Sima

Administrátorka

Autorovy příspěvky (909)

Článek
Facebooková skupina Láska má čtyři nohy: Unikátní prostor pro milovníky zvířat a propagaci vašich produktů
Facebooková skupina Láska má čtyři nohy: Unikátní prostor pro milovníky zvířat a propagaci vašich produktů V dnešní době, kdy sociální sítě hrají klíčovou roli v propojování lidí s podobnými zájmy, je facebooková skupina Láska má čtyři nohy více než jen komunitou. Jedná se o dynamické místo, kde se scházejí nadšenci pro chov zvířat, a zároveň platformu pro efektivní propagaci produktů a služeb zaměřených na čtyřnohé přátele.
Článek
Rhétské dráhy – vlakem za přírodními skvosty i technickými unikáty
Rhétské dráhy – vlakem za přírodními skvosty i technickými unikáty Tentokrát jsme se za švýcarskými panoramaty vydali s vlaky Rhétských drah, tedy typicky červenými švýcarským vláčky, které tu nejsou jen dopravním prostředkem, ale i zážitkem samotným o sobě. Na vlastní kůži jsme si vyzkoušeli jízdu legendárním Ledovcovým Expressem a projeli se na sáňkách skrz slavné Albula viadukty.
Článek
Jungfrau Region – švýcarské highlighty na jednom místě
Jungfrau Region – švýcarské highlighty na jednom místě Švýcarský Jungfrau Ski region představuje jednu velkou, přes dvě údolí sahající lyžařskou oblast, která se rozprostírá přímo pod věhlasnou trojicí hor Eigerem, Mönchem a Jungfrau.
Článek
Jasná – slovenský ledovec drží!
Jasná – slovenský ledovec drží! Poslední únorový den jsme navštívili lyžařský areál Jasná ležící ve slovenském v regionu Liptov, na kterou si jaro zatím nedošláplo, a zatímco jiná česká a slovenská střediska už musela sezónu z důvodu nedostatku sněhu ukončit, slovenská jednička Jasná se i nadále chlubí takřka plným provozem.
Článek
Velký Javor – záchrance šumavského lyžování
Velký Javor – záchrance šumavského lyžování Pokud se momentálně chcete vydat za lyžovačkou někam, kde leží dostatek sněhu, ale nechce se vám vážit dlouhá cesta do Alp, můžete zkusit nejvyšší horu Šumavy, tedy Velký Javor, který leží sice už na německé straně Šumavy, nicméně jen pár minut od českých hranic.
Článek
Pravda o prsních implantátech: V podcastu přinášíme fakta i osobní zkušenosti
Pravda o prsních implantátech: V podcastu přinášíme fakta i osobní zkušenosti Zvětšení prsou implantáty je často diskutované téma, které v ženách vzbuzuje jak zvědavost, tak i obavy. Pusťte si náš podcast, v němž vás seznámíme s aktuálními trendy, bezpečností i kontroverzemi v oblasti implantátů.
(903) Načíst více