Jak zatočit s povislým břichem po dětech? Vyzkoušejte fígl Olgy Menzelové

Jak zatočit s povislým břichem po dětech? Vyzkoušejte fígl Olgy Menzelové Zdroj: Shutterstock

Povislé břicho po dětech není něco, s čím se musíte smířit. Abyste dosáhla pevného a plochého břicha, je třeba pro to něco udělat. A ví to i Olga Menzelová, která na Instagramu prozradila svůj osvědčený recept v boji proti povislému břichu. Jelikož má tato trojnásobná máma bříško opravdu výstavní, její recept vskutku funguje. Co je jeho podstatou?

Vdova po režiséru Jiřím Menzelovi a trojnásobná máma Olga Menzelová je velmi nekonvenční žena. Svým sledujícím tentokrát na Instagramu ukázala, jakým způsobem se zbavila povislého břicha po dětech a jak své bříško také pravidelně zpevňuje.

Podle Olgy Menzelové je tajemstvím plochého břicha nejen pravidelné cvičení, kterým zevnitř zpevníte břišní svaly. Proti povislému bříšku je totiž třeba bojovat také zevně, a to pravidelnými masážemi.

Jak zatočit s povislým břichem… Taky ho mám a ne že ne! Aby ne po třech dětech! Chce to nejen zpevňovat cvičením zevnitř, ale pracovat na něm i z venku. Důkladné masáže!” vzkázala Olga Menzelová ostatním maminkám na svém instagramovém profilu.

V každém případě je její metoda zpevňování břicha velmi drsná. Kromě každodenní masáže totiž doporučuje pravidelné drhnutí oblasti břicha také kartáčem s tvrdšími štětinami.

Zdroj: Shutterstock “Nejprve jedu hloubkovou masáž rukama, olejem nebo krémem a pak přichází na řadu kartáč! A ano, dobře vidíte to červené břicho! Mám ho pak, jak pavián zadek! Ale je to příjemný! Kůže se prokrví, lépe se vstřebávají nepotřebné tuky a zkrátka po pravidelné “údržbě” bude i lépe vypadat. A ještě! Tím vždycky začínám… střídám horkou a studenou vodu a vždy končím studenou,” prozradila Olga Menzelová.

Chtěli byste vědět, jaký typ kartáče tato krásná žena, které by rozhodně nikdo netipoval 44 let, používá? Nebojí se sáhnout po rejžáku! “A kdybyste chtěli vědět, jaký kartáč používám… Kamarádka Zdenička mi věnovala slušný skoro rejžák… Ale prý se s ním čistí sklenice v hospodě. Co sklenice, teprve na břicho je to pecka! Jo a… Bohužel… Chce to denně…” dodala se smíchem vdova po Jiřím Menzelovi.

Zdroj: Instagram.com/olgamenzelova
Autor:
Publikováno: 5. 9. 2022 15:24 Nahlásit obsah