Kategorie Zábava

Článek
Fenka zlatého retrívra porodila zelené štěňátko. Podívejte se na tento vzácný jev, který se doposud objevil jen třikrát!
Fenka zlatého retrívra porodila zelené štěňátko. Podívejte se na tento vzácný jev, který se doposud objevil jen třikrát! Když se fence narodí štěňátka, někdy se stane, že se ve vrhu objeví jedno, které něčím vyniká a odlišuje se od ostatních, ať už je to zbarvením č velikostí. Louis Sutherlandová je hrdou majitelkou fenky zlatého retrívra, která v nedávné době porodila devět štěňátek, ovšem jedno z nich bylo přeci jen něčím zvláštní.
Článek
NN NIGHT RUN PRAHA již 16.9.2017
NN NIGHT RUN PRAHA již 16.9.2017 Úžasná atmosféra, nádherné medaile, tisíce závodníků a diváků… Přesně tak vypadá série nočních běhů NN Night Run a Avon Běh. Staňte se v letošním roce i Vy její součástí a pomozte nám vytvořit nový účastnický rekord! Bude to stát za to a rovnou v retro stylu!
Článek
Vědci po 80 letech přišli s novým druhem čokolády. Ochutnali byste ji?
Vědci po 80 letech přišli s novým druhem čokolády. Ochutnali byste ji? Nejnovější objev, co se sladkostí týče, právě spatřil světlo světa a my přinášíme obrovskou novinku pro všechny milovníky čokolády – po 80 letech se objevil nový druh!
Článek
Žena poslala svému manželovi, který byl na služební cestě, fotografii. Ten však po jejím zhlédnutí okamžitě zažádal o rozvod...
Žena poslala svému manželovi, který byl na služební cestě, fotografii. Ten však po jejím zhlédnutí okamžitě zažádal o rozvod... V posledních dnech se na internetu objevila fotografie ženy, která na první pohled není ničím zajímavá ani výjimečná, ovšem v jejím muži vyvolala natolik pobuřující pocity, že požádal o rozvod. Ptáte se proč?
Článek
NEON RUN 2017 opět v Praze na Vypichu
NEON RUN 2017 opět v Praze na Vypichu V sobotu 2. září zažije pražský Vypich již 2. ročník speciální sportovní akce, která je ve světě fenoménem. Neon Run powered by ČEPS je divoký a šílený zářící zážitek! Tato akce není tak moc o rychlosti, jako spíše o zážitku z jasných světel a neonových barev na tělo, které září pod UV černým světlem a o společném čase s rodinou či přáteli.
Článek
Muž se snažil zachytit běsnění bouřky na zahradě. Natočil nejděsivější moment svého života!
Muž se snažil zachytit běsnění bouřky na zahradě. Natočil nejděsivější moment svého života! Příroda je mocná čarodějka a silné bouřky fascinují nejednoho z nás. Ovšem to, jak obrovské štěstí měl 38letý Daniel Modøl, je až neuvěřitelné.
(2059) Načíst více