Kategorie Diy

Článek
Zdobení vajec pěnou na holení vykouzlí nádherný duhový efekt. Pro jedlou variantu použijte šlehačku
Zdobení vajec pěnou na holení vykouzlí nádherný duhový efekt. Pro jedlou variantu použijte šlehačku Už jste někdy zkoušeli k barvení vajec použít pěnu na holení? Rozhodně to stojí za to! S využitím pěny na holení totiž velmi snadno vytvoříte velikonoční kraslice s mramorovým či duhovým vzhledem. Jestliže chcete touto technikou barvit i vejce vařená natvrdo, místo pěny na holení použijte klasickou šlehačku.
Článek
Barvení vajíček pomocí rýže a potravinářského barviva zabere minimum času. Výsledek je ale dokonalý
Barvení vajíček pomocí rýže a potravinářského barviva zabere minimum času. Výsledek je ale dokonalý Přemýšlíte, jakým způsobem letos obarvíte velikonoční vejce, kterými posléze obdarujete koledníky? Metod barvení vajec je spousty, takže máte opravdu na výběr. Už jste někdy zkoušeli barvení vajíček pomocí rýže a potravinářského barviva? Tato technika je jednoduchá a na výsledek připomínající mozaiku se nebudete moci vynadívat.
Článek
Recept na domácí aviváž, po které bude prádlo voňavé a měkké
Recept na domácí aviváž, po které bude prádlo voňavé a měkké Bez aviváže se dnes už žádná hospodyňka neobejde. Jejím hlavním úkolem je prádlo zjemnit, změkčit a provonět. Přesto však jsou prodávané aviváže směsí chemických látek, které jsou obtížně biologicky odbouratelné. My pro vás proto máme recept na domácí aviváž, která prádlo provoní a navíc vás bude stát jen pár kaček.
(84) Načíst více