článek
Ukážeme vám, jak můžete spálit 200 kalorií
Ukážeme vám, jak můžete spálit 200 kalorií Chtěli byste zhubnout, ale nechce se vám do posilovny a na domácí cvičení vám pro samé starosti o domácnost nezbývá čas? Ukážeme vám, že i během běžných činností jako je vysávání, žehlení nebo venčení psa, můžete spálit až o 200 kalorií navíc!
Článek
4 jógové pozice, které vám zajistí lepší orgasmus
4 jógové pozice, které vám zajistí lepší orgasmus Chcete si vybudovat pevnější zadeček a zažít silnější orgasmus? Stačí vám k tomu jen pár pozic jógy.
Článek
Jak se správně namotivovat k tomu, abychom začali hubnout?
Jak se správně namotivovat k tomu, abychom začali hubnout? Hubnutí je pro některé nekonečný kolotoč odříkání, přejídání, následných výčitek a jo-jo efektu. Všichni dobře víme, že hubnutí začíná v hlavě. Jak se tedy správně namotivovat k tomu, abychom tentokrát opravdu vydrželi?
(79) Načíst více