5 ženských znamení zvěrokruhu, které mají smůlu na muže

5 ženských znamení zvěrokruhu, které mají smůlu na muže Zdroj: Shutterstock

Nejenom naše povahové rysy, ale také znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme se narodili, ovlivňuje náš život. Každé znamení má své silné a slabé stránky, se kterými se pojí různá životná rozhodnutí. V tomto článku naleznete 5 ženských znamení, které mají tu smůlu, že přitahují ty nejhorší muže ze všech.

Panna

Ačkoliv se jedná o možná nejmilejší a nejlaskavější ženy zvěrokruhu, na muže mají jednoduše smůlu. Možná je to právě jejich milá povaha, která mužům dává pocit, že si mohou dovolit vše a mají tendenci tyto ženy využívat a ovládat. Mezi další vlastnosti Panny patří také to, že pro svého milovaného je schopná udělat takřka cokoliv, což je bohužel ta nejhorší kombinace.

Střelec

Žena-střelec bývá velmi citlivá a jemná duše. Pro druhé by se rozdala, což je vlastnost, kterou muži velmi často a rádi využívají. Ženy narozené ve znamení Střelce hledají muže, který je bude milovat takové, jaké jsou bez skrytých úmyslů. To se jim bohužel příliš nedaří a často k sobě přitahují pravý opak.

Zdroj: Shutterstock

Kozoroh

Jakmile se Kozoroh-žena zamiluje, nejde jen tak o nějaký flirt, ale o lásku na celý život. Je pro ni velmi těžké svého partnera opustit, ať už se dopustil čehokoliv. Jednoduše jej milují takového, jaký je a přes růžové brýle nejsou schopny připustit, že do prince na bílém koni má daleko. Někteří muži právě těchto vlastností u ženy Kozoroha využívají a tahají je za nos.

Lev

Ženy narozené ve znamení Lva bývají zpravidla velmi dobrými a obětavými matkami. Což je bohužel vlastnost, kterou někteří muži přehlížejí, či ji berou jako samozřejmost. Poté se stává, že ačkoliv je žena Lvice ve vztahu či manželství, je na celou rodinu a domácnost sama. Lvice však po svém boku potřebuje někoho, kdo ví, co od života chce a je jí oporou a životním partnerem, ne přítěží.

Váhy

Váhy jsou od pradávna velmi citlivé znamení. Každou emoci, ať už dobrou či špatnou, prožívají naplno a své city před okolním světem neskrývají. Avšak někteří muži to považují za slabost a snaží se tuto vlastnost využít ve svůj vlastní prospěch. Váhám tedy do cesty často přijdou muži falešní a vypočítaví, kteří mají jen těžko dobré úmysly.

Autor:
Publikováno: 10. 8. 2023 14:43 Nahlásit obsah