Kategorie Diy

Článek
Do formičky na led vylila beton. Tuto vychytávku si oblíbíte i vy!
Do formičky na led vylila beton. Tuto vychytávku si oblíbíte i vy! V posledních letech se mohou pyšnit velkou oblíbenou DIY projekty, neboli projekty „udělej si sám“. Jsou především jednoduché, levné a opravdu kreativní. Dnes vám přinášíme jeden takovýto projekt, kde beton a formička na led hrají hlavní roli.
Článek
Rozkrojte pomeranč a vytvořte si spolu s námi úžasnou a hlavně voňavou dekoraci!
Rozkrojte pomeranč a vytvořte si spolu s námi úžasnou a hlavně voňavou dekoraci! Vonné svíčky nebo aroma lampičky zná každý, a tak moc dobře víte, že to není zrovna nejlevnější záležitost. Dnes máme pro vás úžasný typ, jak si doma vyrobit zcela přírodní a opravdu krásně vonící dekoraci. Nejenže vám provoní byt, ale i navodí tu správnou atmosféru domova, zvláště v těchto podzimních dnech.
Článek
Jak může pomoct citrón v koupelně? Těchto 5 triků ocení každá domácnost!
Jak může pomoct citrón v koupelně? Těchto 5 triků ocení každá domácnost! Pokud i u vás zavládla horečka v podobě úklidu celé vaší domácnosti, máme pro vás jeden velmi účinný trik, díky kterému bude vaše koupelna vypadat jako nová a navíc k tomu nebudete potřebovat žádné chemické přípravky.
Článek
9 chytrých vychytávek, díky kterým bude váš domov jako ze škatulky
9 chytrých vychytávek, díky kterým bude váš domov jako ze škatulky Starost o domácnost je nekonečným příběhem. Co si ji alespoň trošku ulehčit? Tyto vychytávky a nápady do domácnosti se v poslední době staly hitem internetu. Zkuste se jimi také inspirovat, ušetří vám spoustu práce i času!
Článek
19 super psychologických tipů, které změní váš život
19 super psychologických tipů, které změní váš život Snažíme se stát lepšími, chytřejšími a silnějšími, ale často hledáme příliš složitou cestu, a to je škoda. Existují méně stresující způsoby, které vedou ke stejnému cíli. Našli jsme 19 zlepšováků z různých oblastí, které jednoznačně usnadní váš život.
Článek
Stačí smíchat tyto tři ingredience a zápach z umyvadla je rázem pryč!
Stačí smíchat tyto tři ingredience a zápach z umyvadla je rázem pryč! Jistě nám dáte za pravdu, že není v kuchyni či koupelně nic horšího než ucpané umyvadlo. K tomu, že jeho čistění je opravdu složité, navíc ještě nepříjemně zapáchá. Jak si s tím tedy rychle a hlavně levně poradit?
Článek
Domácí citronovo-medový peeling
Domácí citronovo-medový peeling Zkuste si doma připravit svůj vlastní peeling, na který potřebujete pouhé 4 ingredience. A všechny z nich máte jistě doma v zásobě. I když to jsou jen čtyři věci, všechny z nich jsou velmi příznivé pro naše tělo. Peeling se hodí jak na obličej, tak na vaše tělo a na nehty, hlavně na změkčení kůžiček kolem nich.
Článek
Jak vyčistit toaletu v pár krocích? Pomůžou vám jen tyto dvě ingredience!
Jak vyčistit toaletu v pár krocích? Pomůžou vám jen tyto dvě ingredience! Čištění toalety není příjemná záležitost, ovšem bohužel i to k domácím pracím patří. Na trhu existují desítky čisticích produktů, které nejsou zrovna ale nejlevnější variantou. Občas se dokonce i stane, že člověk utratí spoustu peněz a kýžený výsledek se nedostaví.
(124) Načíst více