Kategorie Zábava

Článek
Ovládáte český jazyk na jedničku? Tyto nejčastější chyby děláme
Ovládáte český jazyk na jedničku? Tyto nejčastější chyby děláme Čeština je krásný jazyk, ovšem také velmi náročný a nejeden z nás se při psaní dopisu či e-mailu musel kouknout do pravidel, aby neudělal hrubku. Jenže některým ani pravidla českého pravopisu přikovaná na pracovním stole nepomohou a při psaní pracovních zpráv jsou schopni nasekat tolik chyb, za které by se styděl i prvňáček.
Článek
Najdete na fotce schovanou kočku? Tato optická hádanka vám dá pěkně zabrat
Najdete na fotce schovanou kočku? Tato optická hádanka vám dá pěkně zabrat Podívejte se na fotku obývací stěny a procvičte si své mozkové závity. Co je vaším úkolem? Najít na fotce schovanou kočku. Pokud patříte k chovatelům těchto čtyřnohých stvoření a víte, co mají kočky rády, bude to pro vás jistě hračka. Jestliže jsou pro vás kočky španělskou vesnicí, řešení této optické hádanky vám naopak zabere dlouhé minuty.
Článek
Květnový superúplněk ve středu 26. května nabídne velkou podívanou. Měsíc dostane načervenalou barvu
Květnový superúplněk ve středu 26. května nabídne velkou podívanou. Měsíc dostane načervenalou barvu Ve středu 26. května v 13 hodin a 15 minut dojde na hvězdné obloze k jedinečnému úkazu. Proběhne květnový superúplněk, který bude pod nadvládou ohnivého Střelce. Energie tohoto úplňku bude velmi silná a můžeme ji pociťovat brzy před tím, než k němu dojde. Čím bude tento superúplněk výjimečný?
Článek
Kočka se zachránila před požárem skokem z 5. patra. Její kaskadérský kousek baví internet
Kočka se zachránila před požárem skokem z 5. patra. Její kaskadérský kousek baví internet O kočkách se říká, že mají osm životů. Že je to skutečně pravda, letos v květnu dokázala jedna černá kočka žijící v chicagské čtvrti Englewood. Při požáru výškové budovy vyskočila neohroženě z pátého patra a bez úhony dopadla na zem. Její kaskadérský kousek natočili chicagští hasiči. Video s kočičí kaskadérkou je nyní hitem internetu.
Článek
Televizní rosnička Jennifer McDermed pohotově reagovala na chybu při předpovědi počasí. Jejím originálním přístupem se baví internet
Televizní rosnička Jennifer McDermed pohotově reagovala na chybu při předpovědi počasí. Jejím originálním přístupem se baví internet Předpověď počasí nemusí být nuda. Předvedla to americká rosnička Jennifer McDermed, která moderuje pořad o počasí pro televizní stanici FOX 9. Sympatická meteoroložka se postarala o senzaci, neboť během živého vysílání skvěle zareagovala na chybu v grafice na pozadí. Z její reakce se stal obrovský hit, který se šíří internetem jako lavina.
Článek
Optická hádanka, která rozděluje internet: Proč má holčička půl těla a kde se nachází?
Optická hádanka, která rozděluje internet: Proč má holčička půl těla a kde se nachází? Sociálními sítěmi se v současnosti šíří snímek holčičky, o kterém lidé bouřlivě diskutují. Spousta z nich se totiž nedokáže shodnout na tom, kde se dívka nachází. Podívejte se na fotku a pořádně zapojte své mozkové závity. Dokážete tuto optickou hádanku správně vyluštit?
Článek
V novém díle Revolution of Magic byla hostem Anička Slováčková. Co tentokrát Radek předvedl před ní?
V novém díle Revolution of Magic byla hostem Anička Slováčková. Co tentokrát Radek předvedl před ní? A máme tady další díl oblíbeného youtubového pořadu Revolution of Magic, který patří kouzelníkovi a iluzionistovi Radku Bakaláři. Do jeho nového dílu pozvání přijala zpěvačka, herečka a moderátorka Anna Julie Slováčková. A věřte, že se opět bylo na co koukat.
(85) Načíst více