Kategorie Zábava

Článek
Bouřlivý rozchod teprve jedenáctileté dívky s chlapcem. Tímhle ho teda dostala!
Bouřlivý rozchod teprve jedenáctileté dívky s chlapcem. Tímhle ho teda dostala! Každý rozchod dvou milujících se lidí je plný rozdílných emocí. Někteří jej snáší s nadhledem a jiní situaci nezvládnou. Jen čas zahojí všechny rozjitřené rány a umožní vidět svět opět v tom krásnějším světle. 
Článek
Jste dobrý řidič? Pokud ano, vyřešit tuto hádanku pro vás bude hračka
Jste dobrý řidič? Pokud ano, vyřešit tuto hádanku pro vás bude hračka Situace, která je na obrázku může potkat každého, ovšem jen ti opravdu zkušení a dobří řidiči si s ní dokážou hravě poradit. Patříte k nim i vy?
Článek
Holčika Luna Musa se proslavila díky novorozeneckému focení: Deseti tisíce lidí dostala svým nevraživým pohledem
Holčika Luna Musa se proslavila díky novorozeneckému focení: Deseti tisíce lidí dostala svým nevraživým pohledem Když si prohlížíte profesionální fotky čerstvých novorozeňátek, všichni do jednoho na nich vypadají jako malí andílci. Některé děti však už během svých prvních dnů odhalují svou pravou povahu. Tak jako holčička Luna Musa z Westervillu v americkém Ohiu, která na svých prvních novorozeneckých fotkách vypadá velmi nespokojeně.
Článek
Co chtějí zažít fanynky JenZeny.cz? Tandemový seskok padákem
Co chtějí zažít fanynky JenZeny.cz? Tandemový seskok padákem Přemýšlíte, jak nejlépe udělat svým známým, rodině nebo klidně i sobě radost? Darujte zážitek! Impresio jich nabízí desítky a vybere si každý.
Článek
Horká medovina, svařák a punč: O Vánocích je pije každý, tajemství jejich původu zná málokdo
Horká medovina, svařák a punč: O Vánocích je pije každý, tajemství jejich původu zná málokdo Pro spoustu z nás jsou zimní měsíce nepředstavitelné bez popíjení svařáku, punče nebo horké medoviny. Tyto nápoje jsou oblíbené, protože nás v zimě příjemně zahřejí, a navíc dokážou přivodit pohodovou vánoční atmosféru. Málokdo ovšem zná tajemství jejich vzniku. Pojďte jej s námi alespoň trochu poodhalit.
Článek
Žehlení není pouze výsadou žen: Muži tuto domácí práci změnili v extrémní sport
Žehlení není pouze výsadou žen: Muži tuto domácí práci změnili v extrémní sport Považujete žehlení za nejhorší domácí práci? Tato činnost však nemusí být nuda, zvlášť pokud ji necháte na mužích. Že je pánské pokolení v mnohých věcech vynalézavější, dokazují i fotky na Redditu. Muži se na nich nechali zvěčnit při žehlení, které proměnili v extrémní sport.
Článek
Fenomén tanečních na vzestupu
Fenomén tanečních na vzestupu Taneční často představují vstupní bránu do života dospělých. Pro Čechy běžná věc je však světovým fenoménem. Nikde jinde se taneční v takové míře neučí. Kromě základů společenských tanců, jako je valčík, waltz, polka nebo jive, si zde účastníci kurzu osvojí také základy společenského chování a etikety, jejímž základním prvkem je vhodné oblečení.
(2139) Načíst více