Kategorie Diy

Článek
Máte starou kuchyňskou linku? Stačí opravdu málo a všichni vám ji budou závidět
Máte starou kuchyňskou linku? Stačí opravdu málo a všichni vám ji budou závidět Neznám ženu, která by netoužila po krásné kuchyni plné nejmodernějších spotřebičů a dokonalého designu. Ale ne všechny si můžeme dovolit koupit si novou přesně podle našich představ.
Článek
Tvůrčí způsoby, jak zabavit děti v pohodlí domova
Tvůrčí způsoby, jak zabavit děti v pohodlí domova Není nad to dopřát si pořádnou procházku nebo nechat děti skotačit na hřišti. Jak ale své ratolesti zabavit, když jsou zrovna nemocné nebo našemu pečlivě naplánovanému programu nepřeje počasí? Nechte se inspirovat a buďte na takovéto situace řádně připraveni!
Článek
Co s kamínky a mušlemi, které jste si dovezli z dovolené u moře? Zapojte svou fantazii i ruce
Co s kamínky a mušlemi, které jste si dovezli z dovolené u moře? Zapojte svou fantazii i ruce Během podzimních plískanic je skoro až neuvěřitelné, že jsme se ještě před pár týdny opalovali na pláži a koupali mezi slanými vlnami. Další dovolená bude až za rok... Co si proto čekání zpříjemnit tvořením z materiálu, který jsme si dovezli od moře? Z kamínků a mušlí můžete vyrobit originální dekorace pro svůj dům či byt.
Článek
Tato žena vdechla bunkru z druhé světové války nový život. Přestavěla jej na útulný byt
Tato žena vdechla bunkru z druhé světové války nový život. Přestavěla jej na útulný byt Není tajemstvím, že během druhé světové války byly po celé Evropě postaveny bunkry, které měly obyvatele chránit před bombami. Jakmile začalo bombardování, lidé se zde schovávali a častokrát jen díky těmto bunkrům přežili bez úhony.
Článek
Žena si splnila sen a ze starého autobusu vytvořila útulný domov na kolečkách
Žena si splnila sen a ze starého autobusu vytvořila útulný domov na kolečkách Tato žena se rozhodla, že změní od základu svůj život. Přestala hledat svůj dům snů a vytvořila si ho sama. Ne z cihel, kvádrů nebo ze dřeva, ale úplně jinak!
Článek
8 věcí, které používáte každý den a ani nevíte, jaké mají využití
8 věcí, které používáte každý den a ani nevíte, jaké mají využití Během každého dne využijete desítky různých věcí a předmětů. Myslíte si, že všechny věci, které vám projdou pod rukama, znáte a víte, k čemu všemu se dají použít? Možná vás využití některých překvapí.
Článek
Jak udržet váš bazén čistý za pomoci věcí, které máte v domácnosti? Úplně jednoduše
Jak udržet váš bazén čistý za pomoci věcí, které máte v domácnosti? Úplně jednoduše Léto je období, během kterého si užíváme teplého počasí. Po nekonečně dlouhé zimě je příjemné na sebe obléknout jen šortky, tílko a sandálky a v tomto pohodlném outfitu se vydat na nějakou super grilovačku k přátelům. A nejlépe k těm, co mají na zahradě bazén.
Článek
Léto přeje prostřiženým ramenům: Módní top vyrobíte během pár minut i ze starého trička
Léto přeje prostřiženým ramenům: Módní top vyrobíte během pár minut i ze starého trička Odhalená ramena jsou tuto sezonu jedním z nejžhavějších módních trendů. Pokud si chcete také pořídit jeden kousek, který oživí váš letní outfit, neběhejte hned do obchodu, ale sáhněte po nůžkách. I ze starého trička nebo košile totiž během chvíle vykouzlíte slušivý top s prostřiženými rameny. Řekneme vám, jak na to.
(153) Načíst více