Kategorie Zábava

Článek
Kouzelník Radek Bakalář málem přišel o ruce. Během nebezpečného triku s policejními pouty mu šlo o zdraví
Kouzelník Radek Bakalář málem přišel o ruce. Během nebezpečného triku s policejními pouty mu šlo o zdraví Český kouzelník Radek Bakalář udělal něco naprosto šíleného. Nechal si nasadit policejní pouta a svázat si ruce 200metrovými lany, která byla připevněná ke dvěma nákladním tahačům jedoucím proti sobě. Měl pouze sponku do vlasů a 20 sekund na to, aby se z tohoto sevření dostal. A jak vše dopadlo? Bylo to pouze o setinu vteřiny, ale zvládl to.
Článek
Sexy australští hasiči nafotili charitativní kalendář na rok 2022. Letos přidali i speciální letní edici
Sexy australští hasiči nafotili charitativní kalendář na rok 2022. Letos přidali i speciální letní edici Australští hasiči odvádějí skvělou práci. A to nejen během služby, ale také mimo ni. Stejně jako v předchozích letech nafotili oblíbený kalendář, který má letos celkem 6 verzí. Mužní profesionálové se zvěčnili s kočkami, psy či divokými australskými zvířaty. Těšit se můžete i na speciální letní edici, v rámci níž se nechali vyfotit na pláži.
Článek
Vtipné video: Čínským cyklistou, který nepochopil značku, se baví celý svět
Vtipné video: Čínským cyklistou, který nepochopil značku, se baví celý svět Náhodný kolemjdoucí natočil v čínském Pekingu úsměvné video s popleteným cyklistou, který nepochopil význam značky. Toto virální video, kterým se v současnosti baví celý svět, zveřejnil na svém YouTube kanále také britský list Daily Mail. Podívejte se na něj také a pobavte se s námi.
Článek
Alkohol mění osobnost člověka: Jaký druh "opičky" máte, když se napijete?
Alkohol mění osobnost člověka: Jaký druh "opičky" máte, když se napijete? Je to jasné, jako facka. Přesvědčili jste se o tom možná sami na sobě nebo tento problém vidíte na lidech kolem sebe: Alkohol mění osobnost člověka. Během následujících vánočních svátků a silvestrovských oslav potečou alkoholické nápoje plným proudem. A každý bude na alkohol reagovat jinak. S jakými druhy "opiček" se tedy můžete setkat?
Článek
Jak naučit dítě smrkat? Tato otázka zajímá každého rodiče
Jak naučit dítě smrkat? Tato otázka zajímá každého rodiče Rýma a nachlazení jsou zdánlivě bezvýznamná onemocnění. Ovšem nikoliv u malých dětí, které neumějí smrkat a kterým mohou hleny nahromaděné v nosních cestách způsobit další komplikace. I když je řešením použít odsávačku hlenů, i mladší děti můžete naučit smrkat. Jak na to?
Článek
Paddleboardistku překvapila u argentinského pobřeží zvědavá velryba. Podívejte se na video z dronu
Paddleboardistku překvapila u argentinského pobřeží zvědavá velryba. Podívejte se na video z dronu Žena, která pádlovala na paddleboardu poblíž argentinského pobřeží u města Puerto Madryn, zažila velmi vzácné setkání. Jak dobře jí jde jízda na paddleboardu, totiž okukovala zvědavá velryba. Toto setkání natočila kamera z dronu, a tak se na něj můžete podívat i vy.
(109) Načíst více