Jitka Boho porodila syna Tadeáše, který vážil 3970 gramů. Porod jí dal pěkně zabrat

Jitka Boho porodila syna Tadeáše, který vážil 3970 gramů. Porod jí dal pěkně zabrat Zdroj: Profimedia

Z modelky a zpěvačky Jitky Boho se v úterý 10. října 2022 stala dvojnásobná maminka. V pražské Porodnici U Apolináře totiž přivedla na svět syna, který dostal krásné jméno Tadeáš. Jelikož chlapeček vážil 3970 gramů, byl pro Jitku Boho porod pořádná makačka.

30letá Jitka Boho informovala v úterý 10. října na Instagramu, že přivedla na svět vytouženého syna. Tátou chlapečka jménem Tadeáš je modelčin partner, politik Tomáš Hřebík. Jitka Boho má z předchozího manželství s bubeníkem Lukášem Boho ještě šestiletou dceru Rosalii.

“10. 10.2022 se stal pro mě opět tím nejsilnějším a nejkrásnějším dnem jako tomu bylo 29.11. 2015 s Rosálkou. Jsi statečný, Tadeášku, protože to byla s tvými 3970 g makačka nejen pro maminku, ale i pro Tebe,” oznámila Jitka Boho narození svého syna na sociálních sítích.

Bývalá česká miss si zvolila i pro druhý porod pražskou Porodnici U Apolináře, přístup jejíhož personálu si nemůže vynachválit, neboť se o ni i během druhého porodu skvěle postarali. Dle jejích slov díky zdejším doktorům a sestřičkám náročný porod dopadl na výbornou.

Zdroj: Shutterstock “Díky Bohu za takový obrovský dar a díky Bohu za takové lidi jako je pan profesor Pařízek. Jsem nesmírně vděčná, že tady u nás můžeme mít, my ženy, takovou péči…Cítím obrovskou pokoru a vděk vůči všem lékařům a sestřičkám. Opět jsem se přesvědčila, že Apolinář je moje srdcovka, místo, kde bych rodila zas a znovu (i když teď si dám asi chvíli pohov). Jmenovitě tedy chci poděkovat panu profesorovi Antonínu Pařízkovi a porodní asistentce Lucii Vavrousové, to byli mí i Tedískovi andělé… Bez nich bych to nezvládla,” poděkovala Jitka Boho zdravotnickému personálu pod fotkou svého novorozeného chlapečka, kterého drží v náručí.

“No a samozřejmě děkuji tatínkovi, za tak krásného syna. Hlavně, ať jsme zdraví, celá rodina,” dodala ve svém instagramovém příspěvku dvojnásobná maminka Jitka Boho.

Zdroj: Instagram.com/jitkaboho
Autor:
Publikováno: 12. 10. 2022 13:51 Nahlásit obsah