Kategorie Porod

Článek
Shopaholic Nicol má po třídenním porodu trauma. Snaží se jej stále vytěsnit z hlavy
Shopaholic Nicol má po třídenním porodu trauma. Snaží se jej stále vytěsnit z hlavy Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol se před několika dny stala novopečenou maminkou. Porod synka Huga jí však dal pořádně zabrat, neboť trval dlouhé tři dny. Nikola je již se svým chlapečkem doma, ovšem přiznala, že má z nedávného porodu stále velké trauma.
Článek
Maminka ukázala břicho po porodu trojčat. Lidé ji pochválili za odvahu
Maminka ukázala břicho po porodu trojčat. Lidé ji pochválili za odvahu Břicho po dětech se změní snad každé ženě. A co teprve, když porodíte trojčata! Předvést holou pravdu, která si na nic nehraje, se na sociálních sítích rozhodla dánská maminka trojčat Michella Meier-Morsi. Lidé ji chválí za odvahu a upřímnost.
Článek
Lékař při porodu utrhnul miminku hlavičku. Nemocnice chtěla tento incident utajit
Lékař při porodu utrhnul miminku hlavičku. Nemocnice chtěla tento incident utajit Obrovské neštěstí při porodu se stalo v brazilském města Belo Horizonte. Mladá maminka přiváděla na svět přirozenou cestou svou vytouženou holčičku. Porod však probíhal velmi těžce a když lékaři v porodních cestách uviděli hlavu miminka, snažili se jej vytáhnout. Jak informoval brazilský portál Globo, porodník však miminku utrhnul hlavu.
Článek
Agáta Hanychová porodila třetí dítě. Dcera dostala jméno Rozárka
Agáta Hanychová porodila třetí dítě. Dcera dostala jméno Rozárka Modelka Agáta Hanychová se v úterý 11. dubna 2023 stala trojnásobnou maminkou. Do třetice přivedla na svět krásnou a zdravou dceru, která dostala nádherné jméno Rozárka. Otcem holčičky je Agátin partner Jaromír Soukup.
Článek
Těhotná Agáta Hanychová prozradila termín porodu, pohlaví miminka i jeho jméno. Tipujete modelku na chlapečka nebo holčičku?
Těhotná Agáta Hanychová prozradila termín porodu, pohlaví miminka i jeho jméno. Tipujete modelku na chlapečka nebo holčičku? Agáta Hanychová na Instagramu naplno promluvila o svém těhotenství. Modelka, která nosí pod srdcem v pořadí už třetí dítě, svým fanouškům prozradila přesný termín porodu. A nejen to. Otevřeně také dodala, zda čeká holčičku, nebo chlapečka. Rovněž se svěřila s tím, jaké nenarozenému miminku vybrala s partnerem Jaromírem Soukupem jméno.
Článek
Těhotná Eva Perkausová vysvětlila, proč se nechlubí těhotenským bříškem. Její odpověď byla stručná
Těhotná Eva Perkausová vysvětlila, proč se nechlubí těhotenským bříškem. Její odpověď byla stručná Moderátorka CNN Prima News Eva Perkausová již za pár týdnů přivítá na světě vytoužené miminko, která aktuálně nosí pod srdcem. Tato krásná žena není ovšem jako další slavné nastávající maminky a fotkami svého těhotenského bříška se na sociálních sítích příliš nechlubí. Eva Perkausová prozradila, proč to tak má nastavené.
Článek
Jitka Boho porodila syna Tadeáše, který vážil 3970 gramů. Porod jí dal pěkně zabrat
Jitka Boho porodila syna Tadeáše, který vážil 3970 gramů. Porod jí dal pěkně zabrat Z modelky a zpěvačky Jitky Boho se v úterý 10. října 2022 stala dvojnásobná maminka. V pražské Porodnici U Apolináře totiž přivedla na svět syna, který dostal krásné jméno Tadeáš. Jelikož chlapeček vážil 3970 gramů, byl pro Jitku Boho porod pořádná makačka.
Článek
Táňa Pauhofová porodila dceru. Toto je naše Míla, napsal hrdý táta Jonatán Pastirčák
Táňa Pauhofová porodila dceru. Toto je naše Míla, napsal hrdý táta Jonatán Pastirčák Herečka Táňa Pauhofová se ve svých 39 letech stala poprvé maminkou. O této radostné zprávě informovala na sociálních sítích. Její manžel, hudebník Jonatán Pastirčák, následně dodal, že Táňa porodila holčičku, která dostala krásné jméno Míla.
Článek
Zuzana Plačková zhubla týden po porodu 17 kilogramů. Jak to udělala?
Zuzana Plačková zhubla týden po porodu 17 kilogramů. Jak to udělala? Je to jeden týden, co slovenská královna Instagramu Zuzana Strausz Plačková porodila syna Diona. Influencerka, která se netajila tím, že se její těhotenská váha vyšplhala na více než 100 kilogramů, aktuálně všechny překvapila. Přiznala totiž, že týden po porodu má již o 17 kilogramů méně. Jak toho dosáhla?
(83) Načíst více