Kategorie Zábava

Článek
Australští hasiči nafotili nový kalendář na rok 2021. Opět se pro dobrou věc svlékli do půl těla
Australští hasiči nafotili nový kalendář na rok 2021. Opět se pro dobrou věc svlékli do půl těla Australští hasiči jsou proslulí tím, že se pravidelně od roku 1993 fotí do charitativního kalendáře. Tento kalendář plný sexy svalnatých mužů vysvlečených do půl těla potěší oko každé ženy. Zároveň přispívá na dobrou věc. Výtěžek kalendáře na rok 2021 konkrétně poputuje na konto australské přírody, která byla nedávno zdevastována ničivými požáry.
Článek
Vzácná desetikoruna z roku 1993 se vydražila za 176 tisíc Kč. Nahlédněte do peněženky, zda ji také máte
Vzácná desetikoruna z roku 1993 se vydražila za 176 tisíc Kč. Nahlédněte do peněženky, zda ji také máte Nosíte v peněžence plno drobných mincí? Pořádně si je prohlédněte. Možná, že se mezi nimi ukrývá zapomenutý poklad. Řeč je o vzácné desetikoruně z roku 1993, kterou začátkem října její šťastný majitel vydražil za 176 tisíc korun.
Článek
V americkém vězení mučili trestance dětskou písničkou Baby Shark. Dozorci čelí přestupku krutosti vůči vězňům
V americkém vězení mučili trestance dětskou písničkou Baby Shark. Dozorci čelí přestupku krutosti vůči vězňům Dětská písnička Baby Shark patří k nejotravnějším skladbám v historii lidstva. Děti z celého světa ji nesmírně milují a jejich rodiče upřímně nenávidí. Není se čemu divit, že tuto chytlavou melodii o malém žralokovi použili dva američtí dozorci k mučení trestanců. Za svůj přečin v nejbližší době stanou před soudem.
Článek
Papoušci žako nadávali v britské zoo sprostě návštěvníkům. Nyní jsou v izolaci, kde se odnaučují vulgaritám
Papoušci žako nadávali v britské zoo sprostě návštěvníkům. Nyní jsou v izolaci, kde se odnaučují vulgaritám Lidé, kteří se v britské zoologické zahradě Lincolnshire Wildlife Park zastavili u papouščí voliéry, se nestačili divit. Pobavení u nich konkrétně způsobilo pět papoušků šedých, kteří používali pěknou řádku sprostých slov. Tito ptačí opeřenci jsou kvůli své prostořekosti aktuálně v izolaci, kde se mají odnaučit svému nevybíravému chování.
Článek
Francouzky se opalovaly nahoře bez, policisté je požádali o zahalení. Podle francouzského ministra vnitra však mají právo opalovat se bez horní části plavek
Francouzky se opalovaly nahoře bez, policisté je požádali o zahalení. Podle francouzského ministra vnitra však mají právo opalovat se bez horní části plavek Jižní Francií hýbe incident, ke kterému došlo minulý týden na pláži města Sainte-Marie-la-mer. Dvě ženy se zde opalovaly nahoře bez. Následně k nim přistoupili policisté s tím, aby se na žádost jiných rekreantů zahalily. Celá záležitost vyvolala velkou kritiku na sociálních sítích. Žen se zastal i francouzský ministr vnitra Gérald Darmanin.
Článek
Malá dírka nad uchem je genetickou zvláštností. Má ji zlomek populace a dle evolučních biologů jde o pozůstatek žaber
Malá dírka nad uchem je genetickou zvláštností. Má ji zlomek populace a dle evolučních biologů jde o pozůstatek žaber Znáte někoho, kdo má malou dírku nad uchem v oblasti, kde začíná chrupavka? Tato zvláštnost s odborným názvem preauricular sinus není rozhodně pozůstatkem piercingu, ale je geneticky daná. Co konkrétně znamená a proč ji nemáme všichni?
Článek
Na první pohled je to jednoduchá hádanka. Je však těžší, než se zdá
Na první pohled je to jednoduchá hádanka. Je však těžší, než se zdá V dnešní uspěchané době, kdy máme starostí až nad hlavu, určitě najdete chvilku času přijít na jiné myšlenky a zaměstnat mozek touto matematickou hádankou. Pokud to zvládnete, můžete být na sebe pyšní!
Článek
Máte doma papírovou padesátikorunu? Možná, že vlastníte sběratelský unikát
Máte doma papírovou padesátikorunu? Možná, že vlastníte sběratelský unikát Vzpomínáte si ještě na to, jak jste platili papírovou padesátikorunou s vyobrazením Anežky České? Tato bankovka přestala platit v dubnu 2011, mohli jste ji ovšem vyměnit za platné mince až do března roku 2017. Pokud jste si ji ale schovali doma, možná, že jste udělali dobře. Některé verze papírových padesátikorun jsou totiž doslova malým pokladem.
Článek
Aquapark v čínském Wu-chanu zaplavily o víkendu tisícovky lidí. Žádné roušky ani rozestupy, Západ nevěřícně kroutí hlavou
Aquapark v čínském Wu-chanu zaplavily o víkendu tisícovky lidí. Žádné roušky ani rozestupy, Západ nevěřícně kroutí hlavou Pandemie koronaviru nám stále ztrpčuje život svými omezeními. V čínském Wu-chanu, odkud se Covid-19 rozšířil do celého světa, snad zapomněli, že by vůbec nějaká pandemie existovala. Dokazují to šokující záběry z wu-chanského aquaparku Playa Maya pořízené 15. srpna, kde je hlava na hlavě. Snímky na svém Twitteru uveřejnila agentura AFP.
(1896) Načíst více