Kategorie Svatební fotky

Článek
Z oplácané družičky sexy ženou: Kayla Hatcher zhubla za rok 50 kilogramů
Z oplácané družičky sexy ženou: Kayla Hatcher zhubla za rok 50 kilogramů Líbíte se sami sobě na fotkách? Pořádný šok zažila Američanka Kayla Hatcher, když se viděla na snímcích ze svatby svého bratrance, kterému šla za družičku. Právě tyto fotografie nastartovaly její radikální hubnutí. Za jeden rok shodila neuvěřitelných padesát kilogramů a proměnila se k nepoznání.
Článek
Budoucí nevěsta splnila poslední přání své milované babičky: Mohla s ní být v její nejdůležitější den
Budoucí nevěsta splnila poslední přání své milované babičky: Mohla s ní být v její nejdůležitější den Plánování svatby není vůbec snadná záležitost. Spousta věcí, které bychom si přáli, totiž není v našich silách. Své o tom ví Texasanka Tara Foleyová, která měsíc před svou svatbou řešila vážné dilema. Její babička musela jít z důvodu špatného zdravotního stavu do hospicu a hrozilo velké riziko, že se svatby své milované vnučky vůbec nedožije.
Článek
Originální svatební fotografie roku 2014, které vás dojmou
Originální svatební fotografie roku 2014, které vás dojmou Svatební den by měl být nejkrásnějším a nejemociálnějším dnem novomanželů i jejich blízkých. Vítanou památkou jsou samozřejmě originální svatební fotografie. A jaké svatební fotky byly ty nekrásnější za rok 2014? To budete koukat. Neříkejte, že byste takové také nechtěli.
Článek
Když pes je svatební host
Když pes je svatební host Psi jsou našimi nejlepšími kamarády. Jsou roztomilý a cenní si lásky jejich páníčků. Když jsou svatebními hosty, berou svoji roli zodpovědně. Především při focení poslouchají na slovo, tváří se šťastně a nic jiného na fotce není důležité. Tady je pár těch nejlepších.
Článek
Hledáte inspirace na svatbu? Přinášíme vám 19 originálních a zábavných fotek ze svatby
Hledáte inspirace na svatbu? Přinášíme vám 19 originálních a zábavných fotek ze svatby Léto je jednoznačně nejoblíbenější svatební období, a ačkoliv jej máme již polovinou za námi, desítky a desítky nevěst stále čekají na své „ano“. Ty také ještě na poslední chvíli mohou shánět inspirace na svatbu.…
Článek
Američanky Kat a Meredith dokazují, že i lesbická svatba může být kouzelná
Američanky Kat a Meredith dokazují, že i lesbická svatba může být kouzelná Fotky z jejich svatby se po internetu šíří doslova jako virus. Řeč je o mladých Američankách Meredith Henrix a Kat Jackson, které si řekly ANO letos na podzim. Krátce poté, co svoje svatební fotky zveřejnily na internetu, začaly dostávat desetitisíce pochvalných zpráv a blahopřání z celého světa.