Kategorie Diy

Článek
Následující věci zkuste použít jinak, než jste zvyklí. Budou pro vás mnohem užitečnější
Následující věci zkuste použít jinak, než jste zvyklí. Budou pro vás mnohem užitečnější Některé předměty jsou vytvořeny k tomu, aby sloužily k jednomu konkrétnímu účelu. Když ale zapojíte svou kreativitu a zkusíte je použít jinak, než jste zvyklí, možná zjistíte, že jsou pro vás mnohem užitečnější. Objevili jsme pro vás několik vychytávek, které i vy sami můžete využít v běžném životě!
Článek
Jak se snadno a rychle zbavit vodního kamene? Poradíme vám
Jak se snadno a rychle zbavit vodního kamene? Poradíme vám Vodní kámen je úhlavním nepřítelem všech hospodyněk. Tvoří se na bateriích, umyvadlech, vanách a jiných, samozřejmě špatně dosažitelných, místech.
Článek
Jak si natočit vlasy bez kulmy? Dva jednoduché triky, které zvládne každá z nás
Jak si natočit vlasy bez kulmy? Dva jednoduché triky, které zvládne každá z nás Ve většině případů přijdeme od kadeřnice vždy krásně upravené a učesané. Dokonce nám ani nemusí změnit účes, stačí jen správně provedená foukaná, která rázem dá nudnému účesu úplně jiný rozměr a co potom natočené vlasy?
Článek
Domácí citronovo-medový peeling
Domácí citronovo-medový peeling Zkuste si doma připravit svůj vlastní peeling, na který potřebujete pouhé 4 ingredience. A všechny z nich máte jistě doma v zásobě. I když to jsou jen čtyři věci, všechny z nich jsou velmi příznivé pro naše tělo. Peeling se hodí jak na obličej, tak na vaše tělo a na nehty, hlavně na změkčení kůžiček kolem nich.
Článek
Období rýmiček je tu! S kašlem vám pomohou zatočit podomácku vyrobené tabletky
Období rýmiček je tu! S kašlem vám pomohou zatočit podomácku vyrobené tabletky Se zimou přichází i nevyhnutelná nachlazení a chřipky. Obzvlášť nepříjemný bývá kašel, kterého se nemůžeme často zbavit i několik týdnů po nemoci. S těmito domácími tabletkami však budete na podzimní rýmičky vždy připravena!
Článek
Inspirujte se: Tyto nápadité ženské triky možná využijete i vy!
Inspirujte se: Tyto nápadité ženské triky možná využijete i vy! Patříte i vy k těm ženám, které se dokážou vypořádat s každým problémem či překážkou a mnohdy k tomu použijí velmi originální řešení? I v následující fotogalerii se přesvědčíte, že pro ženy zkrátka není nic nemožné. Následující triky, které vymyslely jak jinak než ženy, možná v reálném životě využijete i vy sama.
Článek
Nápady, jak s dětmi kreativně trávit čas
Nápady, jak s dětmi kreativně trávit čas Děti přijdou domů ze školy a už usedají k monitorům. Vám se to sice nelíbí, ale nevíte, jak je kreativně zabavit? Máme pro vás hned několik super nápadů!
(127) Načíst více