Vzpomínáte si na Sanny z Vyvolených? Z metráčka je sexbomba

Vzpomínáte si na Sanny z Vyvolených? Z metráčka je sexbomba Zdroj: woman.tiscali.cz

V druhé řadě reality show Vyvolení byla jednou z účastnic Sandra Bartošová. Tato téměř dvoumetráková dívka každého zaujala svou nepřehlédnutelnou postavou. Sanny, jak ji ostatní říkali, se před pár lety rozhodla zcela změnit. A povedlo se jí to! Neuvěříte, že je to tatáž dívka.

V průběhu soutěže bylo zcela zřejmé, že si ze své nadměrné obezity vůbec nic nedělá. Klidně se promenádovala nahá před kamerou, nechala se od ostatních soutěžících masírovat a budila dojem, že je na své mohutné tělo docela hrdá. Po čase se u Sandry projevily vážné zdravotní problémy spojené právě s její váhou. To Sandru donutilo zcela změnit svůj životní styl. Dnes je z ní úplně jiná, a především krásná žena.

Zdroj: woman.tiscali.cz Jak se sama Sandra vyjádřila: “Měla jsem velké problémy se srdcem. Řekla jsem si dost, musím se sebou něco udělat. Hlídám si, co jím, vynechala jsem bílé pečivo a dávám si velký pozor, abych do sebe nesoukala nějaký sajrajt.” To řekla před pěti lety, kdy vážila 150 kilogramů a z konfekční velikosti 72 se dostala na velikost 52. V roce 2018 na svůj Facebook Sanny dala následující fotografii. Na ní je zřejmé, že její úbytek na váze úspěšně pokračuje.

Dnes by nikdo v této atraktivní a krásné dívce nepoznal onu obézní soutěžící. Za svou minulostí udělala tlustou čáru, žije úplně nový a krásnější život. Je vidět, že když člověk opravdu chce, dokáže na první pohled i nemožné.

Autor:
Publikováno: 14. 1. 2021 12:35 Nahlásit obsah