Kategorie Americká herečka

Článek
Zemřela Carol z Krok za krokem, herečka Suzanne Somers. V 76 letech podlehla rakovině prsu
Zemřela Carol z Krok za krokem, herečka Suzanne Somers. V 76 letech podlehla rakovině prsu Věčně usměvavá Carol ze seriálu Krokem za krokem už bohužel není mezi námi. Oblíbená herečka Suzanne Somers prohrála v 76 letech boj s rakovinou prsu. Naposledy vydechla v přítomnosti svého milujícího manžela, syna a nejbližší rodiny.
Článek
Zemřela slavná herečka z legendárního seriálu M*A*S*H. Judy Farrellová měla 84 let
Zemřela slavná herečka z legendárního seriálu M*A*S*H. Judy Farrellová měla 84 let Fanoušky legendárního seriálu M*A*S*H zastihla smutná zpráva. Ve věku 84 let zemřela v neděli 2. dubna 2023 americká herečka Judy Farrellová, která ztvárnila roli zdravotní sestry Able. Tato herecká ikona odešla na věčnost v důsledku mrtvice.
Článek
Herečka Amanda Bynes se změnila k nepoznání: Nově skončila na psychiatrii
Herečka Amanda Bynes se změnila k nepoznání: Nově skončila na psychiatrii Královna ročníku, Co ta holka chce, Velký tlustý lhář nebo Super náhradník. Právě v těchto filmech zazářila herečka Amanda Bynes. Osud, drogy a psychické onemocnění si s touto někdejší hvězdou filmů pro teenagery nepěkně zahrál. Amanda Bynes se změnila k nepoznání. Aktuálně je hospitalizovaná na psychiatrii poté, co se nahá procházela ulicemi.
Článek
Zemřela legendární herečka Stella Stevens, která zazářila i v hudebním klipu Elvise Presleyho. Bylo jí 84 let
Zemřela legendární herečka Stella Stevens, která zazářila i v hudebním klipu Elvise Presleyho. Bylo jí 84 let V pátek 17. února 2023 naposledy vydechla legendární americká herečka Stella Stevens. Tato slavná kráska, která si zahrála i v hudebním klipu Elvise Presleyho k písni Girls! Girls! Girls!, měla 84 let. Jak uvedla hereččina rodina, Stella Stevens dlouhou dobu bojovala s Alzheimerovou chorobou, na jejíž následky nakonec zemřela v hospicové péči.
Článek
Zemřela herečka z Lovců duchů a Odložených případů. Nicki Aycox bylo 47 let
Zemřela herečka z Lovců duchů a Odložených případů. Nicki Aycox bylo 47 let Ve středu 16. listopadu 2022 podlehla leukémii herečka Nicki Aycox, kterou proslavily televizní seriály Lovci duchů, Odložené případy nebo Dark Blue. Americké herečce, která bojovala se zákeřnou nemocí dva roky, bylo pouhých 47 let.
Článek
Zemřela hvězda filmu Přelet nad kukaččím hnízdem. Louise Fletcherové hrající sadistickou sestru bylo 88 let
Zemřela hvězda filmu Přelet nad kukaččím hnízdem. Louise Fletcherové hrající sadistickou sestru bylo 88 let Přelet nad kukaččím hnízdem režiséra Miloše Formana patří k nejlepším filmům všech dob. Tento kultovní snímek z roku 1975 získal celkem 5 Oscarů. Jedním z nich byl Oscar za nejlepší ženský herecký výkon, který obdržela Louise Fletcherová za roli chladnokrevné sestry Ratchedové. Slavná herečka však bohužel v pátek 23. září zemřela ve věku 88 let.
Článek
Zemřela hvězda seriálu Alf, zvědavá sousedka Raquel Ochmonková. Herečka Liz Sheridanová se dožila 93 let
Zemřela hvězda seriálu Alf, zvědavá sousedka Raquel Ochmonková. Herečka Liz Sheridanová se dožila 93 let Fanoušky kultovního amerického seriálu Alf, který byl populární zejména v 80. a 90. letech 20. století, zasáhla velmi smutná zpráva. V pátek 15. dubna 2022 zemřela ve věku 93 let herečka Liz Sheridanová, která v seriálu ztvárnila postavu zvědavé sousedky Raquel Ochmonkové. Pamatujete si na ni?