Kategorie Zábava

Článek
Hlasování Big Brother 2023: Z vily vypadl druhý soutěžící, diváci hlasují přes aplikaci
Hlasování Big Brother 2023: Z vily vypadl druhý soutěžící, diváci hlasují přes aplikaci Sledujete druhou řadu Big Brothera 2023 a máte svého oblíbence, kterého chcete podpořit? Právě proto je dobré vědět, jak hlasovat. O vyřazování soutěžících totiž rozhodují pouze diváci, ovšem nikoliv přes SMS zprávy. Hlasy mohou posílat pouze přes speciální mobilní aplikaci.
Článek
Pyšná princezna v animovaném 3D zpracování do kin dorazí v listopadu 2024. Těšíte se?
Pyšná princezna v animovaném 3D zpracování do kin dorazí v listopadu 2024. Těšíte se? Pyšná princezna patří v Česku k nejoblíbenějším pohádkovým filmům. Snad nikdo z nás si bez ní nedokáže představit vánoční čas. Právě proto vás možná potěší, že vzniká zbrusu nová Pyšná princezna v animované verzi, která se do českých kin dostane v listopadu 2024.
Článek
JenŽeny spouští e-shop s tričky. Vyberte si u nás stylový kousek s potiskem
JenŽeny spouští e-shop s tričky. Vyberte si u nás stylový kousek s potiskem Je to tady! Na JenŽenách spouštíme e-shop s designovými tričky, která ilustrovala mladá a kreativní umělkyně Hanka Zábranská. Za e-shopem s tričky stojí celý náš tým online magazínu JenŽeny. Pokud tedy chcete někomu udělat radost originálním dárkem pod stromečkem, račte do našeho e-shopu směle nahlédnout!
Článek
Kometa Nišimura nabízí jedinečnou podívanou. Nad Českem se objeví za dalších 489 let
Kometa Nišimura nabízí jedinečnou podívanou. Nad Českem se objeví za dalších 489 let Pozorujete rádi hvězdnou oblohu? V tom případě si nenechte ujít jedinečný zážitek, který se bude opakovat až za dalších 489 let. Nad Českem je totiž aktuálně viditelná zelená kometa Nišimura. Kde a kdy ji sledovat, aby vám její krása rozhodně neunikla?
Článek
Výška 2 metry, váha 156 kilo. Jak vypadají ti největší psi světa?
Výška 2 metry, váha 156 kilo. Jak vypadají ti největší psi světa? Pes je nejlepším přítelem člověka. Někdy nám ale tihle čtyřnozí miláčci dokážou pěkně přerůst přes hlavu – a to doslova. Když se největší dánská doga postaví na zadní, je vysoká více než 2 metry! V 90. letech zas žil anglický mastif, který vážil úctyhodných 156 kilo. Pojďte se podívat, jak vypadají největší psi světa.
Článek
Štrůdl, nebo štrúdl? Od července 2023 jsou správně obě varianty
Štrůdl, nebo štrúdl? Od července 2023 jsou správně obě varianty Píše se štrůdl, nebo štrúdl? V českém jazyce byla dosud správně varianta s čárkou, neboť jde o slovo převzaté. V červenci 2023 však nastala změna. Nově můžete používat obě varianty pro toto označení závinu. Správně je tedy štrúdl i štrůdl.
(305) Načíst více