Kategorie Diy

Článek
Vyrobte si organizér na kosmetické štětce: Zn. snadno, rychle a levně
Vyrobte si organizér na kosmetické štětce: Zn. snadno, rychle a levně Kosmetické štětce se v současné době těší velké oblibě a jako nezbytná pomůcka k líčení našly právem své místo také v našich koupelnách. Jenže, jak je máme skladovat a v čem je máme převážet, abychom je neponičily? Známe řešení! Pokud nechcete investovat do drahých pouzder, můžete si v klidu domova vyrobit šikovný organizér. Jak tedy na to?
Článek
Avokádo je skvělé i ke kosmetickým účelům: Vyrobte z něj krém na holení nebo pleťovou masku
Avokádo je skvělé i ke kosmetickým účelům: Vyrobte z něj krém na holení nebo pleťovou masku V našich končinách je avokádo velmi podceňovaným ovocem, které má ovšem širokou škálu použití. Nemusíte si z něj připravovat jenom dobroty, avokádo vám poslouží také při péči o tělo. Díky svému složení totiž skvěle nahradí i drahé kosmetické přípravky! Vyrobte si z avokáda třeba holicí krém a dejte díky němu sbohem striím či popraskaným rtům.
Článek
Osvěžte si domov hůlkovým difuzérem: Vyrobíte jej sami levně a během pár minut
Osvěžte si domov hůlkovým difuzérem: Vyrobíte jej sami levně a během pár minut Na lahvičku s vonnou esencí, do které jsou ponořeny bambusové tyčinky, je nejen hezký pohled. Z těchto tyčinek se do interiéru uvolňuje příjemná vůně, která lahodí našemu tělu i mysli. I když máte hlouběji do kapsy, můžete si pořídit difuzér i vy. A to tak, že si jej vyrobíte sami pomocí přísad, které najdete přímo u sebe doma!
Článek
Jak zabalit vánoční dárek? Zvládnete to rychle, levně a hlavně originálně!
Jak zabalit vánoční dárek? Zvládnete to rychle, levně a hlavně originálně! Nákupní předvánoční horečka právě dosahuje svého vrcholu. A pokud se vám už teď doma kupí jeden dárek za druhým, je na čase, abyste se pustili do jejich balení. Balení vánočních dárků rozhodně nenechávejte na poslední chvíli a zkuste si s ním vyhrát už teď. Vyzkoušejte následující návody a zabalte dárky rychle, levně a přitom velmi originálně!
Článek
Adventní výzdoba levně, rychle a netradičně: Vánoční dekorace ze sklenic na víno
Adventní výzdoba levně, rychle a netradičně: Vánoční dekorace ze sklenic na víno Právě jsme přivítali první adventní neděli. Většina českých domácností se už pyšní nádhernou adventní výzdobou. Ovšem ti zapomnětliví z nás se do výroby vánočních dekorací teprve pouštějí! Napadlo vás třeba zkrášlit si svátečně domov tím, co máte po ruce? Vyzkoušejte tyto netradiční vánoční dekorace ze sklenic na víno, které vyrobíte do 2 minut!
Článek
Co se starými žárovkami? Vytvořte z nich stylové dekorace i vánoční ozdoby
Co se starými žárovkami? Vytvořte z nich stylové dekorace i vánoční ozdoby Máte doba staré klasické žárovky a přemýšlíte, co s nimi? Nemusíte je hned odnášet do sběrné nádoby, zkuste jim dát šanci a najít pro ně nové využití. Klasická žárovka je skvělým základním materiálem, z něhož velmi jednoduše vyrobíte vkusnou bytovou dekoraci i vánoční ozdobu. Nechte se inspirovat následujícími DIY nápady, které vás ohromí!
Článek
Jedlé vánoční dárky slaví pod stromečkem úspěch: Vyrobte ten nejlepší pečený čaj
Jedlé vánoční dárky slaví pod stromečkem úspěch: Vyrobte ten nejlepší pečený čaj Přemýšlíte nad tím, čím obdarujete na Vánoce své nejbližší? Pokud je rádi rozmazlujete, připravte jim pod stromeček překvapení v podobě vlastnoručně vyrobeného dárku. Sázkou na jistotu, která každého potěší, jsou hlavně jedlé vánoční dárky. Abychom vás inspirovali, prozradíme vám recept na ty nejlepší pečené čaje, které známe!
Článek
5 tipů na výrobu adventního kalendáře pro děti 2018: Tvořte hravě, rychle a levně
5 tipů na výrobu adventního kalendáře pro děti 2018: Tvořte hravě, rychle a levně Pamatujete si, jak jste jako malí nedočkavě den pod dni otevírali adventní kalendář a hledali v něm sladkosti či hračky? Teď jste na tahu vy: Čekání na Vánoce můžete zpříjemnit také svým dětem, synovcům či neteřím. Vyrobte jim originální dětský adventní kalendář, v němž najdou celkem 24 odměn. Zaručujeme, že to zvládnete levou zadní!
Článek
Vdechněte babiččině starému kufru nový život: Co říkáte na originální rohovou polici?
Vdechněte babiččině starému kufru nový život: Co říkáte na originální rohovou polici? Objevili jste na půdě starý kufr, který dřív patřil vaší babičce? I když s ním na cesty už asi nikdy nevyrazíte, stále vám může dělat pořádnou radost, a to klidně každý den. Zkuste do něj investovat trochu času a úsilí a vdechněte mu nový život. Co říkáte na originální rohovou polici, která bude ozdobou vašeho domova?
(166) Načíst více