Kategorie Zábava

Článek
Žena se díky tetování a plastickým operacím mění v draka. Co na její proměnu říkáte?
Žena se díky tetování a plastickým operacím mění v draka. Co na její proměnu říkáte? Díky plastickým operacím, tetování, piercingům a silikonovým implantátům, které se vkládají pod kůži, se žena z našeho příběhu začíná pomalu ale jistě, alespoň svým vzhledem, měnit ve skutečného draka.
Článek
Margaret Thatcherová: Železná lady, kterou lidé milovali a zároveň nenáviděli
Margaret Thatcherová: Železná lady, kterou lidé milovali a zároveň nenáviděli 13. října přesně před 93 lety se narodila Margaret Thatcherová, kterou celý svět zná pod přezdívkou Želená lady. Vůdkyně britských konzervativců se proslavila svou tvrdou a neústupnou reformní politikou, kterou si získala spoustu příznivců a ještě více odpůrců. Jaký byl její život?
Článek
Řidičky a řidiči, máme pro vás jednoduchou hádanku. Víte, kdo projede křižovatkou jako první?
Řidičky a řidiči, máme pro vás jednoduchou hádanku. Víte, kdo projede křižovatkou jako první? Křižovatky - to je stále diskutované téma a jen málo z nás ví s téměř 100% jistotou, které auto projede křižovatku jako první. Všichni jsme chodili do autoškoly a učili se všechny možné situace, ale ruku na srdce, víte jistě, jak je to správně?
Článek
Matka byla v šoku, když viděla fotku svého syna z dovolené. Vidíte to i vy?
Matka byla v šoku, když viděla fotku svého syna z dovolené. Vidíte to i vy? Většina z nás už na dovolenou jenom vzpomíná a se zájmem a nostalgií si prohlížíme společné fotografie. Ať už jsme si užívali dny zaslouženého odpočinku a pohody kdekoliv, vždy se najde na našich fotkách něco, čeho jsme si při jejich pořizování možná ani nevšimli. Tak tomu bylo i v tomto případě.
Článek
Otázka z autoškoly: Víte, kdo projede křižovatkou jako poslední?
Otázka z autoškoly: Víte, kdo projede křižovatkou jako poslední? Křižovatky v testech autoškoly mívají nejvíce bodů, avšak ne každý je ovládá, což se dokonale odráží na silničním provozu a na míře nehodovosti. Proto si i dnes vyzkoušíme, jak zdatní jste motoristé a zda byste si lekce autoškoly neměli raději znovu zopakovat.
Článek
Čeká nás zima, jaká tu nebyla více jak 100 let. Naplní se předpovědi?
Čeká nás zima, jaká tu nebyla více jak 100 let. Naplní se předpovědi? Je pravdou, že pořádná zima plná sněhové nadílky jak ji známe z obrázků pana Lady, v našich končinách léta nebyla. Už si ani nepamatuji, kdy naposledy byly Vánoce na sněhu. Jenže to se má prý letos změnit.
(2125) Načíst více