Kategorie Porod

Článek
Moderátorka Zorka Hejdová porodila syna. Dostal jméno Nicolas
Moderátorka Zorka Hejdová porodila syna. Dostal jméno Nicolas Zorka Hejdová a Míra Hejda se po devíti měsících konečně dočkali. Půvabná moderátorka přivedla ve čtvrtek 8. dubna na svět syna, který dostal krásné jméno Nicolas. Novopečení rodiče Hejdovi se již se svým prvorozeným miminkem pochlubili na sociálních sítích. Na jejich krásného a zdravého chlapečka je radost pohledět.
Článek
Zpěvačka Klára Vytisková porodila chlapečka. Dala mu unikátní jméno, které má v Česku pouze 234 mužů
Zpěvačka Klára Vytisková porodila chlapečka. Dala mu unikátní jméno, které má v Česku pouze 234 mužů Zpěvačka a bývalá porotkyně SuperStar Klára Vytisková se ve čtvrtek 25. března stala trojnásobnou maminkou. Po šestileté dcerce Emilii a tříleté dcerce Olivii se dočkala syna, kterému dala velmi neobvyklé jméno. Tento novorozený chlapeček se rozhodně nejmenuje Roman po tatínkovi, ale chlubí se velmi neobvyklým jménem.
Článek
Těhotná moderátorka Monika Leová to má za pár. Těhotenské bříško jí opravdu sluší
Těhotná moderátorka Monika Leová to má za pár. Těhotenské bříško jí opravdu sluší Moderátorka Monika Leová si pomalu balí tašku do porodnice. Se svým manželem Martinem Košínem se těší na to, až na světě zanedlouho přivítají svou prvorozenou holčičku. Oblíbená moderátorka, herečka a miss se ještě stihla na Instagramu pochlubit sérií těhotenských fotek, kterou nafotil právě její manžel.
Článek
Moderátorka a rosnička Katka Říhová si užívá mateřství plnými doušky. Své miminko vyvezla na pražskou náplavku
Moderátorka a rosnička Katka Říhová si užívá mateřství plnými doušky. Své miminko vyvezla na pražskou náplavku Není to tak dlouho, co se hvězdná moderátorka Evropy 2 a oblíbená rosnička TV Nova Katka Říhová stala novopečenou maminkou. Se svou třítýdenní holčičkou Sofinkou již vyráží na pravidelné jarní procházky. Katka Říhová nyní na Instagramu zveřejnila foto z pražské náplavky, kam se svým miminkem zavítala tentokrát.
Článek
Co by měli nastávající rodiče vědět ještě před příchodem miminka?
Co by měli nastávající rodiče vědět ještě před příchodem miminka? Mít dítě je možná ta největší změna, kterou člověk ve svém životě zažije. Tímto rozhodnutím vkročíte do říše neznáma, ve které se všemu musíte učit téměř od základů. Pochopitelně, že všechny tyto nástrahy a novinky budou stát za to, vždyť za pár měsíců se narodí malý človíček, kterého budete bezmezně milovat po celý život.
Článek
Těhotná Zorka Hejdová to má za pár. Podívejte se, jak moc jí těhotenství sluší
Těhotná Zorka Hejdová to má za pár. Podívejte se, jak moc jí těhotenství sluší Moderátorku Zorku Hejdovou jsme byli spoustu let zvyklí vídat spolu s jejím manželem Mírou Hejdou v pořadu Snídaně s Novou. Pro oblíbenou moderátorku však nastává nová životní etapa. Je těhotná a brzy na svět přivítá miminko. Že Zorce Hejdové těhotenství nesmírně sluší, dokazují i fotky, které pravidelně přidává na svůj Instagram.
Článek
Modelka Veronika Kašáková se bojí o novorozeného syna Matyáše. Její dítě se narodilo s fenylketonurií
Modelka Veronika Kašáková se bojí o novorozeného syna Matyáše. Její dítě se narodilo s fenylketonurií Modelka a miss Veronika Kašáková zveřejnila před dvěma týdny na svém Instagramu radostnou zprávu o narození synka Matyáše. Jenže chvíle štěstí se u ní aktuálně střídají s chvílemi strachu. Lékaři totiž malému Matyáškovi diagnostikovali vzácnou metabolickou poruchu zvanou fenylketonurie. Co to pro syna Veroniky Kašákové znamená?
Článek
Ewa Farna zhubla a odvážných fotek se nebojí. Nově se odhalila v upnutém body
Ewa Farna zhubla a odvážných fotek se nebojí. Nově se odhalila v upnutém body Polsko-česká zpěvačka Ewa Farna vypadá nejlépe za svou kariéru. Po porodu svého synka Artura na sobě začala neuvěřitelně makat. Že už dávno nemá boky jako skříň a může se pochlubit dokonalou postavou, dokazuje i nový snímek, který Ewa Farna zveřejnila na svém Instagramu. Fanouškům se ukázala v upnutém body.
Článek
Nejstarší miminko na světě je o necelé 2 roky mladší než jeho maminka. Je to vůbec možné?
Nejstarší miminko na světě je o necelé 2 roky mladší než jeho maminka. Je to vůbec možné? Život je plný paradoxů. I titulek tohoto článku, který vám pravděpodobně přišel absurdní, je pravdivý. Týká se manželů Tiny a Benjamina Gibsonových, kteří se neúspěšně pět let snažili o miminko. Poté se rozhodli pro umělé oplodnění s pomocí zmrazených embryí. A právě jedno z použitých embryí bylo pouze o dva roky mladší než nastávající maminka.
(74) Načíst více