Kategorie Mateřství

Článek
Lucie Benešová řeší posprejovanou vanu, kterou má na svědomí její pubertální syn. Herečka zareagovala neuvěřitelně
Lucie Benešová řeší posprejovanou vanu, kterou má na svědomí její pubertální syn. Herečka zareagovala neuvěřitelně Mateřství je plné radostí i starostí. Své by o tom mohla vyprávět herečka Lucie Benešová, která je čtyřnásobnou maminkou. Tentokrát ji dostal její syn Štěpán, který v rámci příprav na talentové zkoušky na uměleckou školu posprejoval v koupelně vanu. Lucie Benešová však zůstala nad věcí, a právě proto ji spousta lidí nazvala “svatou ženou".
Článek
Tenistka Kristýna Plíšková si užívá nabyté mateřství. S 3týdenním synem Adamem již kočárkuje po Praze
Tenistka Kristýna Plíšková si užívá nabyté mateřství. S 3týdenním synem Adamem již kočárkuje po Praze Jednovaječné dvojče světové tenisové osmičky Karolíny Plíškové má velký důvod k radosti. Tenistka Kristýna Plíšková totiž koncem letošního května přivedla na svět syna Adama, jehož tátou je fotbalista pražské Sparty Dávid Hancko. Že si tato novopečená maminka užívá rodičovství plnými doušky, ostatně ukazuje i na sociálních sítích.
Článek
Ewa Farna popsala život s dvěma malými dětmi: Hory neposkládaného prádla, myčka se špinavým nádobím a plná prsa
Ewa Farna popsala život s dvěma malými dětmi: Hory neposkládaného prádla, myčka se špinavým nádobím a plná prsa Polsko-česká zpěvačka a dvojnásobná maminka Ewa Farna na Instagramu otevřeně popsala všechny své mateřské starosti a radosti. Jak naznačila, doma se rozhodně nezastaví. Kromě péče o dvouměsíční dcerku Ellu má na starosti takřka tříletého synka Artura. A právě se dvěma dětmi už je to pořádný “fičák”.
Článek
Hvězda filmů pro dospělé Drahomíra Jůzová má doma skoro roční dceru. Podívejte se, jak jí mateřství sluší
Hvězda filmů pro dospělé Drahomíra Jůzová má doma skoro roční dceru. Podívejte se, jak jí mateřství sluší Drahomíra Jůzová neboli Lady Dee je známá především účinkováním ve filmech pro dospělé. Poté, co otěhotněla, však s kariérou v pornoprůmyslu sekla. Nyní je spokojenou maminkou takřka roční holčičky, která se narodila loni v květnu. Podívejte se, jak mateřství Drahomíře Jůzové prospívá.
Článek
Ewa Farna ukázala 6týdenní dceru Ellu. Je to vlasatice po mámě i tátovi
Ewa Farna ukázala 6týdenní dceru Ellu. Je to vlasatice po mámě i tátovi Dvojnásobná maminka a polsko-česká slavice Ewa Farna má za sebou šestinedělí. U této příležitosti na svém instagramovém profilu sdílela video, ve kterém v náručí drží svou 6týdenní dcerku Ellu. Nelze si nevšimnout, že tato malá holčička má ve svém věku vlásků na rozdávání.
Článek
Patricie Pagáčová a její dcera Bibiana jsou si podobné jako vejce vejci. Přesvědčte se sami
Patricie Pagáčová a její dcera Bibiana jsou si podobné jako vejce vejci. Přesvědčte se sami Herečka a moderátorka Patricie Pagáčová se před necelým rokem stala novopečenou maminkou. V květnu porodila dcerku, která dostala jméno Bibiana. Zajímá vás, zda je tato holčička podobná na maminku, nebo na tatínka? Poslední společné selfie, které Patricie Pagáčová zveřejnila na Instagramu, dokazuje, že je Bibianka celá po mámě.
Článek
Holčička Moniky Leové roste jako z vody. Přesvědčte se, že je 9měsíční Mia roztomilost sama
Holčička Moniky Leové roste jako z vody. Přesvědčte se, že je 9měsíční Mia roztomilost sama Česká miss a bývalá moderátorka TV Prima Monika Leová se loni v dubnu stala poprvé maminkou. Od té doby její dcerka Mia neskutečně vyrostla. Holčička má v současnosti 9,5 měsíce a je opravdu krásná. Jelikož Monika Leová není na svém Instagramu skoupá na fotky a videa z rodinného života, o roztomilosti její dcerky se můžete přesvědčit i sami.
Článek
Kojící maminka Patricie Pagáčová si dá s chutí i pivo. Fanoušci ji chválí, že si na nic nehraje
Kojící maminka Patricie Pagáčová si dá s chutí i pivo. Fanoušci ji chválí, že si na nic nehraje Patricie Pagáčová je nejen spokojená maminka, ale také úspěšná influencerka. Na Instagramu má přes půl milionu sledujících i proto, že je přirozená a na nic si nehraje. Dokazuje to i její poslední instagramový snímek s kočárkem a pivem, který znázorňuje, že přesně tak vypadá pohodové mateřství.
(36) Načíst více