Kategorie Barva vlasů

Článek
Pravda o blondýnkách: Berou si bohaté muže a mají vyšší plat
Pravda o blondýnkách: Berou si bohaté muže a mají vyšší plat V případě blondýnek koluje spousta nemístných vtipů o jejich nižším IQ. Jak je to ale ve skutečnosti? Každá z nás určitě ví, že muži nedají na blondýnky dopustit. Jaké jsou další výhody a nevýhody života s blond vlasy? Pokud se rozhodnete přestoupit na tuto barvu vlasů i vy, obrátí to váš život o 180 stupňů. Jaká je tedy pravda o blondýnkách?
Článek
Barva vlasů podle znamení zvěrokruhu: Víme, která vám sluší nejvíc
Barva vlasů podle znamení zvěrokruhu: Víme, která vám sluší nejvíc Pokud stále tápete, jaká barva vlasů vám sluší nejvíc, rozhřešení můžete najít díky svému hvězdnému znamení. Upravené vlasy jsou korunou krásy, na atraktivitě vám však může přidat jejich správně zvolená barva. A právě znamení zvěrokruhu, ve kterém jste se narodila, vám nejlépe napoví, který odstín vlasů je pro vás ten pravý.
Článek
Mladistvý vzhled vám dodá správně zvolený účes a barva vlasů
Mladistvý vzhled vám dodá správně zvolený účes a barva vlasů Milé dámy, co si budeme nalhávat, roky nám nikdo neubere a tak, jak se mění naše tělo, mění se i naše vlasy. Bujné husté kadeře začínají řídnout, stříbrné pramínky nám sice sluší, ale bez nich se rády obejdeme. Podle mínění kadeřníků nám dobře zvolený účes a barva mohou ubrat na vzhledu až deset let. No, kdo by nechtěl vypadat mladší?
Článek
Jak na krásnou a zdravou hřívu?
Jak na krásnou a zdravou hřívu? Každou ženu by měly zdobit její vlasy. Když není něco v pořádku, okolí to velmi rychle pozná. Jak zamezit padání vašich vlasů a jak se o ně co nejlépe starat, si můžete přečíst v našem článku.
Článek
Ženy: ovlivňuje barva vlasů jejich osobnost?
Ženy: ovlivňuje barva vlasů jejich osobnost? Co o nás dozajista hodně vypovídá, jsou naše preference. Jakou barvu máme rádi a jaké barvy rádi nosíme. Co však barvy, které nám příroda nadělila?
Článek
Co si muži skutečně myslí o zrzkách?
Co si muži skutečně myslí o zrzkách? Máte někdy pocit, že vás ostatní posuzují podle barvy vašich vlasů? Neberte si to příliš osobně, jedná se skutečně jenom o malé procento obrazu, který si o vás ostatní vytvoří. Muži ve skutečnosti nesoudí ženu podle její…
Článek
Co si muži skutečně myslí o brunetách?
Co si muži skutečně myslí o brunetách? Máte někdy pocit, že vás ostatní posuzují podle barvy vašich vlasů? Neberte si to příliš osobně, jedná se skutečně jenom o malé procento obrazu, který si o vás ostatní vytvoří. Muži ve skutečnosti nesoudí ženu podle její…
Článek
Co si muži skutečně myslí o blondýnách?
Co si muži skutečně myslí o blondýnách? Máte někdy pocit, že vás ostatní posuzují podle barvy vašich vlasů? Neberte si to příliš osobně, jedná se skutečně jenom o malé procento obrazu, který si o vás ostatní vytvoří. Muži ve skutečnosti nesoudí ženu podle její…