Kategorie Americká herečka

Článek
Zemřela slavná hollywoodská herečka Barbra Fuller. V létě by oslavila 103. narozeniny
Zemřela slavná hollywoodská herečka Barbra Fuller. V létě by oslavila 103. narozeniny Ve středu 15. května 2024 odešla na věčnost hvězda stříbrného plátna, americká herečka Barbra Fuller. Známá byla především z rozhlasu, filmu a televize. Dožila se požehnaného věku 102 let. Letos v červenci by přitom oslavila své 103. narozeniny.
Článek
Zemřela hvězda seriálu Mladí a neklidní. Herečka Marla Adams měla 85 let
Zemřela hvězda seriálu Mladí a neklidní. Herečka Marla Adams měla 85 let V 85 letech odešla na věčnost známá americká herečka Marla Adams, která se proslavila zejména díky roli v seriálu Mladí a neklidní, v němž hrála celých 37 let. Herečka zemřela ve čtvrtek 25. dubna 2024 v Los Angeles, příčina její smrti není veřejně známa.
Článek
Jak dnes vypadá herečka Jennifer Love Hewitt? Kvůli plastikám se prý změnila k nepoznání
Jak dnes vypadá herečka Jennifer Love Hewitt? Kvůli plastikám se prý změnila k nepoznání Americká herečka Jennifer Love Hewitt bodovala zvláště v devadesátkách a na přelomu druhého tisíciletí. Jak vypadá dnes? Některé nepřejícné jazyky tvrdí, že se změnila v důsledku plastických operací k nepoznání. 45letá herečka však vyvrací, že by podstoupila jakékoliv ráznější úpravy svého zevnějšku.
Článek
Zemřela známá herečka z nekonečného seriálu. Její tělo našli na poli
Zemřela známá herečka z nekonečného seriálu. Její tělo našli na poli Její smrt vyvolává velké otázky. Ve věku 64 let zemřela americká herečka Robyn Bernardová, která se proslavila zvláště díky dlouholetému účinkování v oblíbeném seriálu General Hospital. Její tělo našli v úterý 12. března 2024 ráno na poli poblíž města San Jacinto v Kalifornii.
Článek
Hvězda Pobřežní hlídky bojuje s rakovinou. Nicole Eggert alias Summer Quinn má karcinom prsu
Hvězda Pobřežní hlídky bojuje s rakovinou. Nicole Eggert alias Summer Quinn má karcinom prsu Americká herečka Nicole Eggert, kterou televizní diváci znají hlavně jako Summer Quinn z legendárního seriálu Pobřežní hlídka, má rakovinu prsu. O tom, že trpí zhoubným onemocněním, si bohužel tato 51letá umělkyně vyslechla od lékařů závěrem roku 2023. Nyní tuto smutnou skutečnost prozradila médiím.
Článek
Zemřela hvězda seriálu Sex ve městě. Herečka Frances Sternhagen se dožila 93 let
Zemřela hvězda seriálu Sex ve městě. Herečka Frances Sternhagen se dožila 93 let Příznivce kultovního seriálu Sex ve městě zasáhla velmi smutná zpráva. V požehnaném věku 93 let odešla na věčnost americká herečka Frances Sternhagen. Tato umělkyně ztvárnila v Sexu ve městě přísnou tchýni krásné Charlotte York v podání herečky Kristin Davis.
Článek
Zemřela Carol z Krok za krokem, herečka Suzanne Somers. V 76 letech podlehla rakovině prsu
Zemřela Carol z Krok za krokem, herečka Suzanne Somers. V 76 letech podlehla rakovině prsu Věčně usměvavá Carol ze seriálu Krokem za krokem už bohužel není mezi námi. Oblíbená herečka Suzanne Somers prohrála v 76 letech boj s rakovinou prsu. Naposledy vydechla v přítomnosti svého milujícího manžela, syna a nejbližší rodiny.
Článek
Zemřela slavná herečka z legendárního seriálu M*A*S*H. Judy Farrellová měla 84 let
Zemřela slavná herečka z legendárního seriálu M*A*S*H. Judy Farrellová měla 84 let Fanoušky legendárního seriálu M*A*S*H zastihla smutná zpráva. Ve věku 84 let zemřela v neděli 2. dubna 2023 americká herečka Judy Farrellová, která ztvárnila roli zdravotní sestry Able. Tato herecká ikona odešla na věčnost v důsledku mrtvice.
Článek
Herečka Amanda Bynes se změnila k nepoznání: Nově skončila na psychiatrii
Herečka Amanda Bynes se změnila k nepoznání: Nově skončila na psychiatrii Královna ročníku, Co ta holka chce, Velký tlustý lhář nebo Super náhradník. Právě v těchto filmech zazářila herečka Amanda Bynes. Osud, drogy a psychické onemocnění si s touto někdejší hvězdou filmů pro teenagery nepěkně zahrál. Amanda Bynes se změnila k nepoznání. Aktuálně je hospitalizovaná na psychiatrii poté, co se nahá procházela ulicemi.
(4) Načíst více