Kategorie Porod

Článek
Těhotenská pověra s kočárkem: Proč jej nekupovat a nemít doma před porodem?
Těhotenská pověra s kočárkem: Proč jej nekupovat a nemít doma před porodem? Určitě jste se již setkala s těhotenskou pověrou, která říká, že těhotná žena by si před porodem neměla pořizovat kočárek. V opačném případě pak bude hazardovat se zdravím, či dokonce životem nenarozeného dítěte. Zakládá se tato těhotenská pověra, která se v Česku traduje po generace, vůbec na pravdě?
Článek
Ve Velké Británii porodila 11letá dívka. Rodina si jejího těhotenství údajně nevšimla
Ve Velké Británii porodila 11letá dívka. Rodina si jejího těhotenství údajně nevšimla Velkou Británií otřásá skandál, jejíž hlavní aktérkou je 11letá dívka. Toto dítě totiž ve 30. týdnu porodilo miminko a dle britských lékařů jde zřejmě o nejmladší maminku v zemi. Vzhledem k věku této novopečené mámy se ve Velké Británii rozbíhá vyšetřování, které má zjistit, jak a s kým dívka otěhotněla.
Článek
Maminky Štíbrová a Pártlová jsou už z porodnice doma. Se svými partnery stihly oslavit Den otců
Maminky Štíbrová a Pártlová jsou už z porodnice doma. Se svými partnery stihly oslavit Den otců Čerstvé maminky Nikol Štíbrová a Martina Pártlová se již vrátily z porodnice domů. Ve stejný den, v úterý 16. června, porodily císařským řezem, nyní si již užívají domácí pohodu. Jak dokumentují jejich instagramové příspěvky, v neděli 20. června, kdy je jejich partneři vyzvedli v porodnici, stihli s novopečenými tatínky oslavit i Den otců.
Článek
Nikol Štíbrová a Martina Pártlová porodily ve stejný den. Nikol má chlapečka Tobiase, Martina holčičku Stellu
Nikol Štíbrová a Martina Pártlová porodily ve stejný den. Nikol má chlapečka Tobiase, Martina holčičku Stellu Kamarádky, influencerky a hvězdy 3v1 Nikol Štíbrová a Martina Pártlová oznámily v úterý 16. června světu radostnou zprávu. Ve stejný den se totiž staly maminkami. Nikol Štíbrová přivedla na svět synka Tobiase, Martina Pártlová porodila dcerku Stellu, která je jejím prvorozeným dítětem.
Článek
Topmodelka Linda Vojtová se stala maminkou. V New Yorku porodila syna s jedinečným jménem
Topmodelka Linda Vojtová se stala maminkou. V New Yorku porodila syna s jedinečným jménem Jedna z nejúspěšnějších českých topmodelek Linda Vojtová, která v modelingu výrazně boduje i za oceánem, přivedla na svět svého prvního potomka. Svému manželovi, americkému finančníku Joshuovi Sasonovi porodila 4. června 2021 krásného a zdravého syna. Chlapec dostal jedinečné jméno River, které v českém překladu znamená “řeka”.
Článek
Těhotná Martina Pártlová ukázala na Instagramu dětský pokojíček. Její holčička se v něm bude mít jako v bavlnce
Těhotná Martina Pártlová ukázala na Instagramu dětský pokojíček. Její holčička se v něm bude mít jako v bavlnce Hvězda 3v1 Martina Pártlová to má za pár. Jelikož je ve vysokém stupni těhotenství, zanedlouho přivítá na světě svou vytouženou holčičku, kterou čeká s hudebníkem Josefem Vařekou. Nastávající rodiče se na příchod své dcerky náležitě připravují. Vybavili pro ni nádherný dětský pokoj, kterým se Martina Pártlová pochlubila na Instagramu.
Článek
Ženský klín je jako zahrada. Francouzská umělkyně Alexandra Sophie ukazuje jeho proměnu od dívky až po sexuální bohyni
Ženský klín je jako zahrada. Francouzská umělkyně Alexandra Sophie ukazuje jeho proměnu od dívky až po sexuální bohyni Francouzská umělkyně Alexandra Sophie, jejíž fotky zdobí titulní strany známých ženských magazínů, uskutečnila velmi zajímavý projekt. Prostřednictvím svého fotoaparátu pohlédla na ženský klín jako na zahradu, která rozkvétá, kvete, plodí a uvadá. Jak se vám líbí způsob, kterým pohlíží na proměnu ženského klína a ženské sexuality?
Článek
Ex Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová porodila předčasně holčičku. Dala jí jméno Ella
Ex Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová porodila předčasně holčičku. Dala jí jméno Ella Expřítelkyně Jaromíra Jágra, modelka, podnikatelka a influencerka Veronika Kopřivová má velký důvod k radosti. Koncem letošního května se stala novopečenou maminkou dcerky Elly. Otcem holčičky je Veroničin partner Miroslav Dubovický. Ella své rodiče velmi překvapila, narodila se totiž o několik týdnů dříve.
Článek
Slovenská zpěvačka Kristína se stala maminkou. Porodila chlapečka Radoslava
Slovenská zpěvačka Kristína se stala maminkou. Porodila chlapečka Radoslava Pri oltari, V sieti ta mam, Navždy nebo Horehronie. To jsou největší hity slovenské zpěvačky Kristíny, vlastním jménem Kristíny Pelákové, která svou hudbou výrazně zabodovala i v Česku. Tato krásná žena se nyní na místo zpívání věnuje mateřským povinnostem. Jak informovala před pár dny na Instagramu, začátkem května se jí narodil syn Radoslav.
(52) Načíst více