Nejnovějším vlasovým trendům vévodí odstín ginger-beer neboli zázvorové pivo: Tato barva bude hitem i v roce 2020

Nejnovějším vlasovým trendům vévodí odstín ginger-beer neboli zázvorové pivo: Tato barva bude hitem i v roce 2020 Zdroj: Hairstore.pl

Pro spoustu z nás je příchod nového roku možností nového začátku. Pokud už teď přemýšlíte nad tím, že byste po novém roce chtěla změnit barvu svých vlasů, máme pro vás tip. Vyzkoušejte nejnovější vlasový trend, kterým je odstín ginger-beer neboli barva zázvorového piva. Tento odstín je univerzální a sedne i přírodním blondýnkám.

Ginger-beer: Oblíbený vlasový odstín s teplým nádechem

Na vlasovou barvu roku 2020 aspiruje nový odstín, kterým je ginger-beer neboli odstín zázvorového piva. Jestliže jste si už teď jistá, že po novém roce podstoupíte radikální vlasovou změnu, tento teplý odstín rozhodně není krokem vedle.

Barva zázvorového piva sluší všem ženám

Barva ginger-beer, která má mírný měděný nádech, sluší všem ženám. A to bez ohledu na to, zda jsou přírodními blondýnkami, brunetkami či zrzkami. Jelikož jde o teplý vlasový odstín, dokáže vytvořit perfektní kombinaci s klasickým zimním outfitem. Například hřejivými pletenými svetry, s kotníčkovými boty na širokém podpatku i teplými zimními kabáty.

Na přírodních vlasech záleží

Odstín zázvorového piva zažívá momentálně obrovský boom zejména na Instagramu. Ženy, které se jím pyšní, si jej oblíbily v řadě barevných provedení. A to od středně tmavého až po tóny mědi, zlata či tmavého kaštanu.

Jestliže chcete v příštím roce přejít na tuto barvu i vy, velmi záleží na vašem přírodním typu vlasů. Proto nechte barvení v tónech ginger-beer na profesionálovi. Máte-li od přírody světlé vlasy, perfektního výsledku dosáhnete už za pár hodin. Jste-li přírodní tmavovláska, budete muset pravděpodobně u kadeřníka absolvovat několik sezení, abyste byla s výsledkem opravdu spokojená.

Autor:
Publikováno: 26. 12. 2019 10:00 Nahlásit obsah