3 nejvíce naivní znamení zvěrokruhu: Komu podle horoskopu důvěřivost komplikuje život?

3 nejvíce naivní znamení zvěrokruhu: Komu podle horoskopu důvěřivost komplikuje život? Zdroj: Shutterstock.com

Důvěřuj, ale prověřuj. Podle horoskopu však existují lidé, kteří se tímto rčením rozhodně neřídí a kterým je jejich přílišná důvěřivost spíše na obtíž. Zajímá vás, která znamení zvěrokruhu patří mezi nejvíce naivní? Tak pozorně čtěte. Možná, že se mezi nimi najdete také.

Ryby: Důvěřují, protože se snaží vidět v lidech to nejlepší

Přílišná naivita je velkým problémem zvláště pro lidi narozené ve znamení Ryb. Co je pro toto znamení typické? Ryby jsou velmi citlivé až přecitlivělé, snaží se věci idealizovat a také se pokouší vidět v ostatním lidech jenom to nejlepší. A právě to je jejich velmi slabé místo.

Když se Ryby kvůli své naivitě spálí, následně si slibují, že už se nenechají využít. Své předsevzetí však nikdy nedodrží. I člověku, který je zklamal, se snaží dát druhou šanci. Tímto způsobem sebou nechávají Ryby opakovaně manipulovat.

Zdroj: Shutterstock Váhy: Platí u nich rčení “Pro dobrotu, na žebrotu”

Lidé ve znamení Vah patří k nejlaskavějším a nejohleduplnějším znamením zvěrokruhu, které ve svém životě hledá harmonii a rovnováhu. Váhy nesnášejí nepokoje a spory a věří tomu, že po harmonickém soužití touží také ostatní. Proto se často pouštějí jako moderátoři do diplomatického řešení sporů, které mezi sebou mají jiní lidé.

Tohoto přístupu Vah však lze velmi snadno zneužít. Zvlášť v případě Vah tedy platí rčení “Pro dobrotu, na žebrotu”. Pro důvěřivé Váhy je navíc typické, že ochotně sdílejí svá tajemství, obavy a pochybnosti se svým okolím, aniž by se dopředu ujistily, že daným lidem mohou skutečně stoprocentně věřit.

Zdroj: Shutterstock.com Beran: Svému partnerovi slepě důvěřuje

Achillovou patou lidí narozených ve znamení Berana jsou partnerské vztahy. Nechtějí věřit tomu, že “láska je slepá” a zvlášť, když se zamilují, nevidí a neslyší. I když Beranovi jeho nejbližší říkají, aby byl opatrný, právě v oblasti lásky je toto znamení velmi naivní.

Ve skutečnosti je to tím, že Beran je ve skrytu své duše velkým romantikem a věří na lásku ve velkém. Právě proto většina lidí narozených v tomto hvězdném znamení má ke svému partnerovi až příliš slepou důvěru.

Zdroj: YourTango.com

Autor:
Publikováno: 19. 7. 2021 13:31 Nahlásit obsah