Kategorie Mateřství

Článek
Americká máma vzala 6měsíčního syna na jídlo do McDonaldu. Na sociálních sítích se dostala pod palbu kritiky
Americká máma vzala 6měsíčního syna na jídlo do McDonaldu. Na sociálních sítích se dostala pod palbu kritiky Výchova dítěte patří k jednomu z nejnáročnějších úkolů. Zvlášť mámy s malými dětmi jsou často kritizovány za to, že nezvládají své rodičovské poslání. Své by mohla vyprávět maminka Becky, která na TikToku sdílela video, jak své 6měsíční dítě krmí v McDonaldu absolutně nevhodnou stravou. Rázem se stala vyvrhelem sociálních sítí.
Článek
Monika Leová čeká druhé dítě: Budeme čtyři, přiznala
Monika Leová čeká druhé dítě: Budeme čtyři, přiznala Modelka, Česká Miss Earth 2013 a bývalá moderátorka FTV Prima Monika Leová prozradila na Instagramu krásnou zprávu. Tato sympatická žena je opět těhotná, se svým manželem Martinem Košínem čeká druhé miminko. Zda to bude opět holčička, nebo chlapeček, manželé veřejně ještě neodtajnili.
Článek
Táňa Pauhofová porodila dceru. Toto je naše Míla, napsal hrdý táta Jonatán Pastirčák
Táňa Pauhofová porodila dceru. Toto je naše Míla, napsal hrdý táta Jonatán Pastirčák Herečka Táňa Pauhofová se ve svých 39 letech stala poprvé maminkou. O této radostné zprávě informovala na sociálních sítích. Její manžel, hudebník Jonatán Pastirčák, následně dodal, že Táňa porodila holčičku, která dostala krásné jméno Míla.
Článek
Ornella Koktová má doma Jurský park 3. Ve videu ukázala, jak je péče o 3 děti vyčerpávající
Ornella Koktová má doma Jurský park 3. Ve videu ukázala, jak je péče o 3 děti vyčerpávající Trojnásobná maminka Ornella Koktová se rozhodně nenudí. Zvlášť starostlivost o své dvě nejmladší děti Svena a Lilianne přirovnává ke krocení divé zvěře, nebo ještě lépe dinosaurů. Že péče o tři potomky není žádný med, dokládá i její poslední instagramové video. V něm je vidět, že si Lilianne na svého staršího brášku Svena neváhala vzít šroubovák.
Článek
Lucie Benešová řeší posprejovanou vanu, kterou má na svědomí její pubertální syn. Herečka zareagovala neuvěřitelně
Lucie Benešová řeší posprejovanou vanu, kterou má na svědomí její pubertální syn. Herečka zareagovala neuvěřitelně Mateřství je plné radostí i starostí. Své by o tom mohla vyprávět herečka Lucie Benešová, která je čtyřnásobnou maminkou. Tentokrát ji dostal její syn Štěpán, který v rámci příprav na talentové zkoušky na uměleckou školu posprejoval v koupelně vanu. Lucie Benešová však zůstala nad věcí, a právě proto ji spousta lidí nazvala “svatou ženou".
Článek
Tenistka Kristýna Plíšková si užívá nabyté mateřství. S 3týdenním synem Adamem již kočárkuje po Praze
Tenistka Kristýna Plíšková si užívá nabyté mateřství. S 3týdenním synem Adamem již kočárkuje po Praze Jednovaječné dvojče světové tenisové osmičky Karolíny Plíškové má velký důvod k radosti. Tenistka Kristýna Plíšková totiž koncem letošního května přivedla na svět syna Adama, jehož tátou je fotbalista pražské Sparty Dávid Hancko. Že si tato novopečená maminka užívá rodičovství plnými doušky, ostatně ukazuje i na sociálních sítích.
Článek
Ewa Farna popsala život s dvěma malými dětmi: Hory neposkládaného prádla, myčka se špinavým nádobím a plná prsa
Ewa Farna popsala život s dvěma malými dětmi: Hory neposkládaného prádla, myčka se špinavým nádobím a plná prsa Polsko-česká zpěvačka a dvojnásobná maminka Ewa Farna na Instagramu otevřeně popsala všechny své mateřské starosti a radosti. Jak naznačila, doma se rozhodně nezastaví. Kromě péče o dvouměsíční dcerku Ellu má na starosti takřka tříletého synka Artura. A právě se dvěma dětmi už je to pořádný “fičák”.
Článek
Hvězda filmů pro dospělé Drahomíra Jůzová má doma skoro roční dceru. Podívejte se, jak jí mateřství sluší
Hvězda filmů pro dospělé Drahomíra Jůzová má doma skoro roční dceru. Podívejte se, jak jí mateřství sluší Drahomíra Jůzová neboli Lady Dee je známá především účinkováním ve filmech pro dospělé. Poté, co otěhotněla, však s kariérou v pornoprůmyslu sekla. Nyní je spokojenou maminkou takřka roční holčičky, která se narodila loni v květnu. Podívejte se, jak mateřství Drahomíře Jůzové prospívá.
Článek
Ewa Farna ukázala 6týdenní dceru Ellu. Je to vlasatice po mámě i tátovi
Ewa Farna ukázala 6týdenní dceru Ellu. Je to vlasatice po mámě i tátovi Dvojnásobná maminka a polsko-česká slavice Ewa Farna má za sebou šestinedělí. U této příležitosti na svém instagramovém profilu sdílela video, ve kterém v náručí drží svou 6týdenní dcerku Ellu. Nelze si nevšimnout, že tato malá holčička má ve svém věku vlásků na rozdávání.
(40) Načíst více