Tajná svatba Anety Vignerové a Petra Kolečka: Bývalá miss ukázala omylem na Instagramu snubní prstýnek

Tajná svatba Anety Vignerové a Petra Kolečka: Bývalá miss ukázala omylem na Instagramu snubní prstýnek Zdroj: Profimedia

Milostný trojúhelníky mezi miss Anetou Vignerovou, scénáristou Petrem Kolečkem a herečkou Denisou Nesvačilovou se zřejmě rozpletl. Jak poukázal deník Blesk, 39letý Petry Kolečko a 35letá Aneta Vignerová, která je zároveň matkou Kolečkova 2letého syna Jiříka, se tajně vzali. Pár si měl říct ano 14. března 2023 v Českém Krumlově.

Tak to snad nikdo nečekal. Podle informací, které přinesl deník Blesk, jsou z Petra Kolečka a Anety Vignerové manželé. Tajný svatební obřad, kde se zaslíbili jeden druhému, měl proběhnout již v úterý 14. března v Českém Krumlově.

Svatba Anety Vignerové a Petra Kolečka se tedy odehrála jenom několik dnů předtím, co se Petr Kolečko objevil na Českém lvu s Denisou Nesvačilovou. Tento velkolepý zvrat v milostném trojúhelníku zaskočil spoustu lidí a způsobil velkou senzaci.

Sledující Anety Vignerové si ostatně i na Instagramu všimli, že modelka omylem ukázala v posledních příspěvcích svůj snubní prsten. Také Petr Kolečko měl nasazený snubák v pondělí 27. března v ranním vysílání Nový den na CNN Prima News.

Ačkoliv se Aneta Vignerová a Petr Kolečko ke své tajné svatbě zatím veřejně nijak nevyjádřili, modelčin Instagram aktuálně zaplavila velká vlna gratulací. “Gratuluji a přeji šťastné manželství. V životě každého z nás se objeví mraky, bouřky, smutek, ale to neznamená konec všeho krásného. Ps: tak tohle je vážně bomba, to nikdo nečekal, všem nám spadla brada,” poblahopřála Anetě Vignerové jedna ze sledujících.

“A já Vám fandím! Od začátku! Kolečko má být prostě u vás. Doufám, že Nesvačilové vypadnou oči z důlku! Co si myslela??? Takže gratuluju, s některejma chlapama to prostě není jednoduchý, přeju vám co nejméně zklamání, a doufám, že manžel už u vás vydrží,” vzkázala další instagramová sledující.

Zdroj: Blesk.cz, Instagram.com/anetavignerova

Autor:
Publikováno: 30. 3. 2023 08:47 Nahlásit obsah