Kategorie Diy

Článek
5minutové tvoření: Z obyčejných žabek extravagantní gladiátorky
5minutové tvoření: Z obyčejných žabek extravagantní gladiátorky Gumové žabky nepatří jenom na pláž nebo na koupaliště. S tímto jednoduchým a zároveň velmi pohodlným kouskem obuvi můžete vyrazit klidně do města. Stačí, když je během pěti minut přetvoříte na stylové gladiátorky, které můžete vkusně zkombinovat třeba se vzdušnými letními šaty.
Článek
Hitem letošního léta jsou volánkové šaty. Můžete si je vyrobit i ze starého kousku oblečení
Hitem letošního léta jsou volánkové šaty. Můžete si je vyrobit i ze starého kousku oblečení Leží vám doma ve skříni šaty, které jste si naposledy oblékla před více než pěti lety a je vám líto je vyhodit? Neuvěříte, ale letošní léto si je opět vezmete na sebe. Tedy pokud jste krapet šikovná a máte pár minut času. Tento starý kousek si totiž můžete přetvořit na romantické volánkové šaty, které jsou obrovským hitem letošního léta!
Článek
Postavte si domácí houpačku z palet. Jednoduchý návod, díky kterému ji máte za pár hodin hotovou
Postavte si domácí houpačku z palet. Jednoduchý návod, díky kterému ji máte za pár hodin hotovou Mohlo by se zdát, že houpačky jsou jen pro děti, avšak když má houpačka tu správnou velikost, mohou ji využívat i dospělí a skvěle na ni relaxovat například při čtení knihy.
Článek
Letní terasa snů: Dejte starým pneumatikám novou šanci a vytvořte si stylový odkládací stolek
Letní terasa snů: Dejte starým pneumatikám novou šanci a vytvořte si stylový odkládací stolek Sednout si na prosluněnou terasu, popíjet kafíčko a číst si oblíbenou knížku. No řekněte, komu by se to nelíbilo? Svou terasu či balkon si můžete pěkně a stylově zařídit, i když máte hlouběji do kapsy. Jednoduše využijte to, co máte doma po ruce. Třeba staré pneumatiky z osobního automobilu, ze kterých vykouzlíte nádherný odkládací stolek!
Článek
Sexy letní top za 5 minut: Stačí staré tílko, nůžky a šikovné ruce
Sexy letní top za 5 minut: Stačí staré tílko, nůžky a šikovné ruce Pokud se rozhodnete udělat čistku ve skříni, zvažte, zda je opravdu třeba vyhodit všechno oblečení, které už neunosíte. I s malou dávkou fantazie a šikovnosti totiž můžete z nepotřebného oblečení vykouzlit opravdu stylový kousek. Například z klasického tílka můžete během 10 minut vytvořit módní bandážový top, který vynosíte třeba k sukni.
Článek
Postavte originální postel pro vaše děti. Bude vám stačit jen sedm kuchyňských skříněk
Postavte originální postel pro vaše děti. Bude vám stačit jen sedm kuchyňských skříněk Pokud také patříte mezi kutily, kteří musí neustále vyrábět něco nového a originálního, máme pro vás skvělý návod na postel, která okouzlí každé dítě. Protože jak se zdá, fantazii se v dětských pokojích meze nekladou.
Článek
Chcete, aby vaše toaleta zářila čistotou? Vytvořte si tyto domácí čistící bomby
Chcete, aby vaše toaleta zářila čistotou? Vytvořte si tyto domácí čistící bomby I přesto, že umývání toalety zcela jistě nepatří k nejoblíbenějším činnostem, dělat se to musí. Nápomocny nám k tomu jsou nejrůznější přípravky, které slibují zářivou a voňavou toaletu, avšak jejich cena mnohdy neodpovídá kvalitě.
Článek
Její svatební šaty měly stát 3000 dolarů. Rozhodla se ušít si své vlastní
Její svatební šaty měly stát 3000 dolarů. Rozhodla se ušít si své vlastní Výběr svatebních šatů je pro nastávající nevěstu velmi důležitý a významný krok. Některé ženy již dopředu ví, jak by jejich vytoužené šaty měly vypadat, jiné si vybírají až ve svatebním salonu a nechávají si od svatebních asistentek s výběrem pomoci.
(143) Načíst více