Špatné vlastnosti podle znamení zvěrokruhu. Jaká je ta vaše?

Špatné vlastnosti podle znamení zvěrokruhu. Jaká je ta vaše? Zdroj: Shutterstock

Občas ve svém životě uděláme rozhodnutí, kterým příliš nerozumíme, ovšem sami v sobě jsme přesvědčeni, že je to tak správně. A právě za tímto přesvědčením stojí i naše znamení zvěrokruhu, které nás v životě dokáže opravdu velmi ovlivňovat, a to i co se týče našich špatných vlastností. A jaké vlastnosti to pak tedy jsou?

Beran – výbušnost

Beran je horká hlava, a jakmile se mu něco nezdá, dokáže vybouchnout. Ovšem tak, jak rychle vzplanul, se taky rychle dokáže zase zchladit. Dejte si však pozor na to, co mu říkáte, umí být nepředvídatelný a impulzivní a věřte nám, do hádky s Beranem se pouštět raději nechcete.

Býk – obžerství

A to teď není myšleno jen co se jídla týče. Býci jednoduše řečeno milují vše pěkné, krásné a drahé. Milují dobré jídlo, nové oblečení, šperky a mnoho dalšího. A právě těchto věcí se nedokážou nikdy nabažit a užívají si jich plnými doušky.

Blíženci – přetvářka

Jak je o Blížencích známo, mají dvě tváře a to je právě kámen úrazu. Přetvářky, nečestné jednání, přikrášlování si svých historek, lhaní o důležitých věcech či o úplných maličkostech – to je klasický Blíženec. Oni v tom bohužel nevidí nic špatného, jen se před zraky jiných rádi dělají zajímavými.

Zdroj: Shutterstock

Rak – sebeláska

Sebeláska je v jisté formě pro život velmi důležitá, ovšem i v tomto případě platí, že se nic nemá přehánět, což zrovna u Raků neplatí. Milují sami sebe a k sobě potřebují někoho, kdo je bude neustále oplývat lichotkami a zahrnovat je láskou.

Lev – pyšnost

Na první pohled se může zdát, že jsou Lvi arogantními a sobeckými jedinci, ovšem v hloubi duše jsou to velmi citlivé osoby. Většinou o svých skutcích příliš nepřemýšlí a později jich litují.

Panna – závistivost

Panny jsou přelétavé osoby, které nedokážou držet své slovo. Ačkoliv se to snaží maskovat, často druhým lidem závidí, protože ony chtěly být těmi nejlepšími a když se to povede někomu jinému, nejsou moc přejícné.

Váhy – domýšlivost

Váhy jsou znamení, které je zamilované samo do sebe. V každém zrcadle i výloze se na sebe musejí podívat a až poté jsou spokojené. Své potřeby upřednostňují nad potřebami jiných lidí a to dokonce i svých blízkých. Ovšem nejsou to sobecké či zlé osoby, jen se někdy mají až příliš rády.

Štír – náruživost

Pro Štíry je sexuální život tou nejdůležitější věcí na světě, a pokud jim jejich partner nestačí, nemají problém jej začít vyhledávat někde jinde. Jednoduše Štíři jsou vášnivé znamení a podle toho také jednají.

Střelec – cizoložství

Bohužel je tomu tak. Střelci prostě pořád musejí s někým flirtovat. Občas se jim toto zpočátku nevinné laškování dokáže vymknout z ruky a nevěra je rázem na světě. Navíc sex berou jako zábavu a podle toho také ke svým vztahům přistupují.

Zdroj: Shutterstock

Kozoroh – chamtivost

Člověk narozený ve znamení Kozoroha je pilný a pracující člověk, který však své vydělané peníze nerad utrácí. Mnohem raději se s nimi chlubí a nikdy jich nemá dost.

Vodnář – namyšlenost

Vodnáři jsou přesvědčeni o tom, že jsou mnohem lepší než všichni ostatní v jejich okolí. Rádi se chlubí svým majetkem i svými úspěchy. Tím, že o sobě mají vysoké mínění, mají tendenci lidi kolem sebe neustále kontrolovat a ovládat.

Ryba – lenivost

Ryby jsou takovými malými snílky, kteří nikam nespěchají. Na vše mají dostatek času, a proto rády přemýšlejí o své minulosti a především o své budoucnosti. Jejich životní tempo je pomalejší než tempo jiných znamení a to je právě dělá takovými lenochy zvěrokruhu. 

Autor:
Publikováno: 8. 6. 2023 13:10 Nahlásit obsah