Kategorie Zábava

Článek
3 nejzábavnější znamení zvěrokruhu: Kdo má dle horoskopu největší smysl pro humor?
3 nejzábavnější znamení zvěrokruhu: Kdo má dle horoskopu největší smysl pro humor? Každý z nás má svůj osobitý smysl pro humor, se kterým se narodí. Někdo střílí vtípek za vtípkem, jiný zůstává raději při zemi. Zda náš život bude provázet smích a legrace, ovlivňuje také datum našeho narození. Chcete vědět, jaká jsou ta nejzábavnější znamení zvěrokruhu? Možná, že se mezi nimi najdete.
Článek
15 lží, které jsme alespoň jednou slyšely od kadeřnic. Tady se najde snad každá žena
15 lží, které jsme alespoň jednou slyšely od kadeřnic. Tady se najde snad každá žena Návštěva kadeřnictví? Každá z nás si při vyslovení těchto dvou slov vybaví něco jiného. Některé z nás mají to štěstí, že je pro ně kadeřnictví synonymem relaxu, odpočinku a příjemného zážitku. Ovšem najdou se i takové, pro které byla nejedna návštěva kadeřnice noční můrou.
Článek
Princezna ze mlejna po 28 letech: Eliška v podání Andrey Černé vypadá stále fantasticky
Princezna ze mlejna po 28 letech: Eliška v podání Andrey Černé vypadá stále fantasticky Princezna za mlejna patří k nejoblíbenějším českým filmovým pohádkám, kterou lidé rádi sledují nejen o vánočních svátcích. Pohádka režiséra Zdeňka Trošky měla v kinech premiéru 1. června 1994, tedy před neuvěřitelnými 28 lety. Zajímá vás, jak dnes vypadá Eliška z Princezny ze mlejna? Herečka Andrea Černá v sobě usměvavou Elišku stále nezapře.
Článek
Gabriela Soukalová pobavila. Vánoční stromeček si domů přivezla na kole
Gabriela Soukalová pobavila. Vánoční stromeček si domů přivezla na kole Moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová je tělem a duší sportovkyně i veselá kopa. Když se tyto dvě vlastnosti spojí, stane se z nich něco velmi neotřelého. Že tomu tak opravdu je, ukázala Gabriela Soukalová ve svém posledním instagramovém příspěvku. Sdílela fotku, na níž jede na náledí a sněhu na kole a veze si domů vánoční stromek.
Článek
Částečné zatmění Slunce 25. října 2022: Úžasnou podívanou sledujte v době mezi 11:12 a 13:23
Částečné zatmění Slunce 25. října 2022: Úžasnou podívanou sledujte v době mezi 11:12 a 13:23 V úterý 25. října 2022 máte možnost na obloze vidět jedinečnou podívanou. Nad územím Česka totiž dojde k částečnému zatmění Slunce. Abyste tento jedinečný úkaz nepropásli, vzhlédněte k nebi kolem poledne. A to přesně v době mezi 11:12 a 13:23.
(292) Načíst více