Kategorie Osobnost

Článek
Co o vás vypovídá tvar vašeho nosu? Víc než byste si mysleli!
Co o vás vypovídá tvar vašeho nosu? Víc než byste si mysleli! Ne nadarmo se říká „podle nosa poznáš kosa“, protože ať už chceme nebo ne, je na tom více pravdy, než bychom si mysleli. Nejen z očí či rukou se toho dá o člověku spoustu vyčíst, ale také i z jeho tvaru nosu.
Článek
Podmaňte si své okolí! 7 triků jak na to
Podmaňte si své okolí! 7 triků jak na to Určitě i vy ve svém okolí znáte někoho, kdo k sobě lidi přitahuje jako magnet a vy vlastně nevíte proč. I přesto, že třeba nepatří mezi krále krásy, všichni s ním chtějí přátelit a všude má dveře otevřené. Co za tím vězí?
Článek
Co o vás vypovídají vaše oblíbené boty?
Co o vás vypovídají vaše oblíbené boty? Každý z nás má doma své oblíbené boty. Někdo se cítí nejlépe v obyčejných teniskách, další si potrpí na elegantní polobotky. Je tedy jasné, že náš výběr je určitým způsobem ovlivněn naší osobností. Co o vás boty říkají?
Článek
Ovlivňuje pořadí, ve kterém jsme se narodili, naši osobnost? Známe odpověď!
Ovlivňuje pořadí, ve kterém jsme se narodili, naši osobnost? Známe odpověď! Určitě jste se také setkali s názorem, že nejstarší sourozenci jsou mnohem zodpovědnější a naopak jedináčci bývají sobečtí a vztahovační. Je to však jen zaběhlý stereotyp nebo je to, že to v jakém pořadí jsme se narodili, ovlivňuje naši osobnost, skutečná pravda?
Článek
Co o vás prozradí vaše ruka? Přečtěte si to v ní!
Co o vás prozradí vaše ruka? Přečtěte si to v ní! Není to jen obyčejné čtení z ruky tak, jak jsme zvyklí. Jde o čtení přímo z prstů na rukou a z jejich jednotlivých částí. Je tedy důležité zvednout ruku a roztáhnout prsty od sebe!
Článek
Co váš ukazováček prozradí o vašem charakteru a vztahu k druhým lidem?
Co váš ukazováček prozradí o vašem charakteru a vztahu k druhým lidem? Každý člověk je jiný a i tvar prstů a nehtů má každý z nás rozdílný. Existují 3 typy prstů, podle kterých lze zjistit, jaký typ člověka jste.
Článek
Co o vaší osobnosti řeknou vaše nohy. Budete překvapení!
Co o vaší osobnosti řeknou vaše nohy. Budete překvapení! Říká se, že nohy jsou klíčem k naší osobnosti. Proto už před 5000 lety praktikovali čtení budoucnosti právě z nohou. I když se na tuto metodu téměř zapomnělo, my vám ji s radostí připomeneme.
Článek
Neuvěřitelné! Vaši osobnost dokážou odhalit prsty na ruce
Neuvěřitelné! Vaši osobnost dokážou odhalit prsty na ruce Již před časem přišli vědci s velmi zajímavým zjištěním. Tvrdí, že naše prsty a jejich vzájemná délka, mají co do činění s naším charakterem. Zjistěte, jaký typ prstů máte vy a rozhodněte, zda se vědci nepletou.
(4) Načíst více