Kategorie Zábava

Článek
V novém díle Revolution of Magic byla hostem Anička Slováčková. Co tentokrát Radek předvedl před ní?
V novém díle Revolution of Magic byla hostem Anička Slováčková. Co tentokrát Radek předvedl před ní? A máme tady další díl oblíbeného youtubového pořadu Revolution of Magic, který patří kouzelníkovi a iluzionistovi Radku Bakaláři. Do jeho nového dílu pozvání přijala zpěvačka, herečka a moderátorka Anna Julie Slováčková. A věřte, že se opět bylo na co koukat.
Článek
Deset zajímavostí o britské královské rodině, o kterých jste netušili
Deset zajímavostí o britské královské rodině, o kterých jste netušili Britská královská rodina – symbol Velké Británie a vzor pro mnohé Angličany. I přesto, že se soukromí této rodiny velmi hlídá, občas do světa uniknout opravdu neotřelé zajímavosti, které by do ní jen málokdo řekl.  
Článek
Nová partnerská výzva na TikToku je velkým hitem. Zvládnou ji jenom ženy, muži pohoří
Nová partnerská výzva na TikToku je velkým hitem. Zvládnou ji jenom ženy, muži pohoří Sociální sítí TikTok se jako lavina šíří nová partnerská výzva, která dokazuje, že ženy a muži mají ve svých tělech jinak umístěná těžiště a že na ně gravitace působí zcela odlišným způsobem. V partnerské výzvě na TikToku ostatně obstály pouze ženy a muži v ní do jednoho pohořeli. Už jste tuto výzvu vyzkoušeli také?
Článek
Jaké zvíře se skrývá na obrázku? Otestujte svou vnímavost a rozpoznávací schopnost
Jaké zvíře se skrývá na obrázku? Otestujte svou vnímavost a rozpoznávací schopnost Opět tu máme velmi zajímavý oční test. Ten odhalí vaši vnímavost a koncentraci vůči drobným nuancím. Je to také zkouška vaší trpělivosti, jelikož mnozí lidé při hledání ukrytého zvířete mezi čarami ztratí trpělivost a test vzdají hned na začátku.
(1918) Načíst více