Budoucí nevěsta splnila poslední přání své milované babičky: Mohla s ní být v její nejdůležitější den

Budoucí nevěsta splnila poslední přání své milované babičky: Mohla s ní být v její nejdůležitější den Zdroj: Shutterstock

Plánování svatby není vůbec snadná záležitost. Spousta věcí, které bychom si přáli, totiž není v našich silách. Své o tom ví Texasanka Tara Foleyová, která měsíc před svou svatbou řešila vážné dilema. Její babička musela jít z důvodu špatného zdravotního stavu do hospicu a hrozilo velké riziko, že se svatby své milované vnučky vůbec nedožije.

Poslední přání babičky: Zúčastnit se svatby své vnučky

Tara Foleyová z amerického Texasu měla letos v létě měsíc do svatby, když musela řešit velmi smutnou záležitost. Její milovaná babička na tom byla po zdravotní stránce velmi špatně, a tak musela být umístěná do hospicu. Této ženě, která dosáhla úžasných 102 let, selhávalo tělo, ale mysl měla stále jasnou. Celou svou duší si přála být na svatbě své vnučky, Tara tak vymyslela jedinečný způsob, jak svou babičku do svatby přeci jenom zapojit.

Tařino počínání je důkazem toho, že můžete najít cestu i za situace, která vám přijde zdánlivě bezvýchodná. Tato mladá žena ve svém facebookovém příspěvku odhalila, že hned, jak se o přání své babičky dozvěděla, rozhodla se jej stůj, co stůj splnit.

„Když se má babička, které bylo téměř 103 let, dostala do hospicu, zdravotní sestra se jí zeptala, co by si přála ve svém životě ještě zažít. Babička odpověděla, že si přeje být na mé svatbě. Zdravotní personál však namítl, že by její srdíčko nevydrželo cestu letadlem. Svatební obřad se měl totiž konat stovky mil od místa, kde babička bydlela,“ vysvětluje Tara Foleyová.

Překvapení, které vžene slzy do očí

Co tedy můžete udělat pro to, když se vaše nemocná babička nemůže dostavit na vaši svatbu? Vzít si s sebou svatební šaty, nasednout do letadla a babičku překvapit. Přesně tak vypadal Tařin plán, do kterého zapojila i profesionální fotografku, která celé dojemné setkání zachytila na jedinečných snímcích.

„Nikomu jsem o tom, že jsem byla za babičkou, neřekla. Setkání jsem zatajila rodině i přátelům, chtěla jsem je překvapit právě našimi společnými fotkami,“ podotýká Tara.

Když Tara přišla do hospicového centra, její babičce zdravotní personál vzkázal, že má návštěvu. Tara na svou babičku čekala nádherně učesaná, nalíčená a oblečená do překrásných svatebních šatů. Tato mladá žena později přiznala, že šlo o jeden z nejdůležitějších dnů jejího života.

„Slova nedokážou říct, co vše pro mě tyto okamžiky znamenají. Po zbytek svého života na ně budu vzpomínat a vážit si jich. Babiččin úsměv a její smích zůstanou navždy v mé mysli a naše společná láska bude navždy žít v mém srdci,“ vyznává se mladá žena.

Zdroj: Shutterstock

Poslední rozloučení s babičkou

Jak Tara přiznává, ona i její babička večer při loučení tušily, že se vidí naposledy. „Babička mě chytla za tváře, podívala se mi přímo do očí a řekla „moc tě miluji“. O 27 dnů později umřela. Jsem tak ráda, že tohle je moje poslední vzpomínka na ni. Byla to úžasná žena, na kterou nikdy nezapomenu,“ říká Tara Foleyová.

I když Tařina babička zemřela několik dnů před svatbou, tento dojemný příběh stále nekončí. Ve svatební den v časných ranních hodinách ukázala Tara své rodině svatební fotky s babičkou. Ačkoli tato 102letá žena před pár dny zemřela, stále tu se svými milovanými zůstávala díky fotkám a sdíleným vzpomínkám. Její přání zúčastnit se vnuččiny svatby se tak vyplnilo.

Zdroj: Faceboom.com 

Autor:
Publikováno: 1. 9. 2022 12:32 Nahlásit obsah