Kategorie Osobnost

Článek
Krevní skupina - co byste o ní měli vědět a s čím souvisí?
Krevní skupina - co byste o ní měli vědět a s čím souvisí? Každý z nás má určitou krevní skupinu, buďto A, B, AB nebo 0. Je to něco, s čím člověk přichází na svět, je mu dána geneticky od rodičů a v průběhu života se typ krevní skupiny nemění. A právě každá krevní skupina má své určitě vlastnosti, které se na člověku podepisují. Co byste tedy měli ještě o krevních skupinách vědět a s čím vším souvisí?
Článek
Jakým stylem držíte váš mobilní telefon? Vypoví to o vás mnohé věci
Jakým stylem držíte váš mobilní telefon? Vypoví to o vás mnohé věci Mobilní telefony jsou nedílnou součástí nás všech a jen málokdo si dokáže bez nich svůj život představit. Každý den je dlouhé hodiny držíme v ruce, a právě ono uchopení toho o člověku dokáže leccos vypovědět. Jak tedy držíte vy svůj mobil?
Článek
Víte, v čem spočívá supersíla empatických lidí?
Víte, v čem spočívá supersíla empatických lidí? Empatičtí lidé mají jedinečnou schopnost naladit se na způsob, jakým ostatní cítí, a to na úrovni, o které většina z nás může jen snít. Velmi dobře si uvědomují, v čem se od ostatních liší. Málokdo ale ví, že jejich obrovská síla vnímání druhých jim může způsobovat i nepříjemné pocity.
Článek
Co o vaší osobnosti prozrazuje váš rukopis?
Co o vaší osobnosti prozrazuje váš rukopis? Říká se, že se podle rukopisu dá poznat více než 5 000 nejrůznějších osobnostních rysů. Ačkoliv nejsme grafologové, existuje jednoduchý test, díky kterému vám prozradíme něco málo o vás a vaší osobnosti.
Článek
Co řeknou rysy tváře o vaší povaze a chování? Prozradí i to, jaká jste ve vztahu!
Co řeknou rysy tváře o vaší povaze a chování? Prozradí i to, jaká jste ve vztahu! Na internetu se dá najít nespočet věcí, díky kterým si o sobě člověk může zjistit, kým vlastně je, ovšem ne každé z nich se dá věřit. Avšak, co jiného by o vás samotné mělo vypovědět líp než váš obličej? Věřte tomu nebo ne, rysy ve vašem obličeji o vás prozradí sebemenší detaily!
Článek
Co všechno o vás prozradí zaťatá pěst? Řekne o vaší povaze více, než byste čekali!
Co všechno o vás prozradí zaťatá pěst? Řekne o vaší povaze více, než byste čekali! Věřili byste tomu, že kromě čar, které se ukrývají ve vaší dlani, se dá o vaší osobnosti dost vyčíst i z toho, jak vypadá vaše zatnutá pěst? Existují 3 typy, jak můžete svou pěst zatnout, tak to zkuste a podívejte se sami, co to o vás prozradí!
Článek
Co všechno o vás vypovídá tvar vašeho nosu? Víc než byste čekali!
Co všechno o vás vypovídá tvar vašeho nosu? Víc než byste čekali! Ne nadarmo se říká „podle nosa poznáš kosa“, protože ať už chceme nebo ne, je na tom více pravdy, než bychom si mysleli. Nejen z očí či rukou se toho dá o člověku spoustu vyčíst, ale také i z jeho tvaru nosu.
(12) Načíst více