Simona Krainová přesedlala na růžovou barvu vlasů. Lidé ji chválí, ovšem i kritizují, že neumí stárnout s grácií

Simona Krainová přesedlala na růžovou barvu vlasů. Lidé ji chválí, ovšem i kritizují, že neumí stárnout s grácií Zdroj: Profimedia

Modelka Simona Krainová se ani po padesátce nebojí vlasových experimentů. Tentokrát se rozhodla, že na nějakou dobu dá vale své osvědčené blond barvě. Její hřívu nyní zdobí nový, mnohem extravagantnější odstín. Simona Krainová se konkrétně rozhodla pro růžovou barvu vlasů. Jak se vám líbí?

Simona Krainová na sebe na Instagramu opět strhla pozornost. Tentokrát novou barvou vlasů, díky které kompletně změnila svou image. Modelka se rozhodla pro růžový odstín, a tak se z blondýnky proměnila na růžovovlásku.

“Pink mood,” okomentovala Simona Krainová svou vlasovou proměnu a zároveň postovala na Instagramu několik nových fotek, díky kterým si ji mohou její fanoušci prohlédnout v celé kráse.

Lidé se vesměs shodli, že růžová barva vlasů Simoně moc sluší a že v nich působí mladistvě. Našli se však tací, kteří modelku tvrdě zkritizovali s tím, že zapomněla stárnout s grácií a že pomalu chytá “syndrom zpěvačky Madonny”.

“Proč si to děláte? Škoda… Mohla jste stárnout jako ikona s class. A přitom to vypadá, že nevíte, jak už na sebe upozornit, levný gesta, nahá, bez kalhotek, růžový vlasy… Není to nic o puritánství, ale o nějaké úrovni, kterou jste bohužel ztratila… Velká škoda,” vyjádřila, co si myslí, jedna ze sledujících.

Jak se vám Simona Krainová v růžových vlasech líbí? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Instagram.com/simonakrainova
Autor:
Publikováno: 15. 6. 2023 10:32 Nahlásit obsah