Chloupky v tříslech a podpaží v kombinaci s plavkami? Je to jenom vaše volba, říká body positive kampaň

Chloupky v tříslech a podpaží v kombinaci s plavkami? Je to jenom vaše volba, říká body positive kampaň Zdroj: Mybillie.com

Než vyrazíme v plavkách na koupaliště nebo na pláž, považujeme za samozřejmé, že si oholíme chloupky v intimních oblastech. Zvlášť takové chloupky vykukující z plavkových kalhotek v naší společnosti představují obrovské faux paus. Kampaň společnosti Billie však ukazuje ženy, které v plavkách chodí tak, jak je příroda stvořila. Co na to říkáte?

Holení chloupků v tříslech: Řada žen se chce pouze vyhnout faux pas

Holítko a pěna na holení jsou pro většinu žen během letních měsíců nezbytnými pomocníky. Ideálem krásy je totiž v současnosti žena bez jediného přebytečného chloupku. Dnešní ženy se naučily holit nejen nohy. Samozřejmostí je pro ně také hladké podpaží, ale i třísla.

Dáváte si na svém oholení před tím, než se oblečete do plavek, záležet i vy? Má to tak většina žen. Některé se ale přiznávají, že se v tříslech a v podpaží holí pouze proto, aby se na ně ostatní na koupališti nebo na pláži nedívali skrz prsty.

Zdroj: Mybillie.com

Tváříme se, že chloupky na ženském těle neexistují

Právě na tento ženský problém se zaměřila také nejnovější body positive kampaň, kterou paradoxně vytvořila americká značka dámských holicích potřeb Billie. Do této kampaně se zapojily odvážné ženy, které odložily holítka a nechaly vyniknout svou přirozenou krásu v plavkách.

„Každé léto nám média ukazují, jak by mělo vypadat dokonalé plážové tělo. Podsouvají nám krásné ženy s dokonalým opálením, bez nadbytečných kilogramů a samozřejmě i bez jakéhokoliv chloupku. Ale tak skutečná žena nevypadá. Naší kampaní bychom chtěli dosáhnout toho, aby se změnil pohled společnosti na ženské ochlupení,“ vysvětluje hlavní fotografka kampaně Ashley Armitage.

Podle této ženy by se naše společnost neměla tvářit jako, že chloupky na ženském těle vůbec neexistují. Proto vytvořila fotky a spolupracovala na videu, v nichž ženy v plavkách dokazují, že jsou na své chloupky v podpaží a tříslech náležitě hrdé. Toto přirozené ochlupení navíc považují za součást sama sebe.

Zdroj: Mybillie.com

Holení v intimních partiích: Je to jenom vaše volba

„O tom, že chloupky v intimní oblasti nejsou nic nepřirozeného a nehezkého, bychom měli začít konečně veřejně mluvit. Řada žen se za své chloupky v tříslech na veřejnosti stydí, a to je škoda. Měla by to být jenom vaše osobní volba, zda se budete v intimní oblasti holit, nebo ne. Rozhodně byste neměla podléhat nátlaku společnosti,“ myslí si spolumajitelka společnosti Billie, která se podílela na opravdu jedinečné body positive kampani. 

Tato body positive kampaň rozhodně nezůstává bez odezvy. Spousta žen je ráda, že se díky ní začalo konečně veřejně mluvit o tom, že jsou chloupky na ženském těle naprosto normální záležitostí. A když na pláži potkáte ženu v bikinách, která má viditelné chloupky v podpaží či tříslech, rozhodně byste se nad ní neměli nijak pohoršovat.

Co si o chloupcích v kombinaci s plavkami myslíte vy? Holit, nebo neholit? Napište nám svůj názor do komentářů.

Autor:
Publikováno: 30. 7. 2019 09:49 Nahlásit obsah