Kategorie Diy

Článek
9 chytrých vychytávek, díky kterým bude váš domov jako ze škatulky
9 chytrých vychytávek, díky kterým bude váš domov jako ze škatulky Starost o domácnost je nekonečným příběhem. Co si ji alespoň trošku ulehčit? Tyto vychytávky a nápady do domácnosti se v poslední době staly hitem internetu. Zkuste se jimi také inspirovat, ušetří vám spoustu práce i času!
Článek
19 super psychologických tipů, které změní váš život
19 super psychologických tipů, které změní váš život Snažíme se stát lepšími, chytřejšími a silnějšími, ale často hledáme příliš složitou cestu, a to je škoda. Existují méně stresující způsoby, které vedou ke stejnému cíli. Našli jsme 19 zlepšováků z různých oblastí, které jednoznačně usnadní váš život.
Článek
Stačí smíchat tyto tři ingredience a zápach z umyvadla je rázem pryč!
Stačí smíchat tyto tři ingredience a zápach z umyvadla je rázem pryč! Jistě nám dáte za pravdu, že není v kuchyni či koupelně nic horšího než ucpané umyvadlo. K tomu, že jeho čistění je opravdu složité, navíc ještě nepříjemně zapáchá. Jak si s tím tedy rychle a hlavně levně poradit?
Článek
Domácí citronovo-medový peeling
Domácí citronovo-medový peeling Zkuste si doma připravit svůj vlastní peeling, na který potřebujete pouhé 4 ingredience. A všechny z nich máte jistě doma v zásobě. I když to jsou jen čtyři věci, všechny z nich jsou velmi příznivé pro naše tělo. Peeling se hodí jak na obličej, tak na vaše tělo a na nehty, hlavně na změkčení kůžiček kolem nich.
Článek
Jak vyčistit toaletu v pár krocích? Pomůžou vám jen tyto dvě ingredience!
Jak vyčistit toaletu v pár krocích? Pomůžou vám jen tyto dvě ingredience! Čištění toalety není příjemná záležitost, ovšem bohužel i to k domácím pracím patří. Na trhu existují desítky čisticích produktů, které nejsou zrovna ale nejlevnější variantou. Občas se dokonce i stane, že člověk utratí spoustu peněz a kýžený výsledek se nedostaví.
(120) Načíst více