Kategorie Důvěra

Článek
Jak po odhalení nevěry obnovit důvěru: Chcete-li zachránit vztah, otevřeně komunikujte a začněte spolu opět intimně žít
Jak po odhalení nevěry obnovit důvěru: Chcete-li zachránit vztah, otevřeně komunikujte a začněte spolu opět intimně žít Choulostivá zpráva na messengeru nebo příliš důvěrná SMS, které si přečetl ten podváděný z páru. Odhalení nevěry zpravidla přichází jako blesk z čistého nebe a dokáže pořádně zamávat s každým z nás. Pokud chcete i přes toto zjištění zůstat se svým partnerem ve vztahu, zapracujte na vzájemném obnovení důvěry. Co byste pro to měla udělat?
Článek
Dokážou psi odhalit špatného člověka?
Dokážou psi odhalit špatného člověka? To, že psi jsou velmi vnímaví tvorové, asi tušíme. Dodnes však nebylo jisté, do jak velké míry dokáže pes rozpoznat povahu člověka. Nedávné výzkumy však naznačily, že pes toho dokáže z člověka vycítit daleko více, než si myslíme.
Článek
Ulevit si před partnerem by pro vás nemělo být tabu. Je to klíč k trvalému a pevnému vztahu
Ulevit si před partnerem by pro vás nemělo být tabu. Je to klíč k trvalému a pevnému vztahu V prvních měsících vztahu se snažíme před svým partnerem či partnerkou skrývat všechny tělesné zvuky, za které bychom se mohli stydět. Postupem času se však osmělíme a menší nehody nejsou nic výjimečného, ba dokonce někteří se s nimi vůbec netají a stud jde stranou.
Článek
Pozoruje vás váš pes, když vykonává potřebu? Je to známka důvěry
Pozoruje vás váš pes, když vykonává potřebu? Je to známka důvěry Ačkoliv by se nám, páníčkům našich čtyřnohých lásek, mohlo zdát, že jsou to naše spřízněné duše, kterým dokonale rozumíme a oni naopak nám, jejich chování nás dokáže občas překvapit a lehce vykolejit.
Článek
Věty, které bychom měli říkat svým dětem každý den
Věty, které bychom měli říkat svým dětem každý den Kde máš boty? Běž do auta! Vyčisti si zuby! Opravdu sis ty zuby vyčistil? Existuje nespočet frází, kterými my rodiče svým dětem během dne nevědomky znepříjemňujeme život. Co bychom jim ale měli říkat a na co bychom se jich měli ptát, abychom si byli navzájem blíž?
Článek
7 věcí, které od vztahu očekává každý chlap!
7 věcí, které od vztahu očekává každý chlap! Jistě jste si také všimly, že muži mají problém mluvit o svých vztazích a o tom, co od nich očekávají. Možná jen nedokážou správně pojmenovat své pocity anebo jen o nich mluvit nechtějí.
Článek
Schovala se pod postel, aby zjistila, jestli ji přítel podvádí. O malou chvíli později to přišlo...
Schovala se pod postel, aby zjistila, jestli ji přítel podvádí. O malou chvíli později to přišlo... Milé dámy, věříte svému manželovi či příteli? A napadlo by vás někdy jej nějak vyzkoušet, zda vám je věrný?
Článek
TEST: Umíte si udržet soukromí, nebo na sebe prásknete všechno hned?
TEST: Umíte si udržet soukromí, nebo na sebe prásknete všechno hned? Upřímné svěřování lidi sbližuje, jistě. Sebeodhalování je však citlivá záležitost a zdaleka ne každá z nás toto umění dokonale ovládá. Znáte tu pravou míru?
(3) Načíst více