Kategorie Kritika

Článek
Dara Rolins dostala sodu za fotku v tílku bez podprsenky. Měla byste se oblékat přiměřeně věku, vzkázali jí lidé
Dara Rolins dostala sodu za fotku v tílku bez podprsenky. Měla byste se oblékat přiměřeně věku, vzkázali jí lidé Zpěvačka Dara Rolins oslaví letos v prosinci už 50 let. Udržuje se ale ve formě, a tak se může pochlubit perfektní postavou, kterou by jí mohla závidět kdejaká dvacítka. Ač své dokonalé tělo ráda dává na odiv, tentokrát to ale dle fanoušků přehnala. Ukázala se totiž v tílku bez podprsenky, ze kterého jí vykukovaly bradavky.
Článek
Nela Slováková dostala sodu za plesové šaty s rozparkem odhalujícím rozkrok. Nenechala si to ale líbit
Nela Slováková dostala sodu za plesové šaty s rozparkem odhalujícím rozkrok. Nenechala si to ale líbit Nela Slováková se v sobotu 19. března účastnila Diamantového plesu v Brně. Svým outfitem dostala všechny do kolen. Oblékla si totiž bílé šaty s hlubokým dekoltem a bočním rozparkem, který sahal až přes rozkrok a který podle mnohých odhaloval to, co mělo zůstat skryto. Nyní se Nela Slováková ke svému plesovému outfitu zpětně vyjádřila na Instagramu.
Článek
Lela Ceterová to schytala na Instagramu. Svou dceru oblékáte jako hastroš, napsaly jí maminky
Lela Ceterová to schytala na Instagramu. Svou dceru oblékáte jako hastroš, napsaly jí maminky Snoubenka Karlose Vémoly, playmate Lela Ceterová je na sociálních sítích snad každý den terčem kritických komentářů. Tentokrát to od instagramových maminek schytala za to, jak obléká svou dvouletou dceru Lili. Maminky Lele Ceterové vyčetly, že svou holčičku obléká jako hastroš, zatímco ona je vždy dokonale vystylovaná.
Článek
Hana Mašlíková se připravuje na závody Bikini fitness. Lidé jí píšou, že je hora svalů a vůbec jí to nesluší
Hana Mašlíková se připravuje na závody Bikini fitness. Lidé jí píšou, že je hora svalů a vůbec jí to nesluší Modelka a moderátorka Hana Mašlíková pořádně pracuje na své postavě. Do silového tréninku dává v tuto chvíli vše, protože chce uspět v závodech Bikini fitness. Svou vypracovanou figuru ukázala i na Instagramu, kde se na její tělo snesla spousta kritiky. Komentující jí píšou, že tohle nemá s ženskou krásou už nic společného. Souhlasíte?
Článek
Agáta Hanychová zoufá, že na 178 cm váží 64 kg. Z mladých holek děláte anorektičky, zkritizovali ji fanoušci
Agáta Hanychová zoufá, že na 178 cm váží 64 kg. Z mladých holek děláte anorektičky, zkritizovali ji fanoušci Modelka Agáta Hanychová to na Instagramu zase pěkně schytala. Veřejně si postěžovala, že na 178 centimetrů své výšky váží 64 kilogramů. Dodala, že se svou hmotností není spokojená a že 64 kilogramů je pro ni šílené číslo. Na toto konto se do ní sledující pořádně pustili. Vzkázali jí, že rozhodně není dobrým příkladem pro mladé holky.
Článek
Pětka pro prvňáčka s IVP jako další smutný případ hodnocení na ZŠ: Někteří učitelé ignorují individuální vzdělávací plány, upozorňuje Líný učitel
Pětka pro prvňáčka s IVP jako další smutný případ hodnocení na ZŠ: Někteří učitelé ignorují individuální vzdělávací plány, upozorňuje Líný učitel Pedagog Robert Čapek, který se snaží reformovat české školství, zveřejnil na své facebookové stránce Líný učitel další smutný případ hodnocení na české ZŠ. Tentokrát zkritizoval skutečnost, že někteří učitelé ignorují individuální vzdělávací plány. Poukázal konkrétně na případ prvňáčka, který dostal pětku, i když má IVP a asistentku.
Článek
Andrea Verešová dostala drsný vzkaz: Mazejte do práce a přestaňte se flákat, vzkázal fanoušek
Andrea Verešová dostala drsný vzkaz: Mazejte do práce a přestaňte se flákat, vzkázal fanoušek Modelka Andrea Verešová byla na svém instagramovém účtu vystavena nepěkné kritice. Když sdílela fotku, kterou pořídila na lyžařském svahu ve švýcarských Alpách, jeden sledující jí pod fotku napsal, ať se přestane flákat a maže do práce. Co na to Andrea Verešová? Její reakce vás velmi překvapí.
Článek
Dara Rolins ukázala vypracované břicho. Někteří lidé ji zkritizovali, že vypadá jako chlap
Dara Rolins ukázala vypracované břicho. Někteří lidé ji zkritizovali, že vypadá jako chlap Zpěvačka Dara Rolins na své postavě neuvěřitelně maká. I když má rok před padesátkou, její dokonalé tělo by jí záviděla i lecjaká dvacítka. Že se má Dara čím pochlubit, předvedla fotkou svého odhaleného bříška, které ukázala na svém Instagramu. Kromě pochval si však vysloužila i kritické komentáře, v nichž stálo, že vypadá jako chlap.
Článek
Žák druhé třídy vypočítal příklad správně, přesto dostal z matematiky pětku. Na toto smutné hodnocení upozornil Líný učitel
Žák druhé třídy vypočítal příklad správně, přesto dostal z matematiky pětku. Na toto smutné hodnocení upozornil Líný učitel Facebooková skupina Líný učitel, za kterou stojí pedagog Robert Čapek, opět zveřejnila další ze smutných příběhů hodnocení na prvním stupni české základní školy. Líný učitel tentokrát sdílel matematické cvičení, které žák druhé třídy vypočítal správně. I tak dostal od učitelky pětku. Co na toto hodnocení říkáte? Je opravdu na místě?
(9) Načíst více