Kategorie Osobnost

Článek
Co řeknou rysy tváře o vaší povaze? Prozradí i to, jaká jste ve vztahu!
Co řeknou rysy tváře o vaší povaze? Prozradí i to, jaká jste ve vztahu! Na internetu se dá najít nespočet věcí, díky kterým si o sobě člověk může zjistit, kým vlastně je, ovšem ne každé z nich se dá věřit. Avšak, co jiného by o vás samotné mělo vypovědět líp než váš obličej? Věřte tomu nebo ne, rysy ve vašem obličeji o vás prozradí sebemenší detaily!
Článek
Zatněte pěst a porovnejte ji s následujícími obrázky. Prozradí to o vás více, než myslíte!
Zatněte pěst a porovnejte ji s následujícími obrázky. Prozradí to o vás více, než myslíte! Věřili byste tomu, že kromě čar, které se ukrývají ve vaší dlani, se dá o vaší osobnosti dost vyčíst i z toho, jak vypadá vaše zatnutá pěst? Existují 3 typy, jak můžete svou pěst zatnout, tak to zkuste a podívejte se sami, co to o vás prozradí!
Článek
Co o vás vypovídá tvar vašeho nosu? Víc než byste čekali!
Co o vás vypovídá tvar vašeho nosu? Víc než byste čekali! Ne nadarmo se říká „podle nosa poznáš kosa“, protože ať už chceme nebo ne, je na tom více pravdy, než bychom si mysleli. Nejen z očí či rukou se toho dá o člověku spoustu vyčíst, ale také i z jeho tvaru nosu.
Článek
Podmaňte si své okolí! 7 triků jak na to
Podmaňte si své okolí! 7 triků jak na to Určitě i vy ve svém okolí znáte někoho, kdo k sobě lidi přitahuje jako magnet a vy vlastně nevíte proč. I přesto, že třeba nepatří mezi krále krásy, všichni s ním chtějí přátelit a všude má dveře otevřené. Co za tím vězí?
Článek
Co o vás vypovídají vaše oblíbené boty?
Co o vás vypovídají vaše oblíbené boty? Každý z nás má doma své oblíbené boty. Někdo se cítí nejlépe v obyčejných teniskách, další si potrpí na elegantní polobotky. Je tedy jasné, že náš výběr je určitým způsobem ovlivněn naší osobností. Co o vás boty říkají?
Článek
Jak ovlivňuje pořadí, ve kterém jsme se narodili, naši osobnost? Známe odpověď!
Jak ovlivňuje pořadí, ve kterém jsme se narodili, naši osobnost? Známe odpověď! Určitě jste se také setkali s názorem, že nejstarší sourozenci jsou mnohem zodpovědnější a naopak jedináčci bývají sobečtí a vztahovační. Je to však jen zaběhlý stereotyp nebo je to, že to v jakém pořadí jsme se narodili, ovlivňuje naši osobnost, skutečná pravda?
Článek
Co o vás prozradí vaše ruka? Přečtěte si to v ní!
Co o vás prozradí vaše ruka? Přečtěte si to v ní! Není to jen obyčejné čtení z ruky tak, jak jsme zvyklí. Jde o čtení přímo z prstů na rukou a z jejich jednotlivých částí. Je tedy důležité zvednout ruku a roztáhnout prsty od sebe!
(7) Načíst více