Kategorie Diy

Článek
Jak zabalit vánoční dárek? Zvládnete to rychle, levně a hlavně originálně!
Jak zabalit vánoční dárek? Zvládnete to rychle, levně a hlavně originálně! Nákupní předvánoční horečka právě dosahuje svého vrcholu. A pokud se vám už teď doma kupí jeden dárek za druhým, je na čase, abyste se pustili do jejich balení. Balení vánočních dárků rozhodně nenechávejte na poslední chvíli a zkuste si s ním vyhrát už teď. Vyzkoušejte následující návody a zabalte dárky rychle, levně a přitom velmi originálně!
Článek
Adventní výzdoba levně, rychle a netradičně: Vánoční dekorace ze sklenic na víno
Adventní výzdoba levně, rychle a netradičně: Vánoční dekorace ze sklenic na víno Právě jsme přivítali první adventní neděli. Většina českých domácností se už pyšní nádhernou adventní výzdobou. Ovšem ti zapomnětliví z nás se do výroby vánočních dekorací teprve pouštějí! Napadlo vás třeba zkrášlit si svátečně domov tím, co máte po ruce? Vyzkoušejte tyto netradiční vánoční dekorace ze sklenic na víno, které vyrobíte do 2 minut!
Článek
Co se starými žárovkami? Vytvořte z nich stylové dekorace i vánoční ozdoby
Co se starými žárovkami? Vytvořte z nich stylové dekorace i vánoční ozdoby Máte doba staré klasické žárovky a přemýšlíte, co s nimi? Nemusíte je hned odnášet do sběrné nádoby, zkuste jim dát šanci a najít pro ně nové využití. Klasická žárovka je skvělým základním materiálem, z něhož velmi jednoduše vyrobíte vkusnou bytovou dekoraci i vánoční ozdobu. Nechte se inspirovat následujícími DIY nápady, které vás ohromí!
Článek
Jedlé vánoční dárky slaví pod stromečkem úspěch: Vyrobte ten nejlepší pečený čaj
Jedlé vánoční dárky slaví pod stromečkem úspěch: Vyrobte ten nejlepší pečený čaj Přemýšlíte nad tím, čím obdarujete na Vánoce své nejbližší? Pokud je rádi rozmazlujete, připravte jim pod stromeček překvapení v podobě vlastnoručně vyrobeného dárku. Sázkou na jistotu, která každého potěší, jsou hlavně jedlé vánoční dárky. Abychom vás inspirovali, prozradíme vám recept na ty nejlepší pečené čaje, které známe!
Článek
5 tipů na výrobu adventního kalendáře pro děti 2018: Tvořte hravě, rychle a levně
5 tipů na výrobu adventního kalendáře pro děti 2018: Tvořte hravě, rychle a levně Pamatujete si, jak jste jako malí nedočkavě den pod dni otevírali adventní kalendář a hledali v něm sladkosti či hračky? Teď jste na tahu vy: Čekání na Vánoce můžete zpříjemnit také svým dětem, synovcům či neteřím. Vyrobte jim originální dětský adventní kalendář, v němž najdou celkem 24 odměn. Zaručujeme, že to zvládnete levou zadní!
Článek
Vdechněte babiččině starému kufru nový život: Co říkáte na originální rohovou polici?
Vdechněte babiččině starému kufru nový život: Co říkáte na originální rohovou polici? Objevili jste na půdě starý kufr, který dřív patřil vaší babičce? I když s ním na cesty už asi nikdy nevyrazíte, stále vám může dělat pořádnou radost, a to klidně každý den. Zkuste do něj investovat trochu času a úsilí a vdechněte mu nový život. Co říkáte na originální rohovou polici, která bude ozdobou vašeho domova?
Článek
Vzkaz pro milovníky vína: Korkové zátky nikdy nevyhazujte, raději je využijte k dekoraci interiéru
Vzkaz pro milovníky vína: Korkové zátky nikdy nevyhazujte, raději je využijte k dekoraci interiéru Máte rádi víno? Až zjistíte, že korkové zátky z vinných lahví nepatří do koše, ale dají se využít k výrobě nádherných dekorací, budete mít tento lahodný nápoj ještě raději. Tak šup šup, začněte si postupně schovávat korkové špunty, ať se můžete už za pár týdnů pustit do tvoření! Výrobky z tohoto materiálu budou rozhodně chloubou vašeho bytu.
Článek
Staré hrábě nikdy nevyhazujte do šrotu: Poslouží vám jako stylový doplněk interiéru
Staré hrábě nikdy nevyhazujte do šrotu: Poslouží vám jako stylový doplněk interiéru Leží vám v garáži nebo dílně staré kovové hrábě, pro které už dávno nemáte žádné praktické využití? Že vám tento kousek pracovního nástroje nepřinese žádný užitek, je jenom vaše domněnka. Staré hrábě se můžou stát neocenitelným pomocníkem třeba u vás v kuchyni. Zajímá vás jakým způsobem? To vám prozradí následující kreativní nápady!
Článek
Vyrobte si originální dýňovou dekoraci: Stačí stará punčocha, betonová směs a gumičky
Vyrobte si originální dýňovou dekoraci: Stačí stará punčocha, betonová směs a gumičky I se starou punčochou, betonovou směsí a několika gumičkami se dají dělat velké věci. Můžete si z nich vykouzlit originální podzimní dekoraci, která udělá parádu hned několik let po sobě. Řeč je konkrétně o dýni z betonu, kterou zvládne vyrobit opravdu každý. Tak směle do toho!
(163) Načíst více