Tři znamení zvěrokruhu, která udrží tajemství. Komu můžete důvěřovat?

Tři znamení zvěrokruhu, která udrží tajemství. Komu můžete důvěřovat? Zdroj: Shutterstock

Svým přátelům se často svěřujeme i s těmi největšími tajemstvími. Zda jim můžeme skutečně důvěřovat, ovlivňuje také datum jejich narození. Na která znamení zvěrokruhu se tedy můžete spolehnout, že udrží vaše tajemství jako v hrobě? Jsou to ta následující.

Štíři si vaše tajemství odnesou do hrobu. Pokud je nepodrazíte

Lidé ve znamení Štíra zacházejí s tajemstvími druhých jako s cenným nákladem, který nikomu dalšímu neprozradí. Pokud se svěříte Štírovi se svým tajemstvím, můžete se spolehnout, že si jej odnese do hrobu. Má to ale jeden háček.

Štír nemá rád podrazy. Pokud jej nějakým způsobem podrazíte nebo prozradíte jeho tajemství, můžete si být jisti, že i to vaše tajemství coby Štírova odplata vypluje na povrch.

Zdroj: Freepik Citlivé Ryby budou vaše tajemství prožívat společně vámi

Dalším znamením zvěrokruhu, které v tajnosti udrží i to vaše největší tajemství, jsou Ryby. Můžete se spolehnout na to, že Ryby budou s vaším tajemstvím zacházet stejně, jako by zacházely s tím svým.

Pokud se však budete Rybám svěřovat s něčím citlivějším, buďte opatrní, ať neraníte jejich emoce. Ryby jsou totiž extrémně empatické, proto je pro ně často problém setřást energii někoho jiného. Jestliže máte pocit, že byste mohli svým tajemstvím Rybám emočně ublížit, nechte si jej raději pro sebe.

Zdroj: Shutterstock Lvi jsou extrémně oddaní přátelé, kteří udrží vaše tajemství pod pokličkou

Kterému dalšímu znamení zvěrokruhu se můžete svěřit i se svým největším tajemstvím? Jsou to lidé ve znamení Lva, kteří jsou nesmírně oddaní přátelé. Svého přátelství s druhými lidmi si hluboce váží a rozhodně se neušpiní tím, aby o vás dalším lidem prozradili věci, které chcete držet pod pokličkou.

Svého výjimečného přátelství se Lvem si rozhodně važte. Pokud však podkopete jeho důvěru a zradíte jej, můžete si být jisti, že vaše tajemství vypluje na povrch.

Zdroj: Purewow.com
Autor:
Publikováno: 17. 8. 2022 07:04 Nahlásit obsah