Kategorie Proměna

Článek
Herečka Amanda Bynes se změnila k nepoznání: Nově skončila na psychiatrii
Herečka Amanda Bynes se změnila k nepoznání: Nově skončila na psychiatrii Královna ročníku, Co ta holka chce, Velký tlustý lhář nebo Super náhradník. Právě v těchto filmech zazářila herečka Amanda Bynes. Osud, drogy a psychické onemocnění si s touto někdejší hvězdou filmů pro teenagery nepěkně zahrál. Amanda Bynes se změnila k nepoznání. Aktuálně je hospitalizovaná na psychiatrii poté, co se nahá procházela ulicemi.
Článek
Kuchařka Kamu si pořídila výrazné černé tetování v dekoltu. Odstartovala tím svůj kérkový přerod
Kuchařka Kamu si pořídila výrazné černé tetování v dekoltu. Odstartovala tím svůj kérkový přerod Kamila Rundusová alias kuchařka Kamu se na Instagramu pochlubila novým výrazným tetováním, které si nechala udělat v oblasti dekoltu. Tímto masivním černým tetováním se rozhodla zakrýt původní obrázek. Spousta lidí na jejím novým tetováním kroutí hlavou a tvrdí, že tím pohřbila svou ženskou krásu. A co si myslíte vy?
Článek
Hana Mašlíková si nechala prodloužit vlasy. Podívejte se, jak jí sluší
Hana Mašlíková si nechala prodloužit vlasy. Podívejte se, jak jí sluší Modelka a moderátorka Hana Mašlíková je jedna velká proměna. Nejen, že se poctivě připravuje na soutěž Mr. Universe Prague 2022, a tak se z ní stala profesionální kulturistka. Nyní všechny příjemně překvapila další změnou. Nechala si totiž prodloužit své blonďaté vlasy.
Článek
Fitness blogerka přibrala 10 kilogramů. Konečně si připadá krásná, šťastná a spokojená
Fitness blogerka přibrala 10 kilogramů. Konečně si připadá krásná, šťastná a spokojená Na přibírání není nic špatného. Pokud tedy místo tuku přiberete svaly. Dokazuje to i příběh fitness blogerky Emmy O’Neillové, která v průběhu roku a půl díky pravidelnému silovému tréninku přibrala 10 kilogramů. Jak sama přiznává, konečně se začala sama sobě líbit.
Článek
Jak dnes vypadá “nejošklivější nevěsta na světě”? Zhubla a stala se z ní kočka
Jak dnes vypadá “nejošklivější nevěsta na světě”? Zhubla a stala se z ní kočka Jak byste se tvářili na to, kdyby se fotografie z vaší svatby staly virálními? Nikoliv kvůli něčemu vtipnému, co se na vaší svatbě stalo, ale kvůli tomu, že jste v očích veřejnosti zkrátka “oškliví”? Své by o tom mohla vyprávět Ruska Elena, kterou lidé nazvali “nejošklivější nevěstou na světě”. Jak vypadá dnes? Z její krásy všem spadne brada.
(18) Načíst více