Kategorie Zábava

Článek
Seznam věcí, které se svým tělem dokáže udělat jen 1 % lidí. Jste mezi nimi?
Seznam věcí, které se svým tělem dokáže udělat jen 1 % lidí. Jste mezi nimi? Člověk je velmi vynalézavý tvor, který dokáže i nemožné. S lidským tělem toho lze zvládnout mnoho a o něčem jste zcela jistě neměli ani tušení, ovšem dokáže to jen pár vyvolených.
Článek
Ty nejlepší bazénové faily tohoto roku. Pobavte se s námi
Ty nejlepší bazénové faily tohoto roku. Pobavte se s námi Koupání, bazény, aquaparky a voda k létu jednoznačně patří. Právě tady zažíváme tu největší legraci a vzpomínky si v sobě neseme minimálně do dalšího léta.
Článek
Jste rozený detektiv a nechybí vám zdravý úsudek? Odhalte vraha mladé dívky
Jste rozený detektiv a nechybí vám zdravý úsudek? Odhalte vraha mladé dívky Zajímají vás detektivky, rébusy a řešení záhad? Nechcete nechat zahálet váš mozek a raději si trochu potrápíte mozkové závity? Tak toto je to pravé pro vás. Ne vždy je řešení jednoduché, ale věříme, že to pro vás bude hračka. Kdo tedy zabil dívku ve škole?
Článek
Jak dnes vypadá sexy symbol Angelika? Bude jí téměř 80 let, vypadá však stále úžasně
Jak dnes vypadá sexy symbol Angelika? Bude jí téměř 80 let, vypadá však stále úžasně Není snad nikdo, kdo by neznal nestárnoucí a božskou Angeliku. Když se její představitelka, Michele Mercier, objevila poprvé v této roli v televizi, způsobila hotové šílenství – ženy chtěly být jako ona a muži by udělali cokoliv na světě, aby ji mohli mít.
Článek
Čtyři roky bojoval s ptáky, kteří si u jeho domu každé jaro postavili hnízdo. Vyhrál tento boj?
Čtyři roky bojoval s ptáky, kteří si u jeho domu každé jaro postavili hnízdo. Vyhrál tento boj? Ptáci patří mezi jedno z nejkrásnějších stvoření na této zemi. Dokážou svou přítomností, vzhledem i zpěvem nabudit příjemnou atmosféru a do měst přinést alespoň trochu relaxace a klidu, který najdeme v přírodě.
Článek
Kvůli svému outfitu byla vyhozena z nákupního centra. Měla na to ochranka právo, či nikoliv?
Kvůli svému outfitu byla vyhozena z nákupního centra. Měla na to ochranka právo, či nikoliv? Před pár dny zveřejnila jedna dívka z Alabamy svůj opravdu neotřelý zážitek z nákupního centra. Vysoké teploty nejsou jen u nás, ale postihly celý svět a Ameriku nevyjímaje. Pochopitelně teplému počasí se snažíme přizpůsobit, i co se oblečení týče.
Článek
Archeologové našli v Egyptě dva tisíce let starý sarkofág. Co v něm objevili?
Archeologové našli v Egyptě dva tisíce let starý sarkofág. Co v něm objevili? Stalo se něco nevídaného a pro všechny archeology na světě je to významná událost – během výkopových prací v egyptské Alexandrii byl nalezen černý sarkofág, který se ukrýval v hloubce pěti metrů.
Článek
Dva roky předstíral kóma, aby nemusel do vězení. Prozradil se sám, když šel nakupovat
Dva roky předstíral kóma, aby nemusel do vězení. Prozradil se sám, když šel nakupovat Někdy se člověk může dostat do situace, která tak úplně nekoresponduje se zákony země, ve které žije. Následně je tento člověk odsouzen k odnětí svobody, a právě v tuhle chvíli nastává moment, kdy je člověk schopen udělat téměř cokoliv, aby do vězení nemusel nastoupit.
Článek
Dabléři slavných osobností. Kteří se hercům podobají jako vejce vejci?
Dabléři slavných osobností. Kteří se hercům podobají jako vejce vejci? Říká se, že každý člověk má ve světě svého dvojníka a někteří z nich, kteří se čirou náhodou podobají na nějakého slavného herce či herečku, toho využili ve svůj prospěch – stali se kaskadéry a dabléry. Herci, kteří ztvárňují filmové hrdiny, se totiž často dostávají do situací, ve kterých je musí nahradit profesionál.
(2087) Načíst více