Kategorie Diy

Článek
Zpěvačka Lucie Vondráčková má šikovné ruce. Na Instagramu ukázala, jak z jednorázové roušky vyrobit vkusný náramek
Zpěvačka Lucie Vondráčková má šikovné ruce. Na Instagramu ukázala, jak z jednorázové roušky vyrobit vkusný náramek Vlivem koronavirové krize, která v posledním roce zavřela v Česku školy a školky, se ze zpěvačky Lucie Vondráčkové stala maminka na plný úvazek. Vzhledem k tomu, že má z manželství s hokejistou Tomášem Plekancem dva syny školního a předškolního věku, snaží se své potomky všemožně zabavit. A to, jak ukázala na Instagramu, i tvořením.
Článek
Tip na domácí zálivku, po které vám vaše květiny jen porostou
Tip na domácí zálivku, po které vám vaše květiny jen porostou Známe to jistě všichni – doneseme si domů krásnou kytku, staráme se o ni, dostatečně ji zaléváme a přesazujeme, ale ona ne a ne růst, ba naopak nám začne vadnout. Najednou z krásné kvetoucí kytky je něco neurčitého, co spíše vypadá jako uschlé koště.
Článek
Chcete, aby vaše toaleta zářila čistotou? Vytvořte si tyto domácí čistící bomby
Chcete, aby vaše toaleta zářila čistotou? Vytvořte si tyto domácí čistící bomby I přesto, že umývání toalety zcela jistě nepatří k nejoblíbenějším činnostem, dělat se to musí. Nápomocny nám k tomu jsou nejrůznější přípravky, které slibují zářivou a voňavou toaletu, avšak jejich cena mnohdy neodpovídá kvalitě.
Článek
Luxusní proměna kuchyně: Britské mamince stačilo pouhých 4 500 korun
Luxusní proměna kuchyně: Britské mamince stačilo pouhých 4 500 korun Když si anglická maminka Rachel Marstonová v srpnu 2019 koupila se svým partnerem dům v Manchesteru, měla velkolepé plány, že jej přebuduje dle vlastního vkusu. Jako pěst na oko jí připadala hlavně kuchyně s červenými obkladačkami, kterou nemohla vystát. Díky své šikovnosti ji svépomocí proměnila v přepočtu za pouhých 4 500 korun.
Článek
Vánoční přání z papíru: Přinášíme 4 originální nápady na jeho výrobu
Vánoční přání z papíru: Přinášíme 4 originální nápady na jeho výrobu Jak vypadá nejkrásnější vánoční přání? Jednoznačně vlastnoručně vyrobené z papíru. Tato tradiční verze vánočního pozdravu, která je dělaná od srdce, obdarovaného rozhodně potěší. A to nejen pod vánočním stromečkem. Vánoční přání z papíru můžete vyrobit hned několika způsoby. Máme pro vás čtyři originální nápady, kterými se můžete inspirovat.
Článek
Jak zabalit vánoční dárek snadno a rychle? Tajemství je v ohýbání rohů balicího papíru do tvaru dopisní obálky
Jak zabalit vánoční dárek snadno a rychle? Tajemství je v ohýbání rohů balicího papíru do tvaru dopisní obálky Řada z nás má v tuto chvíli vánoční dárky již nakoupené, a tak se pouští do jejich balení. Ovšem někdy to bývá tvrdý oříšek. Jak tedy rychle a jednoduše zabalit vánoční dárek, aby zároveň vypadal hezky na pohled? Vyzkoušejte trik profesionálů, kteří balí vánoční dárky na zakázku. Při balení začínají vždy na rohu balicího papíru.
Článek
7 nápadů na vánoční dekorace, které zvládnete vyrobit doma. Z papíru, dřeva, sklenice nebo třpytek
7 nápadů na vánoční dekorace, které zvládnete vyrobit doma. Z papíru, dřeva, sklenice nebo třpytek Nedáte dopustit na originální vánoční dekorace? Zkuste si je pro letošní Vánoce vyrobit sami. Pokud hledáte inspiraci, přinášíme vám sedm nápadů na vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace, které vykouzlíte snadno a během chvilky.
Článek
Vánoční hvězda z papírových sáčků vyjde na pár korun: Tuto kouzelnou 3D dekoraci vyrobíte během chvilky
Vánoční hvězda z papírových sáčků vyjde na pár korun: Tuto kouzelnou 3D dekoraci vyrobíte během chvilky Přemýšlíte, jakými vánočními dekoracemi si tentokrát zkrášlíte svůj domov? Vyrobte si z obyčejných papírových sáčků kouzelnou vánoční 3D hvězdu, kterou si následně můžete ozdobit obývací pokoj či jídelnu. Vánoční hvězdu ze svačinových sáčků si také zkuste zavěsit do okna. Jakým způsobem si ji můžete vyrobit?
(65) Načíst více