Kategorie Překvapení

Článek
Přemek Forejt oslavil 36. narozeniny. Partnerka Eva Burešová jej překvapila tajnou oslavou
Přemek Forejt oslavil 36. narozeniny. Partnerka Eva Burešová jej překvapila tajnou oslavou Šéfkuchař Přemek Forejt oslavil 16. dubna své 36. narozeniny ve velkém stylu. A to zásluhou své partnerky Evy Burešové, která si pro něj nachystala opravdu nádherné překvapení v podobě tajné narozeninové oslavy. Jak vše konkrétně probíhalo, herečka sdílela na svém Instagramu.
Článek
Tajná svatba Anety Vignerové a Petra Kolečka: Bývalá miss ukázala omylem na Instagramu snubní prstýnek
Tajná svatba Anety Vignerové a Petra Kolečka: Bývalá miss ukázala omylem na Instagramu snubní prstýnek Milostný trojúhelníky mezi miss Anetou Vignerovou, scénáristou Petrem Kolečkem a herečkou Denisou Nesvačilovou se zřejmě rozpletl. Jak poukázal deník Blesk, 39letý Petry Kolečko a 35letá Aneta Vignerová, která je zároveň matkou Kolečkova 2letého syna Jiříka, se tajně vzali. Pár si měl říct ano 14. března 2023 v Českém Krumlově.
Článek
Řezy Čum na drát vás překvapí po rozkrojení. Vyzkoušejte recept
Řezy Čum na drát vás překvapí po rozkrojení. Vyzkoušejte recept Čum na drát je moučník s velmi zvláštním názvem. Když jej vyzkoušíte upéct, rozhodně nebudete litovat. Přinášíme osvědčený recept na čum na drát, který je výborný zvláště ke kávě. Zaručujeme, že když tento moučník po upečení rozkrojíte, opravdu budete “čumět na drát”, jak výborně vypadá.
Článek
Neměl se vůbec narodit. Když po porodu lékaři chlapci otevřeli jeho pěst, nevěřili svým očím
Neměl se vůbec narodit. Když po porodu lékaři chlapci otevřeli jeho pěst, nevěřili svým očím Ačkoliv je míra spolehlivosti antikoncepčních metod, které žena může využívat, dost vysoká, může se stát, že čas od času selžou. A to není řeč jen o antikoncepčních pilulkách, ale například také o nitroděložním tělísku, které se v poslední době dostává do popředí.
Článek
Budoucí nevěsta splnila poslední přání své milované babičky: Mohla s ní být v její nejdůležitější den
Budoucí nevěsta splnila poslední přání své milované babičky: Mohla s ní být v její nejdůležitější den Plánování svatby není vůbec snadná záležitost. Spousta věcí, které bychom si přáli, totiž není v našich silách. Své o tom ví Texasanka Tara Foleyová, která měsíc před svou svatbou řešila vážné dilema. Její babička musela jít z důvodu špatného zdravotního stavu do hospicu a hrozilo velké riziko, že se svatby své milované vnučky vůbec nedožije.
Článek
Eva Perkausová překvapila tajnou svatbou na Mauriciu. Je z ní vdaná paní Hecko
Eva Perkausová překvapila tajnou svatbou na Mauriciu. Je z ní vdaná paní Hecko Z krásné moderátorky Evy Perkausové je vdaná paní. Na exotickém ostrově Mauricius si tajně vzala svého dlouholetého přítele, podnikatele Ivana Hecko. Eva Perkausová sdílela tuto radostnou událost i se svými instagramovými fanoušky. Na Instagram čerstvě přidala svou svatební fotku a změnila si jméno na Eva Hecko Perkausová.
(14) Načíst více