Kategorie Diy

Článek
Recept na domácí aviváž, po které bude prádlo voňavé a měkké
Recept na domácí aviváž, po které bude prádlo voňavé a měkké Bez aviváže se dnes už žádná hospodyňka neobejde. Jejím hlavním úkolem je prádlo zjemnit, změkčit a provonět. Přesto však jsou prodávané aviváže směsí chemických látek, které jsou obtížně biologicky odbouratelné. My pro vás proto máme recept na domácí aviváž, která prádlo provoní a navíc vás bude stát jen pár kaček.
Článek
Jak se zbavit skvrn na matracích bez praní? Známe jednoduché, ale účinné řešení
Jak se zbavit skvrn na matracích bez praní? Známe jednoduché, ale účinné řešení Máte doma malé dítě, anebo chlupatého domácího mazlíčka? V tom případě jistě víte, o čem je řeč. Sem tam se stane menší nehoda a vy pak skvrny na matracích řešíte mnohem častěji, než byste chtěli. Pokud nechcete pokaždé, když si třeba vaše dítě nedopatřením "ucvrnkne", dávat celý potah matrace do pračky, zkuste tuto jednoduchou vychytávku!
Článek
Tipy na nejkrásnější jarní věnce na dveře: S tulipány, kočičkami nebo proutím
Tipy na nejkrásnější jarní věnce na dveře: S tulipány, kočičkami nebo proutím Pustili jste se s příchodem jara do celkové výzdoby svého domova? V tom případě nezapomeňte ani na své vstupní dveře, na které zavěste vkusný jarní věnec. Tuto jarní dekoraci si můžete nejen zakoupit, ale také sami vyrobit. Ptáte se, jak by měl správný jarní věnec vypadat? Pro inspiraci pro vás máme několik nápadů.
Článek
8 využití kondicionéru v domácnosti. Nepatří jen na vlasy
8 využití kondicionéru v domácnosti. Nepatří jen na vlasy Ačkoliv je kondicionér naprosto běžně dostupným kosmetickým přípravkem, najdou se ještě ženy, které jej nikdy v životě nekoupily a nikdy ani nepoužívaly. Jenže to je ovšem velká chyba, protože kondicionér nám může být, nejen co se týče vlasů, opravdu velkým pomocníkem.
(80) Načíst více