Co znamenají tyto ďolíčky na zádech? Jsou symbolem zdravého těla

Co znamenají tyto ďolíčky na zádech? Jsou symbolem zdravého těla Zdroj: genial.guru

Na ženském těle se ukrývá několik míst, která jsou prostě k zulíbání. Jedná se o maličkosti dodávající postavě tu pravou ženskost a něhu. Jednou takovouto maličkostí jsou i ďolíčky nad zadečkem a jak si v následujícím článku ukážeme, nejsou zde jen na okrasu, mají totiž svou vlastní funkci.

Ne každá žena se jimi může pyšnit, o to vzácnější tedy je to, když i vaše tělo je jimi ozdobeno. A jak tyto ďolíčky vznikají? Jsou způsobeny vazivovými úpony, které přitahují kůži ke křížové kosti. Podle lékařů právě tento spoj zlepšuje cirkulaci krve, a tím jsou tedy symbolem zdravého ženského těla.

Zdroj: Shutterstock Existují i další výhody těchto ďolíčků? Překvapivě ano! Podle několika studií, ženy, jejichž záda jsou těmito ďolíčky ozdobena, dosahují orgasmu mnohem rychleji, než ženy jiné. Tím, že je zlepšena cirkulace krve v oblasti pánve, je pro ženu mnohem snadnější dosáhnout vyvrcholení.

Pokud jste tedy patřila mezi ženy, kterým se jejich ďolíčky nad pozadím nelíbily a trápily je, nyní máte o důvod víc je milovat. Není přece nad zdravé a spokojené tělo!

Autor:
Publikováno: 4. 3. 2021 14:15 Nahlásit obsah