Ex Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová porodila předčasně holčičku. Dala jí jméno Ella

Ex Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová porodila předčasně holčičku. Dala jí jméno Ella Zdroj: Shutterstock

Expřítelkyně Jaromíra Jágra, modelka, podnikatelka a influencerka Veronika Kopřivová má velký důvod k radosti. Koncem letošního května se stala novopečenou maminkou dcerky Elly. Otcem holčičky je Veroničin partner Miroslav Dubovický. Ella své rodiče velmi překvapila, narodila se totiž o několik týdnů dříve.

“Jsme rodina. Ahoj lidi, jmenuji se Ella Dubovická a narodila jsem se ve čtvrtek 27. 5. 2021. Udělala jsem našim překvápko a přišla na svět o několik týdnů dříve. Bylo to nečekané, napínavé a náročné, ale vše dopadlo dobře. Mamka je statečná a taťka nám byl a je tou největší oporou,” informovala Veronika Kopřivová o neplánovaném narození dcerky Elly.

Sympatická modelka nezapomněla na Instagram připojit krásnou rodinnou fotku, na které pózuje se svou dcerkou a partnerem Miroslavem Dubovickým. Tento muž jejího života nesměl chybět přímo u porodu malé Elly, pro Veroniku Kopřivovou byl tedy v náročných chvílích obrovskou oporou.

Model a reprezentant Česka v soutěži Mister Universe 2017 Miroslav Dubovický se o narození prvního děťátka rovněž upřímně rozepsal na svém instagramovém profilu. 

“Tak jsme rodina. Je to nepopsatelný zážitek. Myslím, že každý chlap by měl být u porodu, protože právě tam zjistí, jak moc statečný ženský jsou a co všechno jsou ochotny udělat pro svou lásku k dětem. Pro mě je @verunkakoprivova ještě výjimečnější, než byla, a jsem velmi hrdý na to, jak to zvládla. Děkuji Ti, že jsme rodina,” napsal vyznání a poděkování přímo od srdce.

Veronika Kopřivová a Miroslav Dubovický obdrželi na Instagramu stovky gratulací k narození prvorozené dcerky Elly. Tak ať jsou všichni zdraví a žijí spokojeným rodinným životem.

Autor:
Publikováno: 31. 5. 2021 10:33 Nahlásit obsah