Táňa Pauhofová porodila dceru. Toto je naše Míla, napsal hrdý táta Jonatán Pastirčák

Táňa Pauhofová porodila dceru. Toto je naše Míla, napsal hrdý táta Jonatán Pastirčák Zdroj: Profimedia

Herečka Táňa Pauhofová se ve svých 39 letech stala poprvé maminkou. O této radostné zprávě informovala na sociálních sítích. Její manžel, hudebník Jonatán Pastirčák, následně dodal, že Táňa porodila holčičku, která dostala krásné jméno Míla.

Oblíbená slovenská herečka Táňa Pauhofová se aktuálně těší se svým manželem Jonatánem Pastirčákem z novorozeného miminka. Svou hereckou kariéru odložila v 39 letech na vedlejší kolej a splnila si svůj osobní sen, kterým bylo založení vlastní rodiny.

Táňa Pauhofová a její o 10 let mladší manžel Jonatán Pastirčák se stali hrdými rodiči holčičky Míly. Tuto nádhernou zprávu oba dva v úterý 4. října 2022 večer oznámili světu prostřednictvím svých oficiálních instagramových účtů.

Zatímco herečka Táňa Pauhofová sdílela fotku miminkovské ručičky a dvou dospělých dlaní, kterou okomentovala slovy “Miluji”, její manžel byl mnohem sdílnější. V instastories se pochlubil první fotkou se svou dcerkou, která se opravdu povedla.

“Jsem moc hrdý otec. Hrdý na mé dvě nejodvážnější holky. Táňa a Míla,” napsal Jonatán Pastirčák v angličtině k dojemnému snímku se svou novorozenou dcerou.

Zprávu o svém těhotenství Táňa Pauhofová potvrdila letos v dubnu. Na novou životní roli se velmi těšila a začátkem letošního října se svého vytouženého děťátka konečně dočkala. A my jí a jejímu manželovi k dcerce Míle velmi gratulujeme!

Zdroj: Instagram.com/tana_pauhofova_official, Instagram.com/isama__zing
Autor:
Publikováno: 7. 10. 2022 13:14 Nahlásit obsah