Kategorie Diy

Článek
Co dokáže trocha soli v aviváži? Neuvěříte, dokud to nezkusíte
Co dokáže trocha soli v aviváži? Neuvěříte, dokud to nezkusíte Pokud si myslíte, že přidáním soli a vody do aviváže něco pokazíte, jste na velkém omylu. Ba naopak, aviváž vylepšená tímto způsobem lépe zafixuje barvu prádla, a zároveň prodlouží jeho svěžest a dlouhotrvající vůni.
Článek
Nejlepší pomocník v domácnosti? Obyčejný ocet, který nahradí hned několik úklidových prostředků
Nejlepší pomocník v domácnosti? Obyčejný ocet, který nahradí hned několik úklidových prostředků Nejen jako zálivka na salát, nebo k ochucení polévky. Obyčejný ocet toho umí mnohem víc! V domácnosti dokáže směle nahradit spoustu drahých úklidových prostředků. Ocet je prostě všestranným pomocníkem, díky kterému levně a zároveň ekologicky uklidíte klidně celý dům. Jakým způsobem jej tedy můžete použít?
Článek
Chcete se zbavit dotěrných vos? Vyrobte si účinné odpuzovače
Chcete se zbavit dotěrných vos? Vyrobte si účinné odpuzovače Stejně jako milujeme léto, tak nesnášíme dotěrné vosy. Jsou prakticky všude. Sotva si sednete s kávou a dortíkem na terase, nebo se zmrzlinovým pohárem na letní zahrádce restaurace, jdou po vás. A nedají pokoj a nedají. Pokud chcete mít od vos pokoj, vyzkoušejte následující tipy, díky kterým se jich konečně zbavíte.
Článek
8 věcí, které používáte každý den a ani nevíte, jaké mají využití
8 věcí, které používáte každý den a ani nevíte, jaké mají využití Během každého dne využijete desítky různých věcí a předmětů. Myslíte si, že všechny věci, které vám projdou pod rukama, znáte a víte, k čemu všemu se dají použít? Možná vás využití některých překvapí.
Článek
Zdobení vajec pěnou na holení vykouzlí nádherný duhový efekt. Pro jedlou variantu použijte šlehačku
Zdobení vajec pěnou na holení vykouzlí nádherný duhový efekt. Pro jedlou variantu použijte šlehačku Už jste někdy zkoušeli k barvení vajec použít pěnu na holení? Rozhodně to stojí za to! S využitím pěny na holení totiž velmi snadno vytvoříte velikonoční kraslice s mramorovým či duhovým vzhledem. Jestliže chcete touto technikou barvit i vejce vařená natvrdo, místo pěny na holení použijte klasickou šlehačku.
Článek
Barvení vajíček pomocí rýže a potravinářského barviva zabere minimum času. Výsledek je ale dokonalý
Barvení vajíček pomocí rýže a potravinářského barviva zabere minimum času. Výsledek je ale dokonalý Přemýšlíte, jakým způsobem letos obarvíte velikonoční vejce, kterými posléze obdarujete koledníky? Metod barvení vajec je spousty, takže máte opravdu na výběr. Už jste někdy zkoušeli barvení vajíček pomocí rýže a potravinářského barviva? Tato technika je jednoduchá a na výsledek připomínající mozaiku se nebudete moci vynadívat.
(89) Načíst více