Kategorie Zábava

Článek
Nejbizarnější zajímavostí o Severní Koreji, o kterých jste neměli ani tušení
Nejbizarnější zajímavostí o Severní Koreji, o kterých jste neměli ani tušení Když se řekne Severní Korea, okamžitě se většině z nás vybaví prapodivné zvyky této země v čele s jejím výstředním vůdcem Kim Čong-unem, který jí řídí pevnou rukou. Je to země, která je známa díky totalitnímu režimu a vojenským přehlídkám.
Článek
Pětice nejmladších rodičů na světě. V kolika letech měli své první dítě?
Pětice nejmladších rodičů na světě. V kolika letech měli své první dítě? Když se člověk rozhodne založit rodinu, je to vždy krok do neznáma, který by měl dopředu promyslet a zvážit všechny okolnosti. Osud to však chce někdy jinak a dokáže s našimi kartami života zamíchat tak, jak by čekal jen málokdo.
Článek
Dokážete vyřešit tuto hádanku? Většina lidí to nezvládne
Dokážete vyřešit tuto hádanku? Většina lidí to nezvládne Snad každý má rád hádanky. Krom zábavy nás k jejímu vyřešení žene jakási přirozená touha odpovědět na vše, co si pro nás svět připravil. Nakopněte tedy svůj mozek, protože se vám bude hodit v následujícím zadání.
Článek
Ta nejstriktnější pravidla, která musejí děti v britské královské rodině dodržovat
Ta nejstriktnější pravidla, která musejí děti v britské královské rodině dodržovat Při sledování britské královské rodiny nejeden z nás zatoužil být na jejich místě alespoň na malou chvíli. Kolem této rodiny byl v posledních dnech velký rozruch především kvůli svatbě Meghan a prince Harryho. Nás však dnes budou více zajímat královské děti, nežli dospělí.
Článek
Vývoj ženské image od pravěku po současnost
Vývoj ženské image od pravěku po současnost Image žen prošla od pravěku po současnost neskutečným vývojem. Každé století či období mělo svůj ideál krásy a také bylo určeno, jaký vzhled je u ženy běžný a žádaný.
Článek
Která z následujících žen má podle vás nejvyšší věk? Odhalí to rysy vaší osobnosti
Která z následujících žen má podle vás nejvyšší věk? Odhalí to rysy vaší osobnosti Psychologické testy jsou u vás velmi oblíbené. Nejenže při nich procvičujete mozek, navíc se o sobě dozvíte zase něco nového. Z tohoto důvodu jsme si pro vás připravili jeden, který dokáže o vás a vaší osobnosti vypovědět mnohé.
Článek
Nejkrásnější proměny nastávajících maminek
Nejkrásnější proměny nastávajících maminek Těhotenství i mateřství jsou okamžiky, které si chce žena uchovat v paměti navěky. Pořizují si tak fotografie během těhotenství i po něm. Jejich spojením vznikají kouzelné fotografie, díky kterým si uvědomíte, jak velkým zázrakem narození dítěte je.
(2060) Načíst více