Kategorie Zábava

Článek
Miliony Američanů si myslí, že čokoládové mléko dávají hnědé krávy. Tuto skutečnost potvrzuje oficiální průzkum veřejného mínění
Miliony Američanů si myslí, že čokoládové mléko dávají hnědé krávy. Tuto skutečnost potvrzuje oficiální průzkum veřejného mínění Průzkumy veřejného mínění jsou v USA velmi populární, jejich cílem je dostat se do mysli průměrného dospělého Američana. Určitě jste zaznamenali průzkum, který zjišťoval, koho budou Američané volit v prezidentských volbách. Další průzkumy zajímá názor lidí na problémy od změny klimatu až po zdravotní péči. Objevují se ovšem i různé perličky.
Článek
Modrý Měsíc uvidíme i v Česku. Tento vzácný bude viditelný v noci z 31. října na 1. listopadu 2020
Modrý Měsíc uvidíme i v Česku. Tento vzácný bude viditelný v noci z 31. října na 1. listopadu 2020 Modrý úplněk neboli Modrý Měsíc je poměrně vzácným jevem, který bude v průběhu 21. století ke spatření na noční obloze pouze zhruba 40krát. Modrý Měsíc můžeme pozorovat v noci z 31. října na 1. listopadu 2020, ale paradoxně nebude svítit modře. Proč se mu tedy tak říká?
Článek
Australští hasiči nafotili nový kalendář na rok 2021. Opět se pro dobrou věc svlékli do půl těla
Australští hasiči nafotili nový kalendář na rok 2021. Opět se pro dobrou věc svlékli do půl těla Australští hasiči jsou proslulí tím, že se pravidelně od roku 1993 fotí do charitativního kalendáře. Tento kalendář plný sexy svalnatých mužů vysvlečených do půl těla potěší oko každé ženy. Zároveň přispívá na dobrou věc. Výtěžek kalendáře na rok 2021 konkrétně poputuje na konto australské přírody, která byla nedávno zdevastována ničivými požáry.
Článek
Vzácná desetikoruna z roku 1993 se vydražila za 176 tisíc Kč. Nahlédněte do peněženky, zda ji také máte
Vzácná desetikoruna z roku 1993 se vydražila za 176 tisíc Kč. Nahlédněte do peněženky, zda ji také máte Nosíte v peněžence plno drobných mincí? Pořádně si je prohlédněte. Možná, že se mezi nimi ukrývá zapomenutý poklad. Řeč je o vzácné desetikoruně z roku 1993, kterou začátkem října její šťastný majitel vydražil za 176 tisíc korun.
Článek
V americkém vězení mučili trestance dětskou písničkou Baby Shark. Dozorci čelí přestupku krutosti vůči vězňům
V americkém vězení mučili trestance dětskou písničkou Baby Shark. Dozorci čelí přestupku krutosti vůči vězňům Dětská písnička Baby Shark patří k nejotravnějším skladbám v historii lidstva. Děti z celého světa ji nesmírně milují a jejich rodiče upřímně nenávidí. Není se čemu divit, že tuto chytlavou melodii o malém žralokovi použili dva američtí dozorci k mučení trestanců. Za svůj přečin v nejbližší době stanou před soudem.
Článek
Papoušci žako nadávali v britské zoo sprostě návštěvníkům. Nyní jsou v izolaci, kde se odnaučují vulgaritám
Papoušci žako nadávali v britské zoo sprostě návštěvníkům. Nyní jsou v izolaci, kde se odnaučují vulgaritám Lidé, kteří se v britské zoologické zahradě Lincolnshire Wildlife Park zastavili u papouščí voliéry, se nestačili divit. Pobavení u nich konkrétně způsobilo pět papoušků šedých, kteří používali pěknou řádku sprostých slov. Tito ptačí opeřenci jsou kvůli své prostořekosti aktuálně v izolaci, kde se mají odnaučit svému nevybíravému chování.
Článek
Francouzky se opalovaly nahoře bez, policisté je požádali o zahalení. Podle francouzského ministra vnitra však mají právo opalovat se bez horní části plavek
Francouzky se opalovaly nahoře bez, policisté je požádali o zahalení. Podle francouzského ministra vnitra však mají právo opalovat se bez horní části plavek Jižní Francií hýbe incident, ke kterému došlo minulý týden na pláži města Sainte-Marie-la-mer. Dvě ženy se zde opalovaly nahoře bez. Následně k nim přistoupili policisté s tím, aby se na žádost jiných rekreantů zahalily. Celá záležitost vyvolala velkou kritiku na sociálních sítích. Žen se zastal i francouzský ministr vnitra Gérald Darmanin.
Článek
Malá dírka nad uchem je genetickou zvláštností. Má ji zlomek populace a dle evolučních biologů jde o pozůstatek žaber
Malá dírka nad uchem je genetickou zvláštností. Má ji zlomek populace a dle evolučních biologů jde o pozůstatek žaber Znáte někoho, kdo má malou dírku nad uchem v oblasti, kde začíná chrupavka? Tato zvláštnost s odborným názvem preauricular sinus není rozhodně pozůstatkem piercingu, ale je geneticky daná. Co konkrétně znamená a proč ji nemáme všichni?
Článek
Na první pohled je to jednoduchá hádanka. Je však těžší, než se zdá
Na první pohled je to jednoduchá hádanka. Je však těžší, než se zdá V dnešní uspěchané době, kdy máme starostí až nad hlavu, určitě najdete chvilku času přijít na jiné myšlenky a zaměstnat mozek touto matematickou hádankou. Pokud to zvládnete, můžete být na sebe pyšní!
(1898) Načíst více