Zemřela herečka z Lovců duchů a Odložených případů. Nicki Aycox bylo 47 let

Zemřela herečka z Lovců duchů a Odložených případů. Nicki Aycox bylo 47 let Zdroj: Shutterstock

Ve středu 16. listopadu 2022 podlehla leukémii herečka Nicki Aycox, kterou proslavily televizní seriály Lovci duchů, Odložené případy nebo Dark Blue. Americké herečce, která bojovala se zákeřnou nemocí dva roky, bylo pouhých 47 let.

O smrti herecké hvězdy Nicky Aycox informovala na sociálních sítích její švagrová Susan Raab Ceklosky. “Moje krásná, chytrá, divoká, neuvěřitelně talentovaná a milující švagrová, Nicki Aycox Raab, včera zemřela. Až do posledního výdechu při ní byl můj bratr Matt Raab. Nicki a Matt žili nádherným životem v Kalifornii. Nicki byla velkou bojovnicí a všichni, kdo ji znali, ji nesmírně milovali,” napsala Susan Raab Ceklosky na svém facebookovém účtu.

Americká herečka Nicki Aycox, která zemřela ve středu 16. listopadu 2022, bojovala s leukémií od roku 2020. V boji proti této nemoci se rozhodně nechtěla vzdát a pravidelně o něm informovala na svém instagramovém účtu Cashews and Olives. Podstoupila několik chemoterapií a měla za sebou i transplantaci kmenových buněk. Bohužel bezúspěšně. Ve svých 47 letech svůj boj o život prohrála.

Nicki Aycox se narodila 26. května 1975 v městečku Hennessey v americkém státě Oklahoma. K herectví jí to táhlo už od dětství. Z počátku své hvězdné kariéry se objevila například v televizních seriálech JAG, Ally McBealová, Akta X nebo Kriminálka Las Vegas. 

Zdroj: Shutterstock Tato známá herečka výraznější role ztvárnila v seriálech Lovci duchů, Odložené případy a Dark Blue. 

Smrt krásné herečky Nicki Aycox, které bylo pouhých 47 let, velmi zasáhla její rodinu, přátele i spolupracovníky. “Je mi velmi smutno z toho, že zemřela velká Nicki Aycox, naše první Meg Masters. Byla příliš mladá,” napsal na Twitteru tvůrce Lovců duchů Eric Kripke. 

Zdroj: Deadline.com, Csfd.cz, Twitter.com, Facebook.com

Autor:
Publikováno: 21. 11. 2022 13:18 Nahlásit obsah