Kategorie Narození dítěte

Článek
Herečka Eva Podzimková porodila druhou dceru. Dala jí překrásné jméno
Herečka Eva Podzimková porodila druhou dceru. Dala jí překrásné jméno Oblíbená česká herečka Eva Podzimková se stala dvojnásobnou maminkou. Přivedla na svět druhou dcerku, kterou pojmenovala Berta. S manželem Matějem Podzimkem už mají doma skoro tříletou Lotu.
Článek
Juan z Plamenů vášně a slovenská misska Bronislava Gregušová jsou rodiči. Na světě přivítali dceru Brianu
Juan z Plamenů vášně a slovenská misska Bronislava Gregušová jsou rodiči. Na světě přivítali dceru Brianu Příznivci a příznivkyně známé kolumbijské telenovely Plameny vášně z roku 2003 mají důvod k oslavě. Hlavnímu hrdinovi Juanovi, kubánskému herci Mariovi Cimarrovi, totiž jeho slovenská snoubenka Bronislava Gregušová porodila krásnou a zdravou holčičku. Šťastný pár dal své dcerce jméno Briana.
Článek
Jitka Boho porodila syna Tadeáše, který vážil 3970 gramů. Porod jí dal pěkně zabrat
Jitka Boho porodila syna Tadeáše, který vážil 3970 gramů. Porod jí dal pěkně zabrat Z modelky a zpěvačky Jitky Boho se v úterý 10. října 2022 stala dvojnásobná maminka. V pražské Porodnici U Apolináře totiž přivedla na svět syna, který dostal krásné jméno Tadeáš. Jelikož chlapeček vážil 3970 gramů, byl pro Jitku Boho porod pořádná makačka.
Článek
Herečka Lucie Benešová se v 47 letech stala babičkou. Svou vnučku oslavila se šampaňským v ruce
Herečka Lucie Benešová se v 47 letech stala babičkou. Svou vnučku oslavila se šampaňským v ruce Nestárnoucí Lucie Benešová se na svém Instagramu pochlubila krásnou novinkou. Její dcera Sára přivedla na svět holčičku Melánii, a tak se oblíbená herečka ve svých 47 letech stala poprvé babičkou. Lucie Benešová si však stále udržuje mladistvý vzhled. Při pohledu na ni by jenom málokdo tipoval, že je doopravdy babičkou.
Článek
Ewa Farna porodila dceru. Holčička dostala jméno Ella
Ewa Farna porodila dceru. Holčička dostala jméno Ella Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna se stala podruhé maminkou. Na svět přivedla krásnou a zdravou holčičku, které spolu se svým manželem Martinem Chobotem vybrala nádherné jméno Ella. O tuto šťastnou novinku se již dvojnásobná máma podělila s ostatními na sociálních sítích.
Článek
Lela Ceterová a Karlos Vémola mají druhé miminko. Narodil se jim syn Rocky
Lela Ceterová a Karlos Vémola mají druhé miminko. Narodil se jim syn Rocky Lela Ceterová a její snoubenec Karlos Vémola se dočkali druhého potomka. Ve středu 1. prosince slovenská playmate porodila v pražské porodnici Podolí synka Rockyho. Příchod chlapečka se však neobešel bez komplikací. Lela Ceterová totiž pár dnů před porodem dostala covid.
Článek
Fotky párů před dítětem a po dítěti dostanou každého rodiče. Poznáváte se v nich také?
Fotky párů před dítětem a po dítěti dostanou každého rodiče. Poznáváte se v nich také? Spousta párů vám řekne, že než si pořídili společné miminko, žili naprosto bezstarostným životem. Dítě, které je zkrátka závazkem i radostí na celý život, dokáže běžné fungování obrátit o 180 stupňů. Dokazuje to i instagramový účet GotToddlered, který pravidelně zveřejňuje fotky párů před dítětem a po něm.
Článek
Nikol Štíbrová a Martina Pártlová porodily ve stejný den. Nikol má chlapečka Tobiase, Martina holčičku Stellu
Nikol Štíbrová a Martina Pártlová porodily ve stejný den. Nikol má chlapečka Tobiase, Martina holčičku Stellu Kamarádky, influencerky a hvězdy 3v1 Nikol Štíbrová a Martina Pártlová oznámily v úterý 16. června světu radostnou zprávu. Ve stejný den se totiž staly maminkami. Nikol Štíbrová přivedla na svět synka Tobiase, Martina Pártlová porodila dcerku Stellu, která je jejím prvorozeným dítětem.
Článek
Ex Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová porodila předčasně holčičku. Dala jí jméno Ella
Ex Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová porodila předčasně holčičku. Dala jí jméno Ella Expřítelkyně Jaromíra Jágra, modelka, podnikatelka a influencerka Veronika Kopřivová má velký důvod k radosti. Koncem letošního května se stala novopečenou maminkou dcerky Elly. Otcem holčičky je Veroničin partner Miroslav Dubovický. Ella své rodiče velmi překvapila, narodila se totiž o několik týdnů dříve.
(5) Načíst více