Zemřela Carol z Krok za krokem, herečka Suzanne Somers. V 76 letech podlehla rakovině prsu

Zemřela Carol z Krok za krokem, herečka Suzanne Somers. V 76 letech podlehla rakovině prsu Zdroj: Shutterstock

Věčně usměvavá Carol ze seriálu Krokem za krokem už bohužel není mezi námi. Oblíbená herečka Suzanne Somers prohrála v 76 letech boj s rakovinou prsu. Naposledy vydechla v přítomnosti svého milujícího manžela, syna a nejbližší rodiny.

Herečka Suzanne Somers bojovala s agresivní formou rakoviny prsu posledních 23 let svého života. Přestože se jí podařilo několikrát nad rakovinou zvítězit, začátkem roku 2023 se u ní tato zákeřná choroba vrátila v plné síle. Suzanne Somers bohužel zemřela v neděli 15. října 2023 - a to pouhý jeden den před svými 77. narozeninami.

Zdroj: Shutterstock Suzanne Somers se narodila 16. října 1946 ve městě San Bruno v americké Kalifornii. Prošla si velmi náročným dětstvím. Její otec holdoval alkoholu a měl sklony k násilí. Suzzane trpěla dyslexií, což jí velmi znesnadňovalo studium. V čem ovšem excelovala, byla hudba a herectví. Po střední škole získala stipendium na univerzitu, jejíž studium však kvůli neplánovému těhotenství nedokončila.

Navzdory těžkým začátkům se Suzanne Somers začala postupně prosazovat jako modelka a následně jako herečka. Nejdříve dostávala menší role v televizních filmech a seriálech. Zlom v její kariéře nastal v roce 1991, kdy dostala svou největší a nejznámější roli. A to Carol Fosterové v komediálním seriálu Krok za krokem.

Zdroj: Shutterstock Suzanne Somers se coby ovdovělá kosmetička Carol Fosterová z Krok za Krokem nesmazatelně zapsala do dějin televizní zábavy. Díky této roli si ji zamilovaly miliony diváků po celém světě. Tento komediální seriál natáčela v letech 1991 až 1998 po boku svého televizního manžela Franka Lamberta, kterého hrál hvězdný herec Patrick Duffy.

Americká herečka Suzanne Somers patřila k neodmyslitelným tvářím 90. let 20. století. Tato usměvavá žena bude chybět nejen příznivcům seriálu Krok za krokem. Čest její památce!

Zdroj: People.com, Nytimes.com, Edition.cnn.com

Autor:
Publikováno: 16. 10. 2023 13:18 Nahlásit obsah