Kategorie Zábava

Článek
Je tohle největší pavouk na světě? Z tohoto obra budete mít špatné spaní!
Je tohle největší pavouk na světě? Z tohoto obra budete mít špatné spaní! Arachnofobici, tento článek opravdu není pro vás. Pokud vás opravdu děsí jen pohled na pavouky, tak se do galerie nedívejte. Jedna záchranná stanice pro zvířata totiž zveřejnila fotky obrovského pavouka.
Článek
Optická hádanka, ve které dost lidí pohořelo: Najdete na fotce schovaného psa?
Optická hádanka, ve které dost lidí pohořelo: Najdete na fotce schovaného psa? Prohlédněte si pozorně fotku parku a zjistěte, jak bystrý máte zrak. Vaším úkolem je najít psa, který se může skrývat v trávě, pod stromy nebo poblíž cestičky. Opravdu jej nevidíte, ať už se snažíte sebevíc? Tato optická hádanka má opravdu snadné řešení, na které však na první pohled nemusíte přijít.
Článek
Video s opilou veverkou se stalo hitem internetu. Za její stav mohly zkvašené hrušky
Video s opilou veverkou se stalo hitem internetu. Za její stav mohly zkvašené hrušky Kathleen Morlok z americké Minnesoty zachytila veselou podívanou. Na své zahradě natočila opilou veverku, která si pochutnávala na fermentovaných hruškách. Roztomilé video malého tvorečka, který má problém s rovnováhou, je v současnosti doslova hitem na sociálních sítích.
Článek
Zjistěte, jaký máte zrak: Co vidíte za mřížemi?
Zjistěte, jaký máte zrak: Co vidíte za mřížemi? Máte rádi hádanky a různé optické hlavolamy? V tom případě budete z tohoto testu nadšení. Jedná se totiž o tu nejzáhadnější iluzi, kterou jsme pro vás připravili.
Článek
Oklahomská zoo zveřejnila ultrazvuk sloního mláděte. Není nic roztomilejšího
Oklahomská zoo zveřejnila ultrazvuk sloního mláděte. Není nic roztomilejšího Pracovníci zoologické zahrady v americké Oklahomě zveřejnili kouzelné video, které rozhodně stojí za zhlédnutí. Jde o ultrazvukový snímek nenarozeného sloního mláděte, které v břiše nosí samice slona asijského Asha. Na ultrazvuku je vidět hlava, chobot i nohy sloního miminka, které přijde na svět až v roce 2022.
Článek
Prohledejte peněženku, možná v ní máte vzácnou bankovku hodnoty 200 Kč. Má mnohem větší cenu, než myslíte.
Prohledejte peněženku, možná v ní máte vzácnou bankovku hodnoty 200 Kč. Má mnohem větší cenu, než myslíte. Na ty z vás, kteří najdou doma vzácnou bankovku hodnoty 200 Kč, čeká velké překvapení. Tato bankovka má podle numismatiků cenu téměř astronomickou a to bezmála 700 000 Kč. Jak ji poznáte?
Článek
Jak dostat talíře ze skříně, aby se nerozbily? Zoufalá žena žádala na Facebooku ostatní o radu
Jak dostat talíře ze skříně, aby se nerozbily? Zoufalá žena žádala na Facebooku ostatní o radu Na Facebooku se objevila fotka skříňky s popadanými talíři. Do nepříjemné situace se dostala jedna žena, která poskládala talíře nad kuchyňskou linkou tak nešťastně, že jí popadaly. Kdyby skříňku otevřela, talíře by se rozbily, což nechtěla. Proto na Facebooku chtěla poradit, co má dělat. Rady ostatních na sebe nenechaly dlouho čekat.
Článek
Nejošklivější orchidej na světě roste na Madagaskaru. Botanici tento nový druh objevili v roce 2020
Nejošklivější orchidej na světě roste na Madagaskaru. Botanici tento nový druh objevili v roce 2020 Orchideje jsou vyhlášeny svou krásou. Právě proto si je jako pokojové rostliny tak rádi pořizujeme do svých domovů. Jenže mezi 30 druhy nádherných orchidejí, které na Zemi existují, byste našli jednu černou ovci. Tou je orchidej Gastrodia angicellus, kterou vědci v roce 2020 objevili na Madagaskaru.
(1907) Načíst více