Agáta Hanychová učí dceru Miu třídit odpad. Podívejte se, jak to čtyřleté holčičce jde

Agáta Hanychová učí dceru Miu třídit odpad. Podívejte se, jak to čtyřleté holčičce jde Zdroj: Profimedia

Plasty, papír a sklo třídí v Česku pravidelně až 90 procent českých domácností. Že třídit odpad je základ, ostatně vysvětluje své čtyřleté dcerce také Agáta Hanychová. Jak modelka ukázala na Instagramu, malá Mia při této činnosti své mamince velmi ráda pomáhá.

“Co se v mládí naučíš, ve stáří jak když najdeš,” napsala na svém instagramovém účtu Agáta Hanychová pod fotkou své čtyřleté dcerky a připojila hashtag #tridim.

Na zveřejněném snímku vidíme malou Miu, jak jde po ulici a v ruce nese plné tašky na tříděný odpad. Zelenou na sklo, modrou na papír a žlutou na plast. Čtyřletá holčička se svou mámou, která ji vyfotila, míří ke kontejnerům na tříděný odpad.

Mia a její máma Agáta Hanychová obdržely za svůj odpovědný přístup od instagramových sledujících velkou pochvalu. Je vidět, že je čtyřletá dcera Agáty Hanychové moc šikovná a že se ráda zapojuje do každodenních činností, které je třeba v domácnosti udělat.

“To dítě se neztratí, má školu života.”, “Důležitý návyk, skvělé.”, “Šikulka, a ještě se stihne nadlábnout.”, “Klobouček, přesně tak.”, “Ta malá je borec.” okomentovali na Instagramu lidé fotku s Miou. Že je čtyřletá dcerka Agáty Hanychové moc šikovná a své mamince dělá jenom radost, musíme uznat i my.

Zdroj: Instagram.com

Autor:
Publikováno: 25. 1. 2022 11:35 Nahlásit obsah