Kategorie Diy

Článek
Tímto jednoduchým trikem si rychle a levně zateplíte okna!
Tímto jednoduchým trikem si rychle a levně zateplíte okna! Ne ve všech bytech či domech jsou zcela nová okna a od těch starších může jít dovnitř pěkná zima. Následující trik se vám bude v těchto mrazivých dnech dokonale hodit. Okny, která netěsní úplně dobře, vám nejen uniká teplo, ale zbytečně protopíte víc, než byste chtěli.
Článek
Že je pivo jen pro chlapy? 10 způsobů, jak ho můžete využít i vy
Že je pivo jen pro chlapy? 10 způsobů, jak ho můžete využít i vy Myslíte si, že pivo je jen ryze mužskou záležitostí a my ženy nemáme právo držet si v lednici pár lahváčů? Tak zbystřete. Pivo si totiž nemusíte jen prolévat hrdlem – zkuste ho zužitkovat i jinak.
Článek
Second hand oblečení přetváří Jillian Owens na elegantní šaty
Second hand oblečení přetváří Jillian Owens na elegantní šaty Američanka Jillian Owens, designerka a spisovatelka, se rozhodla, že v oblasti módy půjde jinou cestou. Obchází second handy, vybírá si v nich levné, staré kousky oblečení, ze kterých poté doma vytváří elegantní šaty. Dělá to tak již několik let a lidem tím chce ukázat, že to jde s oblékáním i jinak. Móda tak může být ekologická, etická a levná.
Článek
Originální vánoční ozdobičky za dvě minuty
Originální vánoční ozdobičky za dvě minuty Už vás nebaví mít stromeček laděný do jedné či dvou barev? Zkuste letos něco jiného, trošku odvážnějšího. K našemu diy návodu nemusíte být ani moc zručné, máte to hotové za dvě minutky a navíc k tomu skoro nic nepotřebujete.
Článek
Z obyčejné zavařovačky krásné vánoční dekorace, ještě máte čas!
Z obyčejné zavařovačky krásné vánoční dekorace, ještě máte čas! V obchodech se dá za docela málo peněz pořídit mnoho vánočních dekorací. Ovšem, dámy, neměly byste lepší pocit z toho, kdybyste si některé ozdobičky nebo okrasné předměty vyrobily doma samy třeba s dětmi?
Článek
6 čisticích prostředků, které si připravíte sami doma!
6 čisticích prostředků, které si připravíte sami doma! Známe to jistě všichni, něco se ušpinilo a chceme to vyčistit co nejrychleji a nejšetrněji, proto zasedáme k internetu a horlivě hledáme návod jak na to. Jenže často návody nefungují a někdy z malého flíčku udělají obrovský flek, který už dolů nedostanete ničím.
(72) Načíst více