Mladá učitelka se podle rodičů obléká příliš provokativně: Myslíte si, že je to přes čáru?

Mladá učitelka se podle rodičů obléká příliš provokativně: Myslíte si, že je to přes čáru? Zdroj: Shutterstock

Učí na základní škole, děti ji milují a svou práci zvládá na jedničku. Je tu ovšem jedno velké ALE. Rodičům vadí, že učitelka umění z New Jersey chodí do vyučování v příliš provokativním oblečením. Stěžují si rovněž na to, že se jako Toy Box Dolls nevhodně prezentuje na Instagramu. Co si o chování této učitelky myslíte vy? Je to už přes čáru?

Jak píše deník The Sun, učitelka z New Jersey si postěžovala na sociálních sítích, že ji rodiče velmi často v online prostoru hatují za její vzhled a způsob oblékání. Rodičům velmi vadí, že tato učitelka, která na Instagramu vystupuje jako Toy Box Dolls, ve vyučování nosí upnuté a vyzývavé oblečení, kterým upozorňuje na své křivky. 

Učitelka Toy Box Dolls, jejíž občanské jméno The Sun neuvádí, má na Instagramu takřka jeden milion sledujících. Její fanoušci ji obdivují nejen za sexy vzhled, ale také za to, s jakým nadšením a elánem se věnuje své učitelské profesi.

Některým sledujícím a zejména rodičům dětí, které učí, se přístup této mladé americké učitelky rozhodně nelíbí. Toy Box Dolls napsali, že jsou její vyzývavé outfity pro práci s dětmi krajně nevhodné a že si důrazně nepřejí, aby chodila do základní školy takto oblečená.

“To tak zoufale toužíte po lajcích?”, “Učíte děti, nebo se jenom fotíte v hodinách?”, “Jste ve třídě a fotíte na Instagram vaše vystrčené pozadí. Tyto fotky jsou vážně nevhodné.”, “Jste smutná, že se fotíte během hodiny?” Zkritizovali lidé učitelčiny fotky v sexy outfitu, které pořídila před školní tabulí. 

Rodiče, ale i další sledující si myslí, že by se tato učitelka měla v prvé řadě soustředit na svou práci, a ne se ve škole nevhodně fotit a následně zveřejňovat snímky na Instagramu. 

V reakci na tuto kritiku Toy Box Dolls natočila video, kde veřejně vysvětlila, že její vzhled rozhodně nesouvisí s tím, jakým způsobem učí. “Jsem opravdu dobrá učitelka. Ráda učím umění, miluji práci s dětmi při tvorbě umění a podle jejich reakcí je jasné, že je to velmi baví,” uvedla americká učitelka.

Vadilo by vám, kdyby vaše děti na základní škole učila učitelka ve vyzývavém, příliš odhalujícím nebo nevhodném oblečení? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Thesun.co.uk, Instagram.com/toyboxdollz
Autor:
Publikováno: 31. 8. 2022 06:44 Nahlásit obsah