Lela Vémola to schytala za svůj zvětšený zadek. Lidé jsou z jejího umělého pozadí v rozpacích

Lela Vémola to schytala za svůj zvětšený zadek. Lidé jsou z jejího umělého pozadí v rozpacích Zdroj: Profimedia

Před necelými třemi měsíci se Lela Vémola podrobila náročné plastické operaci hýždí, kterou podstoupila v Turecku. Své pozadí si nechala operovat již po druhé. S výsledkem se několikrát pochlubila i na sociálních sítích, kde za svůj zvětšený zadek schytala na místo chvály spíše velkou kritiku.

Manželka bijce Karlose Vémoly absolvovala plastickou operaci svého pozadí již před šesti lety. “Důvod byl takový, že jsem se necítila atraktivní, přičemž jsem i cvičila, ale nikdy jsem nedocílila vysněného výsledku,” vysvětlila Lela Vémola na svém Instagramu.

Jak dále tato krásná žena uvedla, operace hýždí se tehdy nepovedla podle jejích představ, a proto před necelými třemi měsíci absolvovala v Turecku šestihodinovou operaci, která měla vzhled jejího pozadí napravit.

“Tuto nevyhnutelnou a dlouho očekávanou operaci jsem si sama sobě finančně dopřála k narozeninám a o to víc jsem na sebe pyšnější,” dodala manželka Karlose Vémoly.

Se svým novým pozadím, které prošlo již dvěma operacemi, je Lela Vémola nadmíru spokojená. Když sdílela nové fotky svého těla s vyšpuleným zadečkem na Instagramu, vzbudilo to mezi jejími sledujícími velký poprask. A to nejen v dobrém slova smyslu.

Ne každému se totiž nový zadek Lely Vémoly (dříve Ceterové) líbí. Spousta lidí na sociálních sítích upřímně uvedla, že z jejího pozadí nejsou zas tak nadšeni a jsou z něj spíše v rozpacích.

“Mohla jste být přirozeně krásná a místo toho jste se rozhodla předělat na velblouda.”, “Ten zadek je drsný.”, “Ten zadek na té poslední fotce máte fakt strašný,” strefovali se nepříjemně do Lely někteří její instagramoví sledující.

Zdroj: Instagram.com/lela_ceterova_official
Autor:
Publikováno: 28. 8. 2023 10:35 Nahlásit obsah