Kategorie Zábava

Článek
Video ukazuje, jaká byla elektronika za socialismu. Zavzpomínejte si s námi
Video ukazuje, jaká byla elektronika za socialismu. Zavzpomínejte si s námi Některé věci z dob socialismu nám dodnes vyvolávají úsměv na tváři. Připomeňte si s námi společně, jaká byla elektronika za socialismu a jaké trendy ovlivňovaly naše životy.
Článek
Padl osmý nejvyšší jackpot v historii sázení. Šťastlivec se zatím nepřihlásil
Padl osmý nejvyšší jackpot v historii sázení. Šťastlivec se zatím nepřihlásil V americkém Oregonu se zatím neznámý sázkař trefil do černého. Vyhrál totiž osmý nejvyšší jackpot v historii sázení. Jde konkrétně o astronomickou částku v hodnotě neuvěřitelných 1,32 miliard. Moc pěkné peníze, co říkáte?
Článek
Filmová pohádka Zlatovláska 2025: I v nové verzi se objeví Petr Štěpánek, tentokrát v jiné roli
Filmová pohádka Zlatovláska 2025: I v nové verzi se objeví Petr Štěpánek, tentokrát v jiné roli Kultovní pohádka Zlatovláska z roku 1973 s Petrem Štěpánkem a Jorgou Kotrbovou v hlavní roli si získala srdce dětí a dospělých. Po více než 50 letech se můžete těšit na novou filmovou verzi této pohádky. Zlatovláska 2025 bude mít premiéru příští rok v lednu a opět se v ní objeví Petr Štěpánek. Tentokrát však v jiné roli.
Článek
Velikonoční tradice na přestupný rok: Pomlázka se otáčí a mrskají holky
Velikonoční tradice na přestupný rok: Pomlázka se otáčí a mrskají holky Milé slečny a ženy, chtěly byste o Velikonocích vymrskat pány? Jestli byste si rády vyzkoušely dámskou pomlázku, máte jedinečnou možnost. Dle tradice se totiž pomlázka otáčí na přestupný rok a dívky tak mohou v některých krajích Česka bez postihu vyšupat chlapce.
Článek
Ano, šéfe! hlásí návrat. Zdeněk Pohlreich vyzývá restaurace, aby se hlásily do jeho show
Ano, šéfe! hlásí návrat. Zdeněk Pohlreich vyzývá restaurace, aby se hlásily do jeho show Po dlouhých šesti letech se Zdeněk Pohlreich vrací na scénu se svou oblíbenou televizní show Ano, šéfe! Do nové řady tohoto kultovního pořadu právě probíhá casting. Vyhlášený šéfkuchař proto vyzývá restaurace, kterým se nedaří, aby se neváhaly přihlásit.
Článek
Survivor 2024 zveřejnil první část soutěžících. Jde o 15 známých jmen
Survivor 2024 zveřejnil první část soutěžících. Jde o 15 známých jmen Drsná televizní reality show Survivor se po roce opět vrací na televizní obrazovky. Tropický ráj se pro soutěžící změní v boj o přežití, kde vítěz bude pouze jeden. Abyste se měli na co těšit, Survivor 2024 již zveřejnil první část soutěžících. Jde celkem o 15 známých a opravdu zvučných jmen.
Článek
Z vily Big Brothera musel okamžitě odejít David. Praskla na něj mafiánská minulost
Z vily Big Brothera musel okamžitě odejít David. Praskla na něj mafiánská minulost David Takáč způsobil v letošní řadě reality show Big Brother pořádné pozdvižení. V úterý 12. prosince musel okamžitě opustit vilu, protože na něj praskla jeho kriminální minulost. Jak poukázala slovenská média, Takáč byl několik let členem mafiánského gangu na Slovensku.
Článek
Hlasování Big Brother 2023: Z vily vypadl druhý soutěžící, diváci hlasují přes aplikaci
Hlasování Big Brother 2023: Z vily vypadl druhý soutěžící, diváci hlasují přes aplikaci Sledujete druhou řadu Big Brothera 2023 a máte svého oblíbence, kterého chcete podpořit? Právě proto je dobré vědět, jak hlasovat. O vyřazování soutěžících totiž rozhodují pouze diváci, ovšem nikoliv přes SMS zprávy. Hlasy mohou posílat pouze přes speciální mobilní aplikaci.
(307) Načíst více